Autor Wątek: Skate Park  (Przeczytany 40515 razy)

Posłaniec

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 01, 2006, 21:13:09 pm »
Mówisz o ,,kawalontku'' a chcesz się rozpędzać do 80 km/h.Do tego miejsce na wyskocznie rampy etc.Może zacząć skromniej od samego skate parku?Ale czy byłyby osoby chcące uprawiać ten sport nie na skuterach tylko na desce lub rolkach?
Troszkę chodzę  po wąsoszu i nie widzę wielu młodzian jeżdżących na desce.
Może zbudować tor motocrossowy?
Nie ma nic za darmo i wątpię by znalazł się jakiś filantrop i oddał kawałek ziemi w centrum miasta ot tak za free.
Gmina może się przychylić do waszego pomysłu ,ale sami też musicie coś od siebie dać i chcieć!!

Krolik

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 01, 2006, 23:09:27 pm »
hehe to nie realne i tak bedziemy cwiczyc po drogach ;d;p!! nie ma innego wyboru!!

Anonymous

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 01, 2006, 23:10:24 pm »
Nam jest tylko potrzebny teren ... chęci są i to duże ... n36

Krolik

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 01, 2006, 23:19:13 pm »
checi moze i sa ale kto nam teren udostepni nie ma takiej osoby zrozumcie nie ma w bajki nie wiezmy. Ja narazie czekam na nowy motor;p i zaczynamy krecenie ;d;p new wcielenia krolika na bocznych drogach nie wiezcie w bajki!!

marcin

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 01, 2006, 23:22:08 pm »
Cytat: ""Krolik""
nie wiezcie w bajki

Bardzo szybko rezygnujesz... właściwie to nic nie zaczeliście robic w tej sprawie a już wiecie, że nic z tego nie będzie. smiles3

pan horhe

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 01, 2006, 23:39:07 pm »
dla 3,  czy 9 osób nie zrobią takiego parku, to za mało popularne w naszym terenie i za droga inwestycja...........ja i 10 znajomych chcemy basen i co z tego przecież nam nie wybudują  tak sobie i już...........

Anonymous

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 02, 2006, 13:39:09 pm »
nawet nie wiesz ile osob ma motory (Crossy ) w samym wasoszu i to nie jest tam jakies 10 osob.. tyle znacznie wiecej .. Do naszej gimny napewno przyjezdzali by inni ktorych kreci ten sport i posiadaja swoje maszyny... Wystrczyla by dobra reklama tego przecwziecia i ludzi bylo by naprawde sporo....

Anonymous

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 02, 2006, 13:59:15 pm »
Cytat: ""Anonymous""
nawet nie wiesz ile osob ma motory (Crossy ) w samym wasoszu i to nie jest tam jakies 10 osob.. tyle znacznie wiecej .. Do naszej gimny napewno przyjezdzali by inni ktorych kreci ten sport i posiadaja swoje maszyny... Wystrczyla by dobra reklama tego przecwziecia i ludzi bylo by naprawde sporo....

Też myslałem o tym. Mogli byśmy rozkrecic cos wiekszego. Nie od razu ale rozwijajac sie załozyli bysmy z czasem moze jakis klub sportowy. W Wąsoszu jest kilka osób. W gminie jest kilka osob, ale gdyby nasz plac stał sie miejscem znanym i atrakcyjnym z pewnoscia przyciagneli bysmy innych zmotoryzowanycch z okolicznych terenow. Wąsosz mogłby w okolicy z czegos zasłynac. Z czegos pozytywnego. Z czasem przyszli by sponsorzy (np tor byłby przy drodze. Przejezdni napewno zwracali by na niego uwage bo to niecodziennosc w naszym rejonie. Czyli dobre miejsce na reklame.) Pragne zauwazyc, ze ani Gora anie Rawicz nie ma czegos takiego (no w Rawku znajomy ma za domem ale to tylko i wylacznie na własny uzytek.) Warto spróbowac. Dlatego dzis zabieram sie do napisania projektu. MOZE SIE UDA:D Napisze odnośnie toru crossowego i kawałka asfaltu- plcu wyłozonego kostka brukowa. Jesli macie jakis propozycje piszcie- po to jest ten temat. Trzeba sie rozwijac zamiast stac w miejscu.

Ryszard

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 02, 2006, 14:00:12 pm »
To powyższe oczywiście ja pisałem. Zapomiałem sie podpisac:D:D;)

pavlo_91

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 02, 2006, 14:38:58 pm »
Ryszardzie jak na taką małą miejscowaść jest sporo motorków (crossow,skuterów i enduro) a z tego co wiem to parę osób chce kupić sobie motorek w tego stylu i oni byli by raczej zainteresowani takim sportem!!!!

[ Dodano: 2006-12-04, 14:43 ]
Co się z wami dzieje smiles15  smiles15 Przedtem tyle pisaliście na ten temat a teraz juz nikogo to nie interesuje smiles15  smiles15  smiles15  smiles15

Krolik

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 11, 2006, 21:13:45 pm »
to po pierwsze trzeba zebrac jakas grupe nie mała isc popytac sie oziemie do roznych osob moze akurat cos nam sie uda trzeba wreszcie zangazowac sie w ten pomysł bo zbliza sie wiosna ma powstac nowy filmik amy dalej nie mamy gdzie jezdzic znow cwiczenia na bocznych ulicach... zdziałajmy cos ustalmy jakies spotkanie ustalmy kto napisze do gminy poprostu zrobmy cos zeby ten cały pomysł został zrealizowany

edit by bee: @Krolik brakuje ci klawisza z przecinkiem? Wyrażaj się jaśniej
marcin: prawy alt też był w opcji n46

Kasik

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 12, 2006, 12:58:13 pm »
Rany Krolik...jak ty piszesz...trochę trzeba się nagimnastykować, żeby zrozumieć o co ci chodzi smiles3

Anonymous

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 12, 2006, 16:14:07 pm »
Kasik,  post nic nie wnoszący do tematu. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do pisania postów przez @Królika proponuję pogadać z nim na pw. Pamiętaj, że tutaj dyskutujemy o Skate Parku a nie o sposobie pisania postów.

Prawie jak Moderator smiles4
Pozdrawiam:

marcin

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 12, 2006, 16:36:03 pm »
Cytat: ""Gość""
Prawie jak Moderator

To mi się podoba, ~gość czuwa nad forum.  (brawo)

Kasik

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 13, 2006, 13:43:24 pm »
OK, moja wina, masz rację.