Wyślij odpowiedź

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Weryfikacja:
Co zostało wybudowane na terenie dworca PKSu w Wąsoszu?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: kuśka
« dnia: Grudzień 04, 2015, 14:20:39 pm »

"Na pewnego endeka co na mnie szczeka" Julian Tuwim

Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię j...,
bo to mezalians byłby dla psa.


Wysłany przez: Zupełnie nikt.
« dnia: Listopad 11, 2015, 20:29:24 pm »

Światło paliło się kiedyś, teraz się świeci.
Wysłany przez: kuśka
« dnia: Listopad 09, 2015, 15:22:23 pm »

z włącznikiem bardzo dobry pomysł ale ... czy będzie zgoda SWK na to żeby w ogóle zapalić  światło ? znam osoby które prosiły i jakoś nie udało im się przeforsować tematu. a co do oszczędzania światła to zapraszam wieczorem na amfiteatr - Las Vegas - wszystkie lampy się świecą. może wyłączyć co drugą i zapalać na orliku na 3-4 h/dobę? Mazurek to naprawdę jest ważna sprawa i nie ma co się obrażać  że ktoś czegoś oczekuje tak naprawdę za swoje pieniądze z podatków. nie ma ludzi nieomylnych choć jest spora grupa która się za takich uważa. nie idź tą drogą. pozdrawiam
Wysłany przez: Zupełnie nikt.
« dnia: Listopad 05, 2015, 21:36:14 pm »

Mądrego to i fajnie posłuchać, poczytać w tym przypadku, pozdrowionka.
Wysłany przez: marcin
« dnia: Listopad 02, 2015, 20:12:42 pm »

Forum to miejsce wymiany pogladów. Jeśli ktoś chce pozostać anonimowy, szanuję to. W sumie tylko @Mazurka znam w realu. Mimo , że inaczej oceniamy rzeczywistość, zawsze chwilę przyjemnie porozmawiamy. Jeśli ktoś inny z forum zaczepi mnie w Wąsoszu i będzie chciał zagadać, bedzie miło mi poznać.
Nie trolujcie się. Życie jest dostatecznie ciężkie, żeby sobie jeszcze zmartwień nawzajem przyprawiać.
Co do oświetlenia orlika to nawet nie wiemy jaki to koszt. Nie znam zakresu i sposobu wykorzystania tego obiektu. Naj sensowniej byłoby gdyby grupa osób zwróciła się zapalenie oświetlenia w określonych godzinach do zarządcy, kiedy mają zamiar korzystania z orlika. Jeszcze lepiej gdyby zainstalowano tam poprostu włącznik dla użytkowników. Powinniśmy oszczędzać energię i pieniądze.
Wysłany przez: Zupełnie nikt.
« dnia: Październik 28, 2015, 15:30:38 pm »

Otóż to, nikt, szczególnie anonimowo,tym bardziej że każdy tu już wie kto jest kto, jeśli ktoś jeszcze nie wie to chętnie wyjawie te tajemnice. Dobry pomysł z tym pisaniem postów bez konieczności rejestracji, trafione,każdy może teraz pisać co chce i o kim chce myśląc że nikt się nie zorientuje. Zdrówka życzę.
Wysłany przez: anglik
« dnia: Październik 27, 2015, 21:47:02 pm »

Mazurek jest wszechwiedzący i na dodatek jest sołtysem i wie !!! I nikt mu nie będzie mówił, że białe jest białe a czarne jest czarne !!!
Wysłany przez: Zupełnie nikt.
« dnia: Październik 27, 2015, 20:02:59 pm »

Co będę ci tłumaczył skoro ty jesteś wszechwiedzacy, na Orlika po godzinach lekcyjnych nie powinieneś wchodzić,dzieci zazwyczaj wieczorem do szkół nie chodzą, zaraz napiszesz że jest otwarty, w Górze zamykają, jak chcesz to przyjedz na Orlika do Chocieborowic, tutaj jest oświetlony.Każdy pretekst jest dobry żeby popsioczyć.
Wysłany przez: kuśka
« dnia: Październik 27, 2015, 10:26:04 am »

Nikt nie mówi o zabieraniu latarni ze wsi !!! Weź pod uwagę, że nie wszyscy po południu siedzą przed telewizorem, a chętnie pograliby w piłkę na orliku wieczorem. Po jakiego czorta zakładali oświetlenie na orliku jak nie można go używać bo ... zużywa prąd? To jest śmiechu warte!!! Ile by to kosztowało? 5 zł za godzinę? Wydaje się pieniądze na lampy solarne za kilkanaście tysięcy które nie świecą, a można by za 1 taką lampę opłacić prąd na orliku na 3 lata przyjmując że rzeczywiście oświetlenie kosztuje 5zł/h i świecić ma wieczorem każdego dnia po 3 godziny!!! Pomijam już fakt, że orlik w tym momencie nie jest użytkowany zgodnie z otrzymanymi pieniędzmi na jego budowę (uniemożliwia się korzystanie z niego po zmierzchu) !!! brawo WY
Wysłany przez: Zupełnie nikt.
« dnia: Październik 23, 2015, 14:30:06 pm »

A bo prąd b. drogi jest
Zabrać latarnie ze wsi. Jak ktoś ze wsi będzie chciał zobaczyć latarnię to pojedzie na Orlika. Brawo ty.
Wysłany przez: Pruderia
« dnia: Październik 14, 2015, 15:25:21 pm »

A jak miłośnicy amfi będą tak po ciemku spożywać?  ;)
Wysłany przez: kuśka
« dnia: Październik 13, 2015, 14:44:50 pm »

zawsze można wyłączyć na amfiteatrze i włączyć na orliku :-)
Wysłany przez: Pruderia
« dnia: Październik 09, 2015, 20:12:13 pm »

A bo prąd b. drogi jest
Wysłany przez: kuśka
« dnia: Wrzesień 29, 2015, 09:15:14 am »

Na wąsoskim Orliku w piłkę po zmierzchu się niestety nie pogra pomimo że jest zamontowane oświetlenie. Ze względu na to że lampy zużywają prąd (takie już są te lampy) nie można ich włączać. Lepiej inwestować po wsiach w solary które miały świecić latami a niektóre już "kopnęły w kalendarz" !!! Brawo WY !!!