Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - blez

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 17
31
Orla Wąsosz / 1% podatku na Orlę Wąsosz - tak czy nie?
« dnia: Kwiecień 29, 2011, 12:54:28 pm »
Dzięki kuśka, więc zamykam hehehe

32
Parafia / beatyfikacja w naszej gminie :-)
« dnia: Kwiecień 29, 2011, 12:53:51 pm »
A co czemu nie - gminna kasa pęka w szwach. W tamtym roku był pomnik smoleńska w tym z okazji beatyfikacji - na czymś trzeba sobie elektorat nabijać.

33
Gmina / Nowa budowa
« dnia: Kwiecień 29, 2011, 12:52:09 pm »
Posty wyleciały bo były nie na temat. Proszę bez przekleństw - dziękuję - blez

34
Gmina / Ścieżka rowerowa na "Cegielnie"
« dnia: Kwiecień 06, 2011, 13:45:28 pm »
W sprawie ścieżki coś się chyba ruszyło. 3 pracowników coś tam działa - wożą tłuczeń i układają krawężniki - myślę, że przed wyborami parlamentarnymi przyjedzie Pan Grabarczyk i przetnie wstęgę :)

35
Gmina / Ścieżka rowerowa na "Cegielnie"
« dnia: Marzec 27, 2011, 11:53:10 am »
kemot, Nie mam dokumentacji ale chyba takie były obiecanki. Budowanie ścieżki rowerowej prowadzącej na pole, w dodatku równolegle do bardzo mało ruchliwej drogi hmmmm niezły pomysł. Teraz trzeba wybudować ścieżkę do BP po drugiej stronie drogi ale dopiero za parę lat.

36
Gmina / Ścieżka rowerowa na "Cegielnie"
« dnia: Marzec 26, 2011, 14:35:08 pm »
Ktoś wie kiedy zakończy się budowa tak szybko i z rozmachem rozpoczętej przed wyborami ścieżki rowerowej ?
Jak na razie to została kupa piachu i śmieci. Ścieżka na cegielnie zakończyła się koło BP. Wjazd na osiedle między dwa ostatnie bloki w stronę Rawicza troszkę nie w tym miejscu się znalazł :)
Może zakończenie budowy przed następnymi wyborami do samorządu ??

Miała to być ścieżka służąca mieszkańcom Podmieścia do bezpiecznego przemieszczania się -z i -do Wąsosza, a wyszło jak zawsze. Dzieci z Podmieścia są dowożone do szkoły przez autko z gminy, a odwożone przez autko ze szkoły podstawowej - i to jest dobre. Tylko, że te same dzieci chodzą sobie bardzo często same do Wąsosza i jakoś wtedy o ich bezpieczeństwo nikt nie dba.

Mam nadzieję, że ścieżynka zostanie ukończona i nie będzie to kolejna nieudana inwestycja publicznych pieniędzy w swoją polityczną przyszłość.

37
Gmina / fajna lektura
« dnia: Luty 25, 2011, 12:27:20 pm »
Co racja to racja ale pewnie było tak, że ma być wiata na 20 osób więc zrobioną ją na sztukę żeby tylko spełnić warunki i już - POLSKA

38
Gmina / Nowe śmietnisko?
« dnia: Luty 17, 2011, 16:34:44 pm »
A może bliżej Sądowela :)

39
Gmina / Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz
« dnia: Luty 15, 2011, 15:53:04 pm »
Jak już zająłeś się interwencjami w tej sprawie green, to napisz jeszcze do ITD żeby co jakiś czas się pojawili i poważyli te pojazdy
Radary hmmm musiały by stać co 50m przy całym przejeździe przez miasto. Kierowcy mają CB, a przy ich częstotliwości przejazdów to będą wiedzieli o wszystkim baaaaardzo szybko.

