Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - SuperMysz

Strony: [1] 2 3 ... 21
1
Gmina / prawo czy baeprawie
« dnia: Grudzień 08, 2011, 20:40:28 pm »
Przykro mi Panowie - dla mnie forum składające się z 3 osób w tym dwóch będących w opozycji zupełnie nie ma sensu. Zaglądam tutaj sporadycznie, ale po przeczytaniu, że jem z jednej ręki z Mazurkiem postanowiłem coś napisać. Senk z tego co pisze Mazurek nachapał się za starych dobrych czasów, Marcin jest rolnikiem, a ja niestety ciężko pracuję wyjeżdżając daleko stąd...i jem to co uda mi się zarobic uczciwą pracą. Mdli mnie od wałkowania ciagle tych samych tematów i szukania sprzymierzeńców, poprostu macie za dużo wolnego czasu. Proponuję wziąć się za uczciwą pracę, a nie obserwowanie kiedy Burmistrz zahaczy noga o krawężnik i się przewróci, bo to szczyt Waszych marzeń. Mazurek chlopie nie pisz, niech we dwóch sobie piszą - ciagle jedno i to samo - forum wówczas umrze śmiercia naturalną - zreszta dla mnie umarło juz dawno....... :neutral:

2
Gmina / prawo czy baeprawie
« dnia: Listopad 16, 2011, 21:48:35 pm »
Pogadajcie sobie z Senkiem :) ja już naprawdę nie mam ochoty na tak proste dyskusje i na takie forum. Zachęcam pozostałych do stworzenia czegoś nowego, opartego na normalnych i bezstronnych dyskusjach - tak żebym nie musiał nikogo bronić, ponieważ nikt nikogo nie bęzie obrażał i szykanował.
Panowie i Panie zachęcam...mniej polityki przee wszystkim i bęzie okej :shock:

3
Gmina / prawo czy baeprawie
« dnia: Listopad 15, 2011, 21:40:40 pm »
Może i częściowo masz rację, ale gdybyś Ty był na jakimkolwiek stanowisku w gminie Wąsosz, to ja bym się z tej społeczności wąsoskiej napewno wykluczył ;)
Pierdoła jesteś i tyle. Dużo mówisz i mało robisz. Jesteś znany ze swojego marudzenia i zanudziłbyś chyba wszystkich na tyle, że dopiero by się burdello zrobiło w gminie, bo każdy chodziłby jak naćpany po wysłuchaniu Twoich wywodów ... Zaraz mi odpiszesz, że mam się wykluczyc i inne bzdety ... znowu nudą powieje ......... :???: Z całym szacunkiem Marcin, może masz dużo racji, ale w gminie potrzeba ludzi z tzw. jajami, a nie dyskutantów.

4
Gmina / prawo czy baeprawie
« dnia: Listopad 14, 2011, 19:33:17 pm »
o SKR ? :) nie wiem o co chodzi :) ???

5
Gmina / Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz
« dnia: Sierpień 26, 2011, 20:44:23 pm »
Ale ten który je projektował, robił to na wozy konne a nie na wielkie ciężarówy. Sam pamiętam takie czasy że przez Wąsosz przejeżdżały cztery wozy konne i zaporożec, no i uaz mielicyjny ze dwa razy na dobę. A teraz ???[/quote]


Kemot Twoje wywody nie są na miejscu. No gdzieś te samochody muszą sie zatrzymać jeśli trzeba. Po pierwsze czasy się zmieniają i chcesz, czy nie to idziemy do przodu, więc nie pisz że ktoś budował drogi na wozy konne. Przez Wąsosz jadą transporty z kruszywem, ale inne ciężarówki również. Nikt przecież nie siedzi z zalożonymi rękami i nie patrzy jak jeżdżą - już kilka razy chyba zauważyłeś, że przeprowadzane były kontrole drogowe i zabierano dowody rejestracyjne. Przygotowuje się też miejsce na "ważenie pojazdów" - czyli coś się robi w kierunku zmniejszenia uciążliwości  prawda ? Nikt nie może zabronić wożenia żwiru, ponieważ są to drogi krajowe i my nie jesteśmy ich właścicielem. Jeżeli uważasz, ze robi się zbyt mało to zorganizuj pikiety - w Polsce wszystko można tylko, że napewno trząsł byś sie ze strachu - najlepiej jest pisać w internecie.....

6
Gmina / Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz
« dnia: Sierpień 16, 2011, 21:46:23 pm »
Troszkę Mazurka poniosło - wybacz mu Kemot !

