Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kemot

Strony: [1] 2 3 ... 15
1
Gmina / Śmieci i ich częstotliwość odbierania
« dnia: Kwiecień 27, 2014, 21:01:49 pm »
"Tulipan" gdybyś nie wiedział to szyjka pobitej butelki !!!

2
Gmina / Śmieci i ich częstotliwość odbierania
« dnia: Kwiecień 27, 2014, 13:56:25 pm »
Oj kwitną, kwitną szczególnie "tulipany" z pojemników na szkło ! Fakt, że przed świętami wywieźli, ale wcześniej to trzy miesiące nie ruszali. Sąsiedzi aż worki podostawiali ze słoikami i butelkami.

3
Działanie portalu / gdzie oni są?
« dnia: Kwiecień 27, 2014, 13:51:28 pm »
Zagląda, zagląda !!! Tylko się nie loguje bo nie ma takowej potrzeby. Forum jakoś tak obumiera śmiercią nienaturalną. Ale skoro wołacie "do tablicy"- to witam.

4
Gmina / Śmieci i ich częstotliwość odbierania
« dnia: Czerwiec 11, 2013, 18:21:15 pm »
Chore , głupie i nie do wykonania !!! Ostatnimi czasy na terenie całego Rawicza wystawione stały kubły worki przy głównych ulicach. Ciekawy widok !!! Znając wąsoskie realia kupy sortowanych czy nie sortowanych śmieci będą "kwitły" na maksa i do bólu. Już teraz np: z ulicy Kilińskiego i .....  wywożone są raz na dwa trzy tygodnie. Nowa ustawa śmieciowa jest już w nazwie śmieciem i niewypałem. Śmieci Nas zasypią !!!

5
Gmina / Gaz łupkowy.
« dnia: Marzec 03, 2012, 06:52:08 am »
Według naukowców badania i odwierty na pomorzu nie spowodowały żadnych wstrząsów ani zatruć powietrza i wód gruntowych.

6
Gmina / Gaz łupkowy.
« dnia: Luty 25, 2012, 09:15:29 am »
Był czas,że ludzie bali się ognia, potem elektryczności i "samochodów". Jednak postęp idzie dalej i tego się nie zatrzyma. Lobby "naftowe" usiłuje zniechęcić ludzi do gazu łupkowego w Polsce gdyż dla nich jest to "strzał w głowę". Wyobrażacie sobie Polskę niezależną gazowo?

7
Gmina / Straż Obywatelska
« dnia: Grudzień 22, 2011, 09:15:09 am »
Straż Obywatelska ma być właśnie zamiast straży miejskiej. Wyszkolenie jednego strażnika miejskiego kosztuje kupę kasy, a można to ominąć.

8
Gmina / Wąsosz będzie monitorowany
« dnia: Październik 28, 2011, 19:57:13 pm »
A może by tak jedną kamerkę na cmentarzu zamontować, bo się tam teraz złodziejski "biznes" kręci. Kradną ile wlezie!

9
Gmina / Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz
« dnia: Sierpień 28, 2011, 08:03:29 am »
Super Myszaku po pierwsze primo trzęsą się to tylko tacy którzy twierdzą że nie da się nic zrobić, a ja do nich na pewno nie należę. Po drugie primo (jak to mawia Ferduś). Nie bronię jeździć ciężarówkom przez Wąsosz tylko niech robią to zgodnie z wszelakimi przepisami. Co do naszych dróg i ich szerokości, to chodzi mi o to że nie są one przystosowane do takiego natężenia ruchu jaki teraz mamy.  Dziwne że inne miasteczka w Polsce nie większe jak Wąsosz i na 100% z mniejszym ruchem posiadają już obwodnice a My nadal nie. Ukłon w kierunku władz.

10
Gmina / Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz
« dnia: Sierpień 22, 2011, 18:36:59 pm »
Bez sensu to jest twój sposób bycia na tym forum. A jeśli chodzi o niezrozumiałe czytanie to patrz na siebie. Nie piszę przecież że ciężarówki nie powinne jeździć wcale przez Wąsosz, tylko  
 że te które jeżdżą powinne jeździć przepisowo i z odpowiednim tonażem. Nie będzie niespodzianek typu walące się domy. Najlepszy przykład wanienki której strzeliła oponka na rynku i zaraz zrobił się korek bo dwaj kolesie z innych wozów postanowili mu pomóc i zablokowali rynek.  Jeśli chodzi o drogi to na 100 % są starsze od nas razem wziętych do kupy. Ale ten który je projektował, robił to na wozy konne a nie na wielkie ciężarówy. Sam pamiętam takie czasy że przez Wąsosz przejeżdżały cztery wozy konne i zaporożec, no i uaz mielicyjny ze dwa razy na dobę. A teraz ???