40
Gmina / Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz
« dnia: Luty 15, 2011, 14:25:03 pm »
Cytat: "green"
nie wiem gdzie mieszkasz,ale gdyby ten transport odbywał się 50 cm od Twojego domu nie byłoby Ci tak do śmiechu,jeśli chcesz zapraszam do siebie zobaczysz usłyszysz i poczujesz jak to jest mieszkać w takim domu.


Nie mieszkam bezpośrednio przy drodze green, ale słyszę i czuje jak ciężkie pojazdy mkną Rawicką. Nie jest mi do śmiechu wcale bo wiem co taki transport zrobi z naszymi drogami i budynkami w bezpośrednim sąsiedztwie drogi. Niestety nie ma innej drogi i oni muszą tędy jeździć :( A sprawa kompani powtarza się co roku i co roku są zapewnienia i obietnice, i ludzie nadal w to wierzą - to jest smutne :(
Może jakiś protest - chodzenie po przejściu dla pieszych albo coś podobnego - zablokujmy droge, zwróćmy na siebie uwagę ? Ale czy to coś da ? Już blokowali Dolinę Rospudy, teraz były blokady krajowej 7 koło Radomia i co - i nic bo władza ma takie protesty gdzieś - bo jak on będą mieli gdzieś jechać to włączają "koguty" i mkną przez Polskę, albo helikopterkiem  :sad:

41
Gmina / Zamknięte przedszkole w ferie !!!
« dnia: Luty 15, 2011, 14:16:16 pm »
Podobno przedszkola są placówkami nieferyjnymi. A Pani dyrektor naszego przedszkola podobno tłumaczyła zamknięcie placówki na ferie oszczędnościami (wiadomo, że nie ona o tym decyduje tylko władza, która ją finansuje) !!

Informacje zaczerpnięte z http://www.wychowanieprzedszkolne.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=16

42
Orla Wąsosz / 1% podatku na Orlę Wąsosz - tak czy nie?
« dnia: Luty 14, 2011, 20:21:47 pm »
Dyskusja schodzi z tematu proszę o odpowiedź na pytanie "kuśki" - jeżeli ktoś posiada taką wiedzę. Czekam do Walnego Zgromadzenia potem zamykam.

 
Cytat: "kuśka"
chciałem przekazać 1 % podatku na rzecz naszego klubu bo w tamtym roku nie zdążyłem ale chyba nici z tego pomysłu - nie mogę ich znaleźć w wykazie organizacji OPP za 2010 - pewnie zapomnieli złożyć sprawozdanie i zostali wykreśleni - już za tydzień Walne Zgromadzenie - może będzie o tym mowa :-) a może ktoś mnie wyprowadzi z błędu - może w złym miejscu szukam?

43
Gmina / Zamknięte przedszkole w ferie !!!
« dnia: Luty 14, 2011, 18:58:24 pm »
Witam
Nasze przedszkole jest zamknięte w ferie. Czemu ?
Czy przedszkole służyć ma społeczeństwu, czy społeczeństwo jest od tego aby utrzymywać i dawać miejsca pracy dla pracowników przedszkola.
A co z rodzinami gdzie dwoje rodziców pracuje np. u prywaciarza i nie mogą sobie ot tak wziąć urlopu na 2 tygodnie ??

Ktoś chyba tego nie przemyślał ?

Czekam na wsze opinie jak jest w innych okolicznych miastach, czy takie rzeczy to tylko w Wąsoszu :)

44
Gmina / Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz
« dnia: Luty 09, 2011, 12:46:35 pm »
Oj dzisiaj dopiero zauważyłem wzmożony ruch ciężarówek wożących kruszywo - czyli się zaczęło :)


Cytat: "Generał Jaruzelski"
za 30 groszy od tony

To 30 gr od tony jest za przejazd czy za wydobycie - bo jak za przejazd to mnie trochę dziwi bo w końcu droga krajowa ?

45
Gmina / Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz
« dnia: Luty 08, 2011, 20:24:58 pm »
senk, kiedy remontowali ten most bo dawno tam nie byłem ?

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 17