7
Edukacja / LO w Wąsoszu
« dnia: Lipiec 16, 2011, 11:51:15 am »
Toshy dziecko ja prostakiem nie jestem - za to TY napewno !!! Mojego posta zrozumie tylko inteligentny człowiek, więc nie masz szans, ale postaram Ci go raz jeszcze wyjaśnić. Dzieci obraziłeś - napisałeś, że nauczyciele z wąsoskich szkół mają tak niski poziom, że nadaja się - zaimponowac mogą  tylko dzieciom ze szkoły specjalnej. Nie zamierzam więcej na ten temat dyskutować.  :cry: Oceniając kogoś zacznij od swojego poziomu, a jeśli coś Ci nie pasuje - wyjedź, wyprowadź sie - ochroń swoje dzieci, jeśli takowe masz. Drugie rozwiązanie - napisz do kuratorium i wskaż nauczyciela, który Twoim zdaniem jest niekompetenty i poprzyj to argumentami :) - powodzenia. Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził ! Jesteś prawdziwym Polakiem - znakomicie zrzędzisz i nie potrafisz przystosować się do ogólnych warunków.

8
Edukacja / LO w Wąsoszu
« dnia: Lipiec 09, 2011, 18:45:45 pm »
Cytat: "toshy"
Najpierw bym wysłał nauczycieli z Wąsoskich "uczelni" aby się dokształcali bo ich poziom jest imponujący ale dla dzieci z Szkoły specjalnej.

ze szkoły specjalnej, nie z szkoły. Proponuję byś dołączył do dokształcających sie nauczycieli, bo masz braki w słownictwie. Jezeli chodzi o dzieci ze szkoły specjalnej buraku, to nie obrażaj ich, bo to że są słabiej rozwinięci nie oznacza, że można im dawać gorszej jakości opiekę !!! - każdy jest człowiekiem !!!

9
Gmina / NIEzdrowa konkurencja
« dnia: Czerwiec 11, 2011, 21:50:00 pm »
Pozazdrościć takiej gospodyni, co sama piecze chleb :)

10
Gmina / Wiele atrakcji na Dni Wąsosza !!!
« dnia: Czerwiec 11, 2011, 21:48:18 pm »
Cytat: "marcin"
Goło i wesoło

Podoba Ci się Marcin ten program prawda ? Wiem, że fajny bo sam oglądam .....

11
Gmina / Dom Kultury - kiedy otwarcie?
« dnia: Maj 23, 2011, 20:51:38 pm »
Cytat: "Mazurek"
po tym spektaklu pełniący obowiązki dyrektora kolejny raz udowodnił że zajmuje niewłaściwe stanowisko.Organizacja konkursu poniżej krytyki zero organizacji,a samo jurry to żenująca amatorka nie mająca krzty wiedzy na temat muzyki,masakra,straciłem czas ostatni raz,teraz wiem że nie warto tam więcej zaglądać.

Jak zawsze w 100 % popieram Mazurka. Jeśli nie ma się pojęcia o muzyce, to nie powinno sie w tej sprawie zabierać głosu, a co gorsza oceniać i podcinać skrzydła utalentowanym uczestnikom. Wielu z występujących tam dzieciaków naprawdę pokazało, że potrafi "grać", ale gdy oceniający mają mniejszą wiedzę na temat muzyki, niż uczestnicy ...  Panie Dyrektorze - szerzej oczka otworzyć i zacząć w końcu słyszeć "WSZYSTKICH" uczestników. :neutral:

12
Gmina / obniżka pensji Gronkiewicz-Waltz będzie zarabiać mniej
« dnia: Kwiecień 12, 2011, 21:20:42 pm »
Mazurek - szacunek w Twoją stronę  :roll:

13
Gmina / obniżka pensji Gronkiewicz-Waltz będzie zarabiać mniej
« dnia: Marzec 21, 2011, 21:08:22 pm »
Cytat: "marcin"
SuperMysz, nie widzę gdzie senk pisze cokolwiek o wyborach.

A mi się wydaje, że ciągle nawiązuje do tego, że włodarz zły  :???:

14
Gmina / obniżka pensji Gronkiewicz-Waltz będzie zarabiać mniej
« dnia: Marzec 20, 2011, 16:39:21 pm »
Bo jesteś normalnym człowiekiem Mazurek....Ja również nikomu nie zazdroszczę, ani posad ani pieniędzy, wiadomo, że z tym wszystkim związane są nerwy, stres i niejednokrotnie opluwanie. :cry: a co do wyborów, to senk nie może się pogodzić z przegraną i ciągle wraca do tematu i po co ? Tak jak pisze Mazurek - każdy ma prawo do startowania - zwycięzca natomiast jest zawsze jeden !

15
Orla Wąsosz / 1% podatku na Orlę Wąsosz - tak czy nie?
« dnia: Luty 14, 2011, 20:09:34 pm »
Jakby każdy myślał tak ja ty, to nikt by nie pomagał, bo każdy by każdego rozliczał ! Nie ty jeden masz chorych w rodzinie - wyobraź sobie, że ja też, ale nie oskarżam nikogo o kradzieże choćby 30 %, bo to nie pomoże potrzebującym ! Ja nie biadolę - zasugerowałem tylko by przekazywać 1 % podatku dla chorych dzieci, a wy prowodyrzy jak zawsze zrobiliście z tego aferę i się kłócicie ! Obojętnie jaki temat nie zostałby podjęty to kończy się kłótniami  - Polacy ! :cry:

Strony: [1] 2 3 ... 21