Wyślij odpowiedź

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Weryfikacja:
Co zostało wybudowane na terenie dworca PKSu w Wąsoszu?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: senk
« dnia: Grudzień 23, 2011, 21:59:43 pm »

Zima nadchodzi. Błocko zamarznie. Jeszcze się będziemy cieszyć, że wanny piasek gubią. Ślisko nie będzie. :wink:
Wysłany przez: blez
« dnia: Grudzień 16, 2011, 11:30:21 am »

No masakra błocko w koleinach ! ! !
Wysłany przez: marcin
« dnia: Grudzień 12, 2011, 20:00:16 pm »

Przejedź się drogą Wodniki- Pobiel :)
Wysłany przez: senk
« dnia: Grudzień 10, 2011, 23:54:01 pm »

A miasto w błocie tonie :wink:
Wysłany przez: Zupełnie nikt.
« dnia: Październik 01, 2011, 20:49:32 pm »

Myślę że gddk to raczej ma naszą obwodnicę w głębokim poważaniu,ostatnio dzwoniłem do pana który zajmuje się naszą drogą krajową,niby ma być nowy dywanik na Kolejowej w przyszłym roku od betonów do mostu,na więcej nie mamy co liczyć,na tyle mają kasy,koleina przy wjeździe do warsztatu ma niemal 20 cm a elewacja systematycznie chlapana przez wode z koleiny wygląda jak z minionej epoki.
Wysłany przez: marcin
« dnia: Sierpień 28, 2011, 11:44:35 am »

Obwodnice olano, ale i jej koszt tez jest większy niż w innych przypadkach. Potrzebne są dwa mosty. Może gmina mogłaby zadziałać jak w ścieżce rowerowej do Podmieścia. Mianowicie zrobią dokumentację a GDDKiA wybuduje ;)
Wysłany przez: kemot
« dnia: Sierpień 28, 2011, 08:03:29 am »

Super Myszaku po pierwsze primo trzęsą się to tylko tacy którzy twierdzą że nie da się nic zrobić, a ja do nich na pewno nie należę. Po drugie primo (jak to mawia Ferduś). Nie bronię jeździć ciężarówkom przez Wąsosz tylko niech robią to zgodnie z wszelakimi przepisami. Co do naszych dróg i ich szerokości, to chodzi mi o to że nie są one przystosowane do takiego natężenia ruchu jaki teraz mamy.  Dziwne że inne miasteczka w Polsce nie większe jak Wąsosz i na 100% z mniejszym ruchem posiadają już obwodnice a My nadal nie. Ukłon w kierunku władz.
Wysłany przez: marcin
« dnia: Sierpień 27, 2011, 18:04:58 pm »

Z tego co slyszalem kruszywo bedzie wozone do konca roku moze troche dluzej. Budowa wejdzie w inny etap.
Wysłany przez: blez
« dnia: Sierpień 26, 2011, 22:48:16 pm »

Nic nie możemy z tym zrobić. Tak jak pisze SuperMysz, możemy jedynie walczyć z uciążliwością. Dzisiaj na drodze wodniki - wąsosz bałwan urwał by mi lusterko końcówką wanny - bo oczywiście panisko wali po zakręcie i gościna, a że koleiny i wygibasy to trudno. Potem na kolejowej na zawijasach koło rzeźni oczywiście nie można zwolnić tylko daje pełną parą prawie ciołem po krawężniku. Po prostu chłopaki się rozpanoszyli na maksa i tyle.


