Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - SuperMysz

Strony: 1 [2] 3 4 ... 21
16
Orla Wąsosz / 1% podatku na Orlę Wąsosz - tak czy nie?
« dnia: Luty 14, 2011, 16:49:11 pm »
Kuśka żal mi ciebie - zas...nym obowiązkiem władz jest finansowanie klubów sportowych i innych instytucji - nikt nie umrze, jak nie dostanie jednego procentu.Gó..no mnie obchodzi, że zas.nym obowiązkiem państwa jest dawanie pieniędzy na chore dzieci ? Mam się trzymać takiego myślenia ??? Nigdy w życiu !!! Kemot, Kuśka - jak najmniej ludzi waszego pokroju - mam nadzieję, że was i waszych rodzin-dzieci nigdy nie spotka tragedia nieuleczalnych chorób, bo nikt na to nie zasługuje .... Najlepiej stwierdzić, że czyimś obowiązkiem jest dawanie i że naród uczy rząd - my inteligentni ludzie o tym wiemy, ale wiemy też, że należy pomagać wszystkim potrzebującym, a nie być jaak wy - EGOISTAMI !!!
Nienawidzę egoistów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

17
Orla Wąsosz / 1% podatku na Orlę Wąsosz - tak czy nie?
« dnia: Luty 12, 2011, 21:11:16 pm »
A może tak na chore, niewinne i potrzebujące dzieci ???? Żal mi ludzi, którzy ładują 1 % podatku w coś co faktycznie tego nie potrzebuje. Orla Wąsosz poradzi sobie bez tego, niektóre chore i niewinne dzieci niestety nie !!! :cry:

18
Gmina / Stan wody na Orli i Baryczy
« dnia: Styczeń 22, 2011, 19:47:38 pm »
Cytat: "senk"
Co za Wąsocz??  Burmistrz nawet nie poprawia redaktora  Może nie o nasz Wąsosz chodzi.Choć Burmistrz nieco podobny.

Jakby poprawił, to bys mówił, że poprawiać się zachciało kiedy woda wokoło..............

20
Gmina / Zbiornik przeciwpowodziowy
« dnia: Styczeń 01, 2011, 14:16:03 pm »
Cytat: "kemot"
Na dobrą sprawę nie powinienem sam wymieniać żarówki na korytarzu bo w myśl umowy najmu powinna robić to komunalka. Jaki więc ubezpieczyciel ubezpieczy MI i NA MNIE nie moją własność???

Zeby to wszystko robić czynsze musiałyby być bardzo wysokie, a wszyscy wiemy, że jest inaczej, ponieważ nie robi się mega podwyżek z uwagi na fakt, że społeczeństwo wąsoskie nie podołałoby opłatom.

21
Gmina / ODŚNIEŻANIE
« dnia: Styczeń 01, 2011, 14:11:37 pm »
Jakie to wszystko jest ... nawet nie potrafię określić jakie. Wszystko jak zwykle źle, cokolwiek by się nie działo.Przykre to wasze pisanie. Słyszałem niedawno w tv, że Polacy jeszcze nie dorośli do korzystania z internetu, gdyż używają go tylko do obrażania, oczerniania i poniżania...Zastanówcie się proszę nad tym, zanim następnym razem uruchomicie klawiaturę, weźcie pod uwagę jakieś jaśniejsze strony, nie bądźcie z wszystkim na nie  :cry: zaproponujcie jakies rozwiązania, może podrzućcie jakieś podpowiedzi, żeby nikt nie popełniał gaf...niekoniecznie trzeba to robić złośliwie, krytycznie i wrogo.

22
Gmina / Zbiornik przeciwpowodziowy
« dnia: Grudzień 31, 2010, 19:51:09 pm »
Cytat: "kemot"
Może mi powiesz jak ubezpieczyć budynek komunalnyalnym ??? Widocznie administratorowi na tym nie zależy !!!

komunalka musi wszystko :-((((

Poprawiłem cytowanie
marcin

23
Rozmowy o wszystkim / Wesołych świąt
« dnia: Grudzień 24, 2010, 14:42:17 pm »
Ja również przyłączam się do życzeń - wszystkim bez wyjątków :) życzę radosnych, pogodnych i pelnych ciepła rodzinnego Świąt, a w Nowym Roku samych sukcesów i mniej problemów.

