Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Rozmowy o wszystkim / Odp: Ciepłe śniadania dla dzieci
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kuśka dnia Listopad 09, 2015, 15:23:24 pm »
a może owsianka?
92
Orla Wąsosz / Odp: Orlik czyli ciemno i głucho
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kuśka dnia Listopad 09, 2015, 15:22:23 pm »
z włącznikiem bardzo dobry pomysł ale ... czy będzie zgoda SWK na to żeby w ogóle zapalić  światło ? znam osoby które prosiły i jakoś nie udało im się przeforsować tematu. a co do oszczędzania światła to zapraszam wieczorem na amfiteatr - Las Vegas - wszystkie lampy się świecą. może wyłączyć co drugą i zapalać na orliku na 3-4 h/dobę? Mazurek to naprawdę jest ważna sprawa i nie ma co się obrażać  że ktoś czegoś oczekuje tak naprawdę za swoje pieniądze z podatków. nie ma ludzi nieomylnych choć jest spora grupa która się za takich uważa. nie idź tą drogą. pozdrawiam
93
Rozmowy o wszystkim / Ciepłe śniadania dla dzieci
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alinapom dnia Listopad 06, 2015, 12:17:56 pm »
Moje dzieci uwielbiają śniadania na ciepło. Szukałam niedawno ciekawych pomysłów i bardzo mnie zainspirowała Monika Mrozowska. Przepisy, które podaje na stronie są szybkie w przyrządzeniu, a co najważniejsze bardzo zdrowe.
94
Orla Wąsosz / Odp: Orlik czyli ciemno i głucho
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zupełnie nikt. dnia Listopad 05, 2015, 21:36:14 pm »
Mądrego to i fajnie posłuchać, poczytać w tym przypadku, pozdrowionka.
95
Orla Wąsosz / Odp: Orlik czyli ciemno i głucho
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcin dnia Listopad 02, 2015, 20:12:42 pm »
Forum to miejsce wymiany pogladów. Jeśli ktoś chce pozostać anonimowy, szanuję to. W sumie tylko @Mazurka znam w realu. Mimo , że inaczej oceniamy rzeczywistość, zawsze chwilę przyjemnie porozmawiamy. Jeśli ktoś inny z forum zaczepi mnie w Wąsoszu i będzie chciał zagadać, bedzie miło mi poznać.
Nie trolujcie się. Życie jest dostatecznie ciężkie, żeby sobie jeszcze zmartwień nawzajem przyprawiać.
Co do oświetlenia orlika to nawet nie wiemy jaki to koszt. Nie znam zakresu i sposobu wykorzystania tego obiektu. Naj sensowniej byłoby gdyby grupa osób zwróciła się zapalenie oświetlenia w określonych godzinach do zarządcy, kiedy mają zamiar korzystania z orlika. Jeszcze lepiej gdyby zainstalowano tam poprostu włącznik dla użytkowników. Powinniśmy oszczędzać energię i pieniądze.
96
Orla Wąsosz / Odp: Orlik czyli ciemno i głucho
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zupełnie nikt. dnia Październik 28, 2015, 15:30:38 pm »
Otóż to, nikt, szczególnie anonimowo,tym bardziej że każdy tu już wie kto jest kto, jeśli ktoś jeszcze nie wie to chętnie wyjawie te tajemnice. Dobry pomysł z tym pisaniem postów bez konieczności rejestracji, trafione,każdy może teraz pisać co chce i o kim chce myśląc że nikt się nie zorientuje. Zdrówka życzę.
97
Orla Wąsosz / Odp: Orlik czyli ciemno i głucho
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anglik dnia Październik 27, 2015, 21:47:02 pm »
Mazurek jest wszechwiedzący i na dodatek jest sołtysem i wie !!! I nikt mu nie będzie mówił, że białe jest białe a czarne jest czarne !!!
98
Orla Wąsosz / Odp: Orlik czyli ciemno i głucho
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zupełnie nikt. dnia Październik 27, 2015, 20:02:59 pm »
Co będę ci tłumaczył skoro ty jesteś wszechwiedzacy, na Orlika po godzinach lekcyjnych nie powinieneś wchodzić,dzieci zazwyczaj wieczorem do szkół nie chodzą, zaraz napiszesz że jest otwarty, w Górze zamykają, jak chcesz to przyjedz na Orlika do Chocieborowic, tutaj jest oświetlony.Każdy pretekst jest dobry żeby popsioczyć.
99
Orla Wąsosz / Odp: Orlik czyli ciemno i głucho
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kuśka dnia Październik 27, 2015, 10:26:04 am »
Nikt nie mówi o zabieraniu latarni ze wsi !!! Weź pod uwagę, że nie wszyscy po południu siedzą przed telewizorem, a chętnie pograliby w piłkę na orliku wieczorem. Po jakiego czorta zakładali oświetlenie na orliku jak nie można go używać bo ... zużywa prąd? To jest śmiechu warte!!! Ile by to kosztowało? 5 zł za godzinę? Wydaje się pieniądze na lampy solarne za kilkanaście tysięcy które nie świecą, a można by za 1 taką lampę opłacić prąd na orliku na 3 lata przyjmując że rzeczywiście oświetlenie kosztuje 5zł/h i świecić ma wieczorem każdego dnia po 3 godziny!!! Pomijam już fakt, że orlik w tym momencie nie jest użytkowany zgodnie z otrzymanymi pieniędzmi na jego budowę (uniemożliwia się korzystanie z niego po zmierzchu) !!! brawo WY
100
Orla Wąsosz / Odp: Orlik czyli ciemno i głucho
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zupełnie nikt. dnia Październik 23, 2015, 14:30:06 pm »
A bo prąd b. drogi jest
Zabrać latarnie ze wsi. Jak ktoś ze wsi będzie chciał zobaczyć latarnię to pojedzie na Orlika. Brawo ty.
Strony: 1 ... 8 9 [10]