11
Gmina / Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz
« dnia: Sierpień 16, 2011, 10:19:36 am »
Cytat: "Mazurek"
I bociany zaczęły latać o szóstej ,ale piętnaście minut później wylądowały na kominie i ruch wrócił do normy....na widok mikrofonu rzecz jasna.

 
Ta wypowiedź jest tak pusta jak komin oczywiście od tego mikrofonu. Przykro mi ale jesteś żałosny. Chodziło mi o to że kierowcy dostali zakaz jeżdżenia przed wyznaczoną godziną tylko w tym dniu. A Ty robisz z tego cyrk. Widocznie Ciebie nie budzi codziennie hałas i trzęsienie budynków i mebli w nich stojących. Ściany w przeciągu tych paru miesięcy popękały tak że palce w szczeliny można wsadzać. Ale Ciebie to nie interesuje, chyba wręcz bawi. Ciekawe w jaki sposób reagowałbyś gdyby i Ciebie to dotknęło? Co miał powiedzieć gość któremu w Wodnikach ciężarówka nie omal rozwaliła dom. Oczywiście głupie tłumaczenie "bo go sciągło" i nie mógł nic zrobić. Gdyby jechał jak należy to nie byłoby takiej sytuacji. Podobnie w Wąsoszu gdyby jeździli zgodnie z przepisami ruchu drogowego i transportowymi to i straty nie były by tak wielkie.

12
Gmina / Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz
« dnia: Sierpień 05, 2011, 20:36:13 pm »
Może do majstra? A wracając do tematu to czy zauważyliście może pomiary robione na 1-go Maja i na Kolejowej? Może znacie już jakieś wyniki refleksje? Zauważyłem że w trakcie badania rankiem przed 6.00 nagle spadł ruch ciężarówek z budowy s-5, no i prędkość też spadła.

13
Rozmowy o wszystkim / Co powiedzieć o ludziach...
« dnia: Lipiec 30, 2011, 07:24:24 am »
Może i masz rację. Jednak ktoś tych ludzi tego nauczył. Podobnie jest z lekarzami. Gdyby ludzie nie wciskali im na początku, to nie brali by, bo by się bali i przede wszystkim sumienie by im na to nie pozwoliło. Chcąc coś zrobić za fri od razu jesteś na świeczniku, bo albo uważają Cię za głupka, albo węszą spisek. Niestety nie jesteśmy w stanie zmienić tych chorych stereotypów i koniec.

14
Rozmowy o wszystkim / Co powiedzieć o ludziach...
« dnia: Lipiec 29, 2011, 18:22:57 pm »
Nie zawsze tak jest do końca. Pewnego razu zaproponowałem straży pomoc nie tylko w gaszeniu pożarów, to mi odmówiono twierdząc że nie ma takiego zapotrzebowania. Śmieszne a raczej żałosne ale prawdziwe. Więc nie zawsze jest tak, że ludzie nie chcą robić czegoś tam za darmo. Czasami jest tak że odmówią ci i stwierdzą że jesteś nie do końca ... !

15
Gmina / Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz
« dnia: Lipiec 21, 2011, 14:45:36 pm »
Cytat: "green"
Czy może ktoś potwierdzić informację o wzroście o 50% ilości ciężarówek wożących żwir?
Ciekawe co na to "mer"

 Żeby tylko o 50%! Przez Wąsosz już jeżdżą firmy transportowe z całej Polski (chodzi mi tu tylko o transport kruszywa na s5.) Ostatnio naliczono 48 ciężarówek z budowy s5 i 34 nie związane z tą budową (tranzytowych). "WŁADZO" gdzie obwodnica ??? Jeszcze trochę nie będzie gdzie mieszkać !!!  :evil:  :cry:  :evil:

Strony: [1] 2 3 ... 15