Autor Wątek: Skate Park  (Przeczytany 38106 razy)

Anonymous

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2006, 21:23:49 pm »
czekamy na propozycje z ziemia !! małe ale oby długie pole starczy !!!!! wtedy zbiezemy grupe!! i napewno cos zdziałamy bedzie jak na kaczych dołach ;d;p (marzenia)
Długie pole musi byc zeby mozna było krosem skakac .... i skuterami vili robic i endo ;d;p
Było by super jak bysmy takie cos tutaj w wasoszu mieli pełno skuterów juz jest a bedzie jeszcze wiecej ... SUPER POMYSŁ[/u][/i][/b] smiles4

Krolik

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 29, 2006, 21:27:33 pm »
BLEZ zaczynasz mi sie podobać (wzgledem zachowania) ale pytalismy sie juz paru osob ktore maja dość duzo pól niestety oni sie nie godzili. To trzeba załatwic kogoś takiego kto naprawde ma nieuzyteczny kawałek placu ktory moze udostepnic!! nie musi być za piekny my se juz go doprowadzimy do pozadku i do uzywalności. Czekamy na propozycje!!

[ Dodano: 2006-11-29, 21:28 ]
poprzednia wiadomośc Gość to tez odemni zapomniałem sie zalogowac!!

Blez

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 29, 2006, 21:31:07 pm »
Cytat: ""Krolik""
BLEZ zaczynasz mi sie podobać

Ja tu nie od podobania jestem - jak mi macie pod oknem bzyczeć tymi bzyczkami to lepiej żebyście to robili gdzieś na odludziu. Chociaż wcale tego nie pochwalam to jak sobie załatwicie miejsce ja wam mogę pomóc oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

marcin

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 29, 2006, 21:38:48 pm »
Cytat: ""Krolik""
czekamy na propozycje ziemi

Przyjme mercedesa S klasy, czekam na propozycję  smiles11

Rozglądnijcie się w okolicy Wąsosza, gdzie by wam mniejwięcej pasowało, sprawdźcie czy działka należy do gminy. Najlepiej gdyby nie było sąsiadów zbyt blisko ;) Tylko działki należące do gminy powinny znajdować się w kręgach waszych zainteresowań, bo wątpię by gmina kogoś wywłaszczyła na waszą rzecz ;) Gdy już będziecie mieli taka upatrzoną parcele rysujcie projekty, róbcie kosztorys i uderzajcie do Pana Stuczyka. To w sprawie waszego toru krosowego.
Skate park powinien być w innym miejscu, może amfiteatr?

pavlo_91

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2006, 21:45:33 pm »
a te tereny na walach przy Orli (nie pamiętam do kogo należą te tereny) w strone śluzy na środku jest ścieżka i idąc od mostu po lewej stronie są uprawy a po lewej jest chyba zawsze wolny teren!! Może to jest dobry trop smiles15  smiles15  smiles15

Krolik

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 29, 2006, 21:50:03 pm »
potrzebna informacja czyja jest ziemia miedzy orla a barycza?? na łąkach??

królik uważaj na błędy - blez  smiles4

pavlo_91

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 29, 2006, 22:05:18 pm »
Skate park powinien być w innym miejscu, może amfiteatr?

Marcinie na amfiteatrze jest za mało miejsca nie bylo by miejsca na rozpedzenie sie do 50kmh.  a do udanego skoku potrzeba ok 80kmh   na ten sport potrzeba trochę wiecej miejsca niż na amfiteatrze

Krolik

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 29, 2006, 22:28:30 pm »
JAKI ANFITEATR O CZYM WY MArzYCIE TAM BY LUDZIE NAS ZAGADALI A PLOTKARY MIAłY BY O CZYM NAWIJAC ODPADA

Krolik - kolejne ostrzeżenie za pisanie wielkimi literami - by blez

Anonymous

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 29, 2006, 23:18:07 pm »
moze pogadac z dyrektorem domu kultury i na amfiteatrze tam jest sporo miejsca smiles10

Hon

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 29, 2006, 23:23:26 pm »
Nie widzisz gościu co napisali wyzej użytkownicy? Amfiteatr się nie nadaje zbytnio do stworzenia na nim Skate parkuJest tam mało miejsca.
Trzeba pomyśleć nad jakimś innym miejscem
Pozdrawiam:

marcin

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 29, 2006, 23:45:51 pm »
Jak wiele miejsca potrzeba na Skate Park? Ustalmy może czym jest Skate Park, bo ja coś myle chyba .. Jakie urządzenia i wielkość

ufo

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 29, 2006, 23:53:16 pm »
Troche chyba pomieszały się niektórym pojęcia. Skate park służy do uprawiania skateboardingu, BMX oraz inline skating (rolki). Jestem ciekawy co "skuterowcy" robiliby w skate parku?? Wam potrzebny jest tor motocrossowy a nie rampy dla "skejtów".

pan horhe

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 30, 2006, 00:02:19 am »
oni trawnik dookoła skejt parku by orali!!!!!!!!!!!!!!!

quba_16

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 30, 2006, 11:00:43 am »
Tak i co jeszcze?? n27  .. moze bedziesz po nas grabil????? smiles16

quba_16

• Gość
Skate Park
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 30, 2006, 11:20:02 am »
Ryszardzie smiles11 trzeba zacząć działać bo już wiosna się zbliża a potrzebny jest teren   do jazdy  .... Druga część Filmu będzie super ... Może macie jakiś pomysł na Tytuł ??? smiles10   n39 ...Czekam na propozycje ..  smiles4 .... A podaje Tytuł piosenki która leci w tle filmu ...-DON_OMAR-CONTEO-.... smiles16  n35 ..pozdrawiam

[ Dodano: 2006-11-30, 11:50 ]
smiles4  smiles4  smiles4  smiles4  smiles4