Nam pozostaje jedynie cierpliwość i uważanie na tych łagodnie mówiąc "czubków" - chociaż pewnie za taki stan rzeczy winę ponoszą na pewno również pracodawcy.
Wysłany przez: SuperMysz
« dnia: Sierpień 26, 2011, 20:44:23 pm »

Ale ten który je projektował, robił to na wozy konne a nie na wielkie ciężarówy. Sam pamiętam takie czasy że przez Wąsosz przejeżdżały cztery wozy konne i zaporożec, no i uaz mielicyjny ze dwa razy na dobę. A teraz ???[/quote]


Kemot Twoje wywody nie są na miejscu. No gdzieś te samochody muszą sie zatrzymać jeśli trzeba. Po pierwsze czasy się zmieniają i chcesz, czy nie to idziemy do przodu, więc nie pisz że ktoś budował drogi na wozy konne. Przez Wąsosz jadą transporty z kruszywem, ale inne ciężarówki również. Nikt przecież nie siedzi z zalożonymi rękami i nie patrzy jak jeżdżą - już kilka razy chyba zauważyłeś, że przeprowadzane były kontrole drogowe i zabierano dowody rejestracyjne. Przygotowuje się też miejsce na "ważenie pojazdów" - czyli coś się robi w kierunku zmniejszenia uciążliwości  prawda ? Nikt nie może zabronić wożenia żwiru, ponieważ są to drogi krajowe i my nie jesteśmy ich właścicielem. Jeżeli uważasz, ze robi się zbyt mało to zorganizuj pikiety - w Polsce wszystko można tylko, że napewno trząsł byś sie ze strachu - najlepiej jest pisać w internecie.....
Wysłany przez: marcin
« dnia: Sierpień 26, 2011, 19:55:52 pm »

Czyli  co 10s wciagu doby. Pozazdroscic tylko mieszkancom.
Wysłany przez: green
« dnia: Sierpień 23, 2011, 08:15:08 am »

A teraz według najnowszych badań przez Wąsosz jeździ ponad 7000 samochodów na dobę z czego 1700 ciężarowych
Wysłany przez: kemot
« dnia: Sierpień 22, 2011, 18:36:59 pm »

Bez sensu to jest twój sposób bycia na tym forum. A jeśli chodzi o niezrozumiałe czytanie to patrz na siebie. Nie piszę przecież że ciężarówki nie powinne jeździć wcale przez Wąsosz, tylko  
 że te które jeżdżą powinne jeździć przepisowo i z odpowiednim tonażem. Nie będzie niespodzianek typu walące się domy. Najlepszy przykład wanienki której strzeliła oponka na rynku i zaraz zrobił się korek bo dwaj kolesie z innych wozów postanowili mu pomóc i zablokowali rynek.  Jeśli chodzi o drogi to na 100 % są starsze od nas razem wziętych do kupy. Ale ten który je projektował, robił to na wozy konne a nie na wielkie ciężarówy. Sam pamiętam takie czasy że przez Wąsosz przejeżdżały cztery wozy konne i zaporożec, no i uaz mielicyjny ze dwa razy na dobę. A teraz ???
Wysłany przez: Zupełnie nikt.
« dnia: Sierpień 21, 2011, 16:41:03 pm »

Kemot nie wiem czy to ważne,ale droga zdaje się była tam zanim ty się tam osiedliłeś...masz pretensje do garbatego że ma dzieci proste?gdybyś czytał  ze zrozumieniem to co piszę wiedziałbyś ze mnie to też dotyka,tylko ze w moim przypadku niszczona jest moja własność,i nie nabijam się z tego tylko to rozumiem,nic tym swoim żałosnym pisaniem nie zmienisz,mozesz jedynie narazić się na  czyjś(czytaj mój) śmiech.
Mikrofon miał tyle wspólnego z tym transportem co te bociany,czasem po prostu wykonuje się pomiary i tyle,pomyślał ktoś żeby zwyczajnie zapytać kolesia który tam parkował całą dobę po co to wszystko?oczywiście nie,ale domysły snuć to i owszem.
nie pisz mi klamot że moje posty są puste,jak ci się nie podobają to je olej zanim napiszesz znowu coś bez sensu...zdrówka zyczę


a,...i jeszcze jedno,ciężarówki są wszędzie,wożą mleko, :mrgreen: chleb i ziemniaki...nie tylko zwir.
Wysłany przez: marcin
« dnia: Sierpień 18, 2011, 21:19:25 pm »

W nocy też wożą żwir? Dziś przed  21 widziałem "wanny" wyjeżdżające z drogi na Kowalewo.