24
Hobby / Fotografia.
« dnia: Grudzień 22, 2010, 18:57:23 pm »
Wąsosz jest lepiej odśnieżony :)))

25
Gmina / Kto czyta forum?
« dnia: Grudzień 21, 2010, 22:31:52 pm »
Cytat: "marcin"
Przed chwilą czytałem pobieżnie statut gminy i wydaje mi się, że projekty uchwał nie są przedmiotem udostępniania dokumentów, jednak muszę jeszcze skonfrontować to z ustawą o tym traktującej.

ja też nie wiem jak z tym udostępnianiem jest

26
Rozmowy o wszystkim / Kto jest kim
« dnia: Grudzień 21, 2010, 21:36:53 pm »
Cytat: "senk"
za przeproszeniem pieprzenie jest tutaj ostre. Super mysz kim jesteś 43 lata z bydgoszczy nie radny z Wąsosza. Ludziska polemizujecie z "Krzyżakiem". Pewnie nie jeden piernik musiał mu ostro dogryść. Czy ma coś obiecane???
Jak myślicie Kto to???

Ale o co ci chodzi ? Piszesz zupełnie nie na temat :roll:

27
Gmina / Kto czyta forum?
« dnia: Grudzień 20, 2010, 23:12:16 pm »
Cytuj
SuperMysz czym uzasadniasz tajność projektów uchwał naszej rady?

A one są tajne, czy poprostu nie pisze się o nich w sieci ???
Gdybym poszedł i o nie poprosił - nie ma bata, muszą mi pokazać, takie jest bowiem prawo....(obowiązek ujawnienia takich projektów każdemu zainteresowanemu).. :shock:
Szczerze mówiąc nigdy nie interesowałem się uchwałami (a raczej projektami), bo nie mam na to czasu.Nawet gdybym znał treść projektów uchwał, to i tak nie mam na nie wpływu, ponieważ nie jestem Radnym, ani nikim kto miałby na to wpływ...Marcin powinieneś startować na Radnego -bardzo interesuje cię temat "co się dzieje w urzędzie i gminie" (nie mówię, że t źle) - będąc Radnym wiedziałbyś wszystko i miałbyś wpływ na kształt niektorych projektów uchwał.Ty stoisz obok i wiecznie piszesz jak ty byś postąpił, co byś zrobił, co jest złe - to nie fair, że nigdy nie zdecydowałeś się powalczyć o mandat Radnego, w ten sposób być może kogoś rozczarowałeś ??? Nieładnie Marcin ...i nie mów, że nie masz czasu, b dla chcącego nic trudnego !

28
Gmina / Kto czyta forum?
« dnia: Grudzień 19, 2010, 23:26:31 pm »
Cytat: "marcin"
Tak samo logiczne jest publikowanie na BIPie choćby aktualnych protokołów sesji.

Protokołów sesji jak najbardziej, ale nie materiałów dla Radnych.
Cytat: "marcin"
Więc proszę mk, zrób coś w tej sprawie, niekoniecznie poprzez forum.

Ja proponuję, żeby mk jako Radny zaproponował w Gminie, żeby informacje dot. sesji były dostępne "szerzej i szybciej..." i to byłoby najlepsze rozwiązanie.

29
Gmina / Kto czyta forum?
« dnia: Grudzień 19, 2010, 20:58:49 pm »
[ Dodano: Nie Gru 19, 2010 8:30 pm ]
Cytat: "SuperMysz"
Cytat: "marcin"
Kolejna próba marginalizacji forum? Informowanie społeczeństwa o pracy jego przedstawicieli nie jest zabawą.

Marcin ! Nie każ młodemu się bawić w coś takiego. To, że Ty bys robił to, czy tamto nie zobowiązuje nikogo więcej do takiego postępowania. Jak sam piszesz - informowanie nie jest zabawą ..... Obrady sejmu są emitowane na cały kraj i jest to logiczne, materiałów jednak nie dostarcza się obywatelom drogą elektroniczną (a wg tego co piszesz powinno się). MK mógłby tez relacjonować obrady, ale pamiętaj, że nie wszystkie informacje są jawne...są pewne ograniczenia ...... :(  :???:

30
Gmina / Akcja zimowa 2010 na terenie Gminy Wąsosz
« dnia: Grudzień 19, 2010, 20:51:29 pm »
Cytat: "marcin"
Turem (ładowacz czołowy) doczepionym do ciągnika trudno się odśnieżać, ponieważ nie można zmienić konta natarcia. Śnieg zbiera się przed maszyną. Najlepszym rozwiązaniem jest pług śnieżny a w cięższych przypadkach pług wirnikowy.

O właśnie Marcin, cieszę się że choć raz się rozumiemy....musi być sprzęt specjalistyczny - rolnicy takowego nie posiadają. Co do przetargów, niewiem jak było, ale Wy też nie wiecie więc po co spekulować.Wystarczy przejść się do Gminy i sprawdzić jak było :)

Strony: 1 [2] 3 4 ... 21