Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kuśka

Strony: [1] 2 3 ... 25
1
Orla Wąsosz / Odp: Orlik czyli ciemno i głucho
« dnia: Grudzień 04, 2015, 14:20:39 pm »
"Na pewnego endeka co na mnie szczeka" Julian Tuwim

Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię j...,
bo to mezalians byłby dla psa.2
Wiadomości z okolicy / Odp: Nowe tablice
« dnia: Listopad 11, 2015, 11:39:29 am »
tablice robią dobrą robotę, bo promują gminę i masto. Szczególnie te zarośniętę :-)

3
Gmina / Odp: Obelisk
« dnia: Listopad 11, 2015, 11:37:30 am »
kuśka pot. «członek męski» Tak tylko mówię  ???
tak właśnie!!! co dla niektórych to nawet kawał ze mnie kuśki :-) !!!

4
Gmina / Obelisk
« dnia: Listopad 09, 2015, 15:29:48 pm »
nieraz zaglądam na strony naszej gminy i ostatnio zastanowiła mnie jedna rzecz. jest informacja że z okazji Święta Niepodległości złożone zostaną kwiaty i wieńce pod "obeliskiem" na rynku. sęk w tym, że na rynku w Wąsoszu nie ma żadnego obelisku. jest tylko coś w kształcie ... hm... sarkofagu? obelisk zgodnie SJP to  czworoboczna kolumna zwężająca się ku górze i zakończona ostrosłupem. kolejną rzeczą w ogłoszeniu jest rocznica nadania praw miejskich "dla Wąsosza". czy nie powinno być "Wąsoszowi"? tak tylko pytam :-)

5
Rozmowy o wszystkim / Odp: Ciepłe śniadania dla dzieci
« dnia: Listopad 09, 2015, 15:23:24 pm »
a może owsianka?

6
Orla Wąsosz / Odp: Orlik czyli ciemno i głucho
« dnia: Listopad 09, 2015, 15:22:23 pm »
z włącznikiem bardzo dobry pomysł ale ... czy będzie zgoda SWK na to żeby w ogóle zapalić  światło ? znam osoby które prosiły i jakoś nie udało im się przeforsować tematu. a co do oszczędzania światła to zapraszam wieczorem na amfiteatr - Las Vegas - wszystkie lampy się świecą. może wyłączyć co drugą i zapalać na orliku na 3-4 h/dobę? Mazurek to naprawdę jest ważna sprawa i nie ma co się obrażać  że ktoś czegoś oczekuje tak naprawdę za swoje pieniądze z podatków. nie ma ludzi nieomylnych choć jest spora grupa która się za takich uważa. nie idź tą drogą. pozdrawiam

7
Orla Wąsosz / Odp: Orlik czyli ciemno i głucho
« dnia: Październik 27, 2015, 10:26:04 am »
Nikt nie mówi o zabieraniu latarni ze wsi !!! Weź pod uwagę, że nie wszyscy po południu siedzą przed telewizorem, a chętnie pograliby w piłkę na orliku wieczorem. Po jakiego czorta zakładali oświetlenie na orliku jak nie można go używać bo ... zużywa prąd? To jest śmiechu warte!!! Ile by to kosztowało? 5 zł za godzinę? Wydaje się pieniądze na lampy solarne za kilkanaście tysięcy które nie świecą, a można by za 1 taką lampę opłacić prąd na orliku na 3 lata przyjmując że rzeczywiście oświetlenie kosztuje 5zł/h i świecić ma wieczorem każdego dnia po 3 godziny!!! Pomijam już fakt, że orlik w tym momencie nie jest użytkowany zgodnie z otrzymanymi pieniędzmi na jego budowę (uniemożliwia się korzystanie z niego po zmierzchu) !!! brawo WY

8
Orla Wąsosz / Odp: Orlik czyli ciemno i głucho
« dnia: Październik 13, 2015, 14:44:50 pm »
zawsze można wyłączyć na amfiteatrze i włączyć na orliku :-)

9
Gmina / Odp: Uchodźcy w naszej gminie
« dnia: Październik 13, 2015, 14:43:20 pm »
Ja proponuję ulokować uchodźców budynku na stadionie, a Gmina niech przyjmie ich do pracy do prężnie działającej spółdzielni socjalnej  i będzie ok

10
Orla Wąsosz / Orlik czyli ciemno i głucho
« dnia: Wrzesień 29, 2015, 09:15:14 am »
Na wąsoskim Orliku w piłkę po zmierzchu się niestety nie pogra pomimo że jest zamontowane oświetlenie. Ze względu na to że lampy zużywają prąd (takie już są te lampy) nie można ich włączać. Lepiej inwestować po wsiach w solary które miały świecić latami a niektóre już "kopnęły w kalendarz" !!! Brawo WY !!!

11
Parafia / Nowy wikary w Wąsoszu
« dnia: Lipiec 22, 2015, 11:43:25 am »
Widzę, że w wąsoskiej parafii jest nowy wikary. Miał ktoś już może przyjemność poznać? Ks. Mariusz był ok. Zastanawia mnie w jakim celu zmieniają kogoś kto doskonale się wpasował w lokalną społeczność?

12
Ogłoszenia / Odp: Sprzedam materac Nevada - NOWY ! - KOKOS H3/H2
« dnia: Lipiec 22, 2015, 11:37:12 am »
 bonellowe to strucle nie materace

13
Orla Wąsosz / Piłka nożna czyli nowy sezon
« dnia: Lipiec 22, 2015, 11:31:47 am »
Orla Wąsosz rozpoczyna nowy sezon z kolejnymi nadziejami na awans. Coś mówiono o nowym trenerze ale szczegółów nigdzie nie ma. Wie ktoś może kto obejmie Orlę w tym sezonie?

14
Gmina / Odp: Dni Wąsosza 2015
« dnia: Lipiec 14, 2015, 09:41:56 am »
Oj Mazurek Mazurek. w sumie to chciałbym tak jak Ty widzieć to co chcę zobaczyć. co do Dni Wąsosza to jeżeli uważasz, że była to fajna impreza zrobiona na odpowiednim poziomie to tylko Ci mogę pogratulować dobrego samopoczucia. to, że władza lubi disco polo to nie znaczy, że wszyscy mają tego słuchać za nasze wspólne przecież pieniądze. kto w ogóle ustala zestaw zespołów? czy to robi ON? zobacz jakie dni miasta odbyły się w Rawiczu, Górze, Żmigrodzie i porównaj w którym miejscu znajduje się Wąsosz? to, że sąsiedzi mają o nas takie a nie inne zdanie nie znaczy, że musimy ich w tym przekonaniu utwierdzać. zróbmy wreszcie coś wyjątkowego co zachęci ludzi do wspólnego spędzania czasu, a nie odgrzewajmy co roku tych samych kotletów które smakują już tylko kilku osobom, a może i nawet nie smakują tylko muszą tak mówić !!!

15
Gmina / Odp: Zmiany w urzędzie
« dnia: Lipiec 06, 2015, 13:48:11 pm »
to chyba ktoś nowy bez żadnych zależności? nareszcie ktoś z własnym zdaniem będzie !

Strony: [1] 2 3 ... 25