Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - blez

Strony: 1 ... 15 16 [17]
241
Gmina / Nowa oczyszczalnia ściaków
« dnia: Październik 28, 2008, 20:52:15 pm »
Ktoś ma jakieś info na temat oczyszczalni ścieków koło cmentarza. Podobno koło nowego roku ma być oddana do użytku. Ciekawe czy zdążą również położyć i podłączyć całą kanalize.
Jak narazie z moich obserwacji wynika, że ścieki są puszczane do rowu idącego koło cmentarza bo strasznie tam śmierdzi i widać jak syfy sobie płyną.

242
Hobby / Moje nowe hobby
« dnia: Październik 28, 2008, 12:08:55 pm »
Może troszkę przekolorowałem ale nikt normalny, niewinny, o zdrowych zmysłach nie ucieka, a jak ucieka to ma coś na sumieniu  :evil:

243
Gmina / Remont starego ośrodka zdrowia
« dnia: Październik 28, 2008, 12:07:10 pm »
Przypominam, że to temat o dawnym ośrodku zdrowia, a nie o filmach niskobudżetowych :)

244
Hobby / Moje nowe hobby
« dnia: Październik 27, 2008, 15:19:19 pm »
Dokładnie tak dlatego według mnie to powinno być ścigane do końca. Potem dopiero się opamiętuje rodzina i bliscy jak ktoś zarobi kulkę przez tylną szybę w głowę, a taki był grzeczny i dzień dobry mówił.
Ucieka = jest winny, ma coś na sumieniu
Zmiana prawa i strzelać do uciekających.

245
Hobby / Moje nowe hobby
« dnia: Październik 27, 2008, 08:13:02 am »
Jednemu się pewnie uda uciec, drugiemu się nie uda uciec inny podczas ucieczki może się zabije - ale zawsze to coś daje  :neutral:

246
Gmina / Remont starego ośrodka zdrowia
« dnia: Październik 26, 2008, 16:22:20 pm »
No właśnie słyszałem plotki (zaznaczam PLOTKI), że był na to jakiś przetarg i ma być w tym miejscu jakaś sala bankietowa, a biblioteka ma pozostać tam gdzie była.
Z drugiej strony to już widziałem pracownika MOKu jak przenosił tam jakieś książki i nie wiem co o tym wszystkim sądzić.

247
Gmina / Zakupy mat. bud. itp?
« dnia: Październik 25, 2008, 20:51:45 pm »
W AGRO sami nie wiedzą co mają, a jak coś mają to nie wiedzą gdzie. U CEZAREGO jest inny świat ład, porządek po prostu aż chce się tam wchodzić.

248
Orla Wąsosz / Derby!!!
« dnia: Październik 24, 2008, 11:13:22 am »
Hehehe no co wy przecież wynik jest już dawno uzgodniony :))

249
Orla Wąsosz / PZPN - państwo w państwie
« dnia: Październik 23, 2008, 20:49:42 pm »
Co sądzicie o poczynaniach prezesa Listkiewicza (pewnie już niedługo prezesa L.)?
Czy minister sportu zrobił dobrze poddając się PZPNowi i FIFIE, czy dobrze zrobił, że wycofał kuratora?
Dlaczego nie można rozgonić tego związku i powołać innego?
Dlaczego władz PZPN nie wybierają członkowie tego związku - czyli przedstawiciele wszystkich klubów np. od 3 ligi i lepsi?
Co dalej ze stanem przygotowań do EURO 2012 - są cudne projekty, makiety plany, żeby nie powiedzieć marzenia, a robotnicy na ulicach biją się o łopaty - do podpierania?

Czekam na ożywioną dyskusję na tematy związane z polską piłką i jej przyszłością.

Osobiście nie jestem jakimś zagorzałym kibicem ale lubię jak POLSKA wygrywa i odnosi zwycięstwa, a nie lubię jak cały świat się z nas śmieje bo co 2 dzień aresztują działacza PZPNu, który hula sobie po świecie za lewą kasę i ma wszystkich w d . . . . . .

250
Rozmowy o wszystkim / Prywatyzacja służby zdrowia
« dnia: Październik 23, 2008, 20:10:59 pm »
Na aspektach prawnych się nie znam ale gorzej już być chyba nie może. Ja na szczęście nie choruje (kataru nie licze, a z przeziębienia sam się wylecze) ale moi rodzice i moja babcia czasem tak. Na dostanie się do okulisty czy naczyniowca trzeba się rejestrować od wakacji na koniec roku - to mówi samo za siebie.
Służba zdrowia to dziedzina na którą państwo ma obowiązek dawać kase (państwo=obywatele) problem w tym że droga pieniędzy jest bardzo długa.
Obywatel płaci podatek trafia to do jakiegoś ministerstwa potem gdzieś tam, gdzieś tam i gdzieś tam i do ZOZu spływa co . . . . wielkie nic.
Mam znajomego w niemczech tam sprawa jest prosta ma swoją kartę (coś jak kredytowa) i swoje konto na tym koncie co miesiąc zbiera się kaska - idzie do lekarza to mu kaski ubywa - PROSTE. Na poważniejsze zabiegi czy operacje pieniądze idą z państwowych, które odprowadził w formie podatku, który każdy płaci, jakiś tam %. Ale w Polsce nie chcą takiego rozwiązania bo co wtedy by robiła banda kolesi i darmozjadów w tych NFZtach, ZUSach i innych dziwnych instytucjach  :evil:

Offff top - pierwszy od nowego forum ale muszę:
A stocznia, kopalnia dlaczego skoro ludzie(obywatele) przez 20 lat dokładają do tych instytucji - górnicy biorą dwunastki i trzynastki i coś tam jeszcze to jak chce im się zabrać jakieś przywileje jadą do Warszawki - porzucają petard, pobiją się z policją sprawa przycicha, a nic się nie zmienia. Dlaczego na całym świecie kopalnie i stocznie przynoszą dochody, a u nas nie - spółki, spółeczki, spółeczółki - przesiębiorstwa w przedsiębiorstwach firmy w firmach potem kaski brak. Rozumiem, że ci górnicy i stoczniowcy nie są niczemu winni - mają przerypaną prace i za należą im się pewne przywileje ale dla mnie to jest sytuacja bynajmniej dziwna.

Uffff ale się napisałem ale liczę na dyskusję na ten temat.

251
Działanie portalu / Reaktywacja
« dnia: Październik 19, 2008, 14:44:59 pm »
Abadon, myślę, że zbliżające się długie zimowe wieczory i chęć zrobienia czegoś fajnego i ciekawego.

Ja nic o tym "spisku" nie wiedziałem więc wszelkie zażalenia do adminów :))

Strony: 1 ... 15 16 [17]