Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kemot

Strony: [1]
1
Gmina / NIEzdrowa konkurencja
« dnia: Kwiecień 25, 2011, 07:36:44 am »
Może Wy znacie powód zamknięcia nowego sklepiku piekarni na rynku ? Bo z tego co słyszałem to "stary duży sklep" w tym pomógł ???

2
Edukacja / Nasi nauczyciele
« dnia: Listopad 11, 2010, 05:57:26 am »
Jak Wam się wydaje, czy Nasi nauczyciele są i powinni być nauczycielami?
 Np: pan od p....i w gimnazjum- Co dzień rano ma kaca, aż go męczy ta praca. Dzieciaki od głąbów wyzywa i twierdzi, że nasze pociechy są w betoniarce kołysane i to nie wszystko. Pierwsza przerwa lekcyjna pewnie służy do zaspokojenia jego największej potrzeby  :twisted: .
 Pani od n....o- mało przekazuje wiedzy, a wiele wymaga/ Brak doświadczenia !!!
 Czy to tylko moja sugestia , czy ktoś jeszcze ma jakieś uwagi

3
Edukacja / 4 ZŁ.
« dnia: Wrzesień 30, 2010, 20:09:29 pm »
Co powiecie na nowy pomysł naszych nauczycieli ze szkoły podstawowej ?  Otóż 16 października ma odbyć się zabawa dla dorosłych na rzecz szkoły. Wszystko jak na razie jest OK. Tylko dlaczego każdy z uczniów szkoły ma na ten cel przynieść po 4 zł.? Czyżby to miał być nowy podatek od nauczania, czy może haracz ? Czy jest to zgodne z prawem? Jak dla mnie to ostatnia głupota i skandal, żeby dzieci płaciły za zabawę dorosłych. Przecież pieniądze z tej niby charytatywnej  imprezy rozejdą się na nie wiadomo na co, tak jak kasa z komitetu rodzicielskiego. Pozyskać fundusze można w zupełnie inny sposób, ale po co, jak dzieciaki zapłacą "dodatek do komitetu" i będzie git. Szacun dla pomysłodawców, ciekawe czy gdyby mieli np. po piątce dzieciaków i czy chętnie by zapłacili? PARANOJA !!!

4
Edukacja / Podręczniki szkolne a nauczyciele
« dnia: Wrzesień 07, 2010, 07:26:43 am »
Czy nauczyciel ma prawo sprzedawać w szkole podręczniki? Z tego co się orientuję to chyba na pewno nie, a to robią. Moje dziecko otrzymało od pewnej pani nauczycielki przed wakacjami karteczkę o możliwości zakupu podręczników językowych u nauczyciela. Skusiłem się. Podręcznik kosztował jak w każdej innej księgarni (sprawdziłem) a nawet i drożej. Pal siedem, moja strata po raz pierwszy. Starałem się o stypendium socjalne, gdyż wydawało mi się,że mi się należy i poszedłem z prośbą o wystawienie faktury na ten podręcznik. Oczywiście bez zdziwienia faktury nie dostałem,(moja strata po raz drugi) bo jak? Jeśli ktoś robi "biznesa" na wpół legalnie, to na 100 % faktury nie wystawi. Nie będę wspominał o zarombaście długich terminach na dostarczanie dokumentów potrzebnych do stypendiów. Inne gminy powiatu dużo wcześniej wiedziały o tym co ile i dlaczego nie wspominając kiedy, a u Nas pani z podstawówki zajmująca się tymi sprawami na dwa tygodnie przed końcem wakacji umyka na urlopik, a inni nic nie wiedzą bo nie są kompetentni w tych sprawach. Taka ameryka !!!

5
Gmina / Zapach wizytówką Wąsosza.
« dnia: Sierpień 31, 2010, 18:06:45 pm »
Jak Wam się podoba nowy "firmowy" zapach Wąsosza? Czy nie ma na to sposobu? Czy sanepid nie powinien interweniować? Przecież ten smród jest powalający !!! Zdrowego człowieka to "dusi" a co dopiero astmatyków i innych chorych? Co na to Nasze Merostwo ???

6
Orla Wąsosz / Odszedł "DZIADEK"
« dnia: Lipiec 02, 2010, 21:09:12 pm »
Z głębokim żalem informuję tych którzy jeszcze nie wiedzą, że zmarł "DZIADEK" bo tak Go nazywaliśmy wszyscy. Józef Stefaniak  :cry: . Mimo swego wieku do końca był z drużyną.Była jego "dzieckiem", gdyż On ją stworzył i przez wiele lat "pielęgnował". Wyrazy współczucia dla rodziny.

7
Gmina / Lato, Wakacje i ....
« dnia: Lipiec 02, 2010, 09:01:00 am »
Przyszło lato, wakacje i atrakcji brak  :evil:  Dzieciaki świrują a starzy się nurtują. Nawet nie ma możliwości się wykąpać, bo szczerze mówiąc nie ma gdzie. Szanowny Panie PO Dyrektorze z domu turtury, może by tak o czymś pomyśleć ??? Kiedyś to zawsze się coś działo.

8
Gmina / Manewry na rynku
« dnia: Kwiecień 14, 2010, 08:34:37 am »
Czemu mają służyć te dziwne manewry na rynku??? Chodzi mi o tą tablicę z mapką i reklamami. Nie tak dawno ją wbetonowywano koło  przystanku PKS, a teraz znowu wykopywano i przenoszono. Czyżby nasze zakład komunalne nie miały co robić ???  :?:

9
Rozmowy o wszystkim / "Łapanka w gminie Góra"
« dnia: Wrzesień 15, 2009, 19:59:24 pm »
Miasto i gmina Góra wzbogaciło się o nowego "TRÓJNOGA"- efekty są zaskakujące!
 Kilkadziesiąt fotek "wzbogaciło" już budżet gminy. Fotki robią w najmniej oczekiwanych miejscach i czasie. Sam się jeszcze nie "sfotografowałem", chociaż wiem że to jeden z droższych fotografów !!! :roll:  :shock:
 Tak więc "Mobilki" obawiajcie się każdej chwilki ( w gminie Góra) i czerwonej "Jariski"!!! :twisted:

10
Działanie portalu / Spam
« dnia: Czerwiec 15, 2009, 22:21:44 pm »
Chyba mamy spama !!!

11
Gmina / DNI WĄSOSZA 2009
« dnia: Czerwiec 13, 2009, 20:52:03 pm »
Czy ktoś z tu obecnych zna może program obchodów tegorocznych "Dni Wąsosza"???
 Czyżby "regaty" były jedyną atrakcją, obok "Wąsoszanek" z repertuarem "deską w polu"?
 Termin coraz bliższy a ja nie wiem czy warto se urlopa załtwiać i kto będzie gwiazdą? :?:    :?:   :?:

12
Parafia / Zegar na wieży i kuranty
« dnia: Kwiecień 24, 2009, 21:06:31 pm »
W dniu dzisiejszym dokonano prób kurantów na wieży "dużego kościoła".
 Efekt jest ciekawy - coś nowego.
 Zegar ma zostać uruchomiony do I komunii św. w naszej parafii czyli do 3 maja.
 W końcu powiedzenie "dla biednych na wieży" i u nas będzie miało sens.

Strony: [1]