Autor Wątek: Skate Park  (Przeczytany 38105 razy)

pavlo_91

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 30, 2006, 15:20:34 pm »
quba_16 Dzięki za podanie tytułu piosenki. Jest świetna!!  Dzięki smiles16  smiles16

Krolik

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 30, 2006, 16:26:53 pm »
no tak skate park odpada stykła by jedynie długa prosta droga i zboku jakies gorki na krosy i nic wiecej !!

[ Dodano: 2006-11-30, 16:28 ]
matko co wy macie z tymi duzymi literami raz teraz napisałem i problemy jakies smieszne ostrzezenia

Jak poczytasz netykiete to zrozumiesz. Chociaż kto wie n43 (b4rtus)

Ryszard

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 30, 2006, 19:21:07 pm »
Widze, że mój pomysł zaczyna zyskiwać zwolenników. Dobrze. Ciesze sie, iz moja propozycja podoba się wam. Chciałbym stworzyć coś by osoby na skuterach i crossach mogły swobodnie korzystać z odcinka asfaltu ewentualnie kostki brukowej na którym mozna pocwiczyć w bezpieczny sposob nie przeszkadzając innym, jak i tor crossowy, rampy. Nie mowie, że ma być to tylko i wyłacznie dla zmotoryzowanych. Mozna postawic jeszcze jakis rampy, ławki budki, piaskownice (?????)Chce polaczyc przyjemne z pozytecznym. Tak by mozna bylo to wykorzystac na MaXXXXa i by inni tez mogli z tego korzystac i czerpac radosc z zycia. Najważniejsze by osoby na skuterkach miały gdzie sie wyszalec. Wszystko fajnie ale by to zrealizowac potrzebna jest ziemia, kasa i przede wszyskim checi. Pamietajmy równiez o tym, że jena osoba nic nie zdziała. 15 osob tez nic ( probowalismy juz grupka osob). Nie koniecznie ma być to tor z prawdziwego zdarzenia. Wystarczy cos skromnego. Ale z kolei bez przeginania jesli chodzi o rozmiar. Jak to pytał się ludzi Edward Gierek:

"...Pomożecie...?"

Ps. Trochę się rozpędziłem:D:D:D Najwazniejsza jest ziemia. Rampy itp mozemy nawet i sami zrobic. Teraz liczy sie ziemia!!!!!

pavlo_91

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 30, 2006, 20:46:32 pm »
Ryszardzie ziemia to jest najważniejsza rzecz bo jak jej nie bedzie to te rampy itp. to będą zbędne. Ale gdzie tu znależć jakiś kawałek ziem żeby nikomu nie przeszkadzać smiles15  smiles15  smiles15

Blez

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 30, 2006, 20:48:53 pm »
Cytat: ""Ryszard""
Mozna postawic jeszcze jakis rampy, ławki budki, piaskownice

Jak sobie wyobrażasz piaskownice obok toru na ktorym szaleje się skuterami ?

pavlo_91

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 30, 2006, 20:55:11 pm »
Mozna postawic jeszcze jakis rampy, ławki budki, piaskownice
Ryszardzie samo to że oni robią te swoje sztuczki jest bardzo niebezpieczne a Ty jeszcze chcesz narażać innych smiles15 Przecież zawsze może pujść nie po ich myśli i wtedy mogli by jeszcze na kogoś wpaść!!!! smiles19  smiles19

Krolik

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 30, 2006, 22:25:06 pm »
po to sa ogrodzenia my skuterzysci chcieli bysmy dłuzszy pasek szerokosci drogi oczywiscie wybrukowany albo wyasfaltowany a piaskownice i inne mozna zrobic gdzie indziej kawałek dalej (Blez ty jak zwykle twozysz problemy....)

marcin

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 30, 2006, 22:37:01 pm »
Nikt nie będzie chodził na piaskownicę kilometr za miasto. Ogrodzenie też sporo kosztuje, a pięniądze będą sporym porblemem. Urealniajcie swoje plany.

MILO

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 30, 2006, 23:13:53 pm »
Wiecie co ja jestem za tym zda się jakis teren i jakies skocznie czy inne akcesoria ja samnawet chce zakupic sobie crossa wiec sie zda piszcie o swich poysłach smiles10

pan horhe

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 30, 2006, 23:17:49 pm »
o widze ze tu koncert życzeń, to ja chce basen, kino i Tesco z parkingiem pod ziemią, a wy co chcecie????????

pavlo_91

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 01, 2006, 02:14:16 am »
Byle był kawałek terenu to górki usypie sie z piachu i poubija skocznei to też nie jest problem. Byle by znalazła sie osoba która podarowała by kawałek swojego terenu n24  n24  n24

Ryszard

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 01, 2006, 07:00:53 am »
piaskownice (?????)[/b]

hehe z piaskonicą przegiełem. Nie widzicie tych licznych znakow zpytania:D:D:D?Niewiedzałem co jeszcze napisać i wyskoczyła ta piaskownica. Chciałem w ten sposób przekazac, że inni tez by mogli z tego korzystac w pełni, ale mniejsze z tym. Czas na akcje: "ZIEMIA"

pan horhe

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 01, 2006, 10:11:39 am »
tak samo z basenem, byle była dziura to zaleje sie ja wodą..........

Anonymous

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 01, 2006, 14:37:58 pm »
tobie to nic nie pasuje .. jak jestes tak negatywnie nastawiony do zyca to moze siegni porady specjalisty .. moze on cos ci pomoze ..

Krolik

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 01, 2006, 20:19:06 pm »
powoli trace wiare w ten pomysł i tak i tak nic nasza piekna gmina z tym nic nie zrobi!! i tak dalej bedziemy musieli cwiczyc na drogach bocznych!! Niestety tata jest szara zeczywistosc przeciez to normalne ze zaden głu....... nie odda nam nawet kawalontka ziemi. Musiała by byc to gmina a i tak zdaje mi sie to nie realne smiles9