Autor Wątek: Orla - Konfeks (0:0)  (Przeczytany 5554 razy)

marcin

  • Gość
Orla - Konfeks (0:0)
« dnia: Październik 28, 2006, 23:58:55 pm »
Źródło
Ładnie :D

Więcej informacji na stronie MKS-Orlamłody

  • Gość
Orla - Konfeks (0:0)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2006, 06:57:00 am »
No ładnie, 9 punktów przewagi. Jak typujecie mecz z Nysą Wiadrów?

Anonymous

  • Gość
Orla - Konfeks (0:0)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2006, 12:10:20 pm »
nie cieszmy sie panowie znowu slyszalem ze orla chce oddac punkty bo nie stac ich na wejscie do 4ligi na to nic nasz wspanialy burmistrz nie wymysli bo za bardzo zajety jest walka o stolek

dj bobo

  • Gość
Orla - Konfeks (0:0)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2006, 19:55:47 pm »
Ciekawe kto ci takich głupot naopowiadał? Na pewno żadnego oddawania punktów nie bedzie, w ostateczności można wygrać lige i zrezygnować z awansu, ale na pewno pieniądze sie znajdą.

dominet

  • Gość
Orla - Konfeks (0:0)
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2006, 17:55:24 pm »
Orli lot Orli
Mistrzem jesieni w legnickiej okręgówce została Orla Wąsosz. Jest bardzo duża szansa, by po 10 latach przerwy do 3,5 tysięcznego miasteczka powróciła IV liga. - Jesień mamy świetną. Mam nadzieję, że wiosną będzie podobnie - mówi prezes klubu Andrzej Wielogórski. Klub największe sukcesy święcił w latach 90. Właśnie wtedy występował w IV lidze. Osobą, która obecnie spina klamrą tamten okres z teraźniejszością, jest obecny prezes Andrzej Wielogórski. Wtedy czołowy strzelec, a teraz człowiek rządzący Orlą, objął swoją funkcję 2 lata temu. - Na początku nie było łatwo, ale cały czas budowaliśmy zespół z myślą o IV lidze - wspomina. Zaczęto od przewietrzena składu i zmiany trenera. Do klubu przyszli Kamil Nowakowski, Jerzy Dukaczewski i Łukasz Wielogórski i grający trener Mariusz Rzepka. To właśne dzięki niemu zespół skazywany na środek tabeli jest teraz głównym kandydatem do awansu. - Na treningach mamy po 18 osób. Wszyscy chcą pracować - cieszy się A. Wielogórski. Sukcesy sportowe to jedno, ale czy małe miasteczko stać na IV ligę? - Nie będzie z tym problemów. Tu wszyscy żyją piłką nożną. Najpierw trzeba jednak wywalczyć awans, ale już teraz mogę powiedzieć, że jesteśmy na niego przygotowani - twierdzi prezes Orli. Z klubu z Wąsosza wywodzą się Tomasz Salamoński i Sebastian Madera. Ten pierwszy jest teraz zawodnikiem Górnika Polkowice, a Madera broni barw łódzkiego Widzewa. Kto wie - może niedługo kibice z Wąsosza będą mieli kolejne powody, by szczyciś się swoim klubem?  

żródło: "Słowo Sportowe"

majka

  • Gość
Orla - Konfeks (0:0)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2006, 20:58:35 pm »
Oj "KUBA" chyba troszkę się zapomniałeś.....Typowy kibicccc n32