Autor Wątek: "Najazd" Włochów :)  (Przeczytany 16098 razy)

Blez

• Gość
"Najazd" Włochów :)
« dnia: Październik 02, 2006, 12:23:51 pm »
Dziś do naszej gminy przybyła grupa z Włoch. O ile dobrze się orientuje to przyjechali oni na wymiane z naszą młodzieżą z ginnazjum. Mieszkają oni u rodzin.
Grupa uczniów również była na takiej wymianie we Włoszech.
Ktoś ma jakieś info na temat atrakcji jakie planuje się podczas ich pobytu w naszej gminie.

bee

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2006, 13:52:20 pm »
A widziałem rano autobus i zastanawiałem się o co chodzi  n6

młody

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2006, 21:36:12 pm »
Byli u nas w gimnazjum, nawet jedna z nich to murzynka:). Bardzo mili z tego co wiem.

bee

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2006, 11:59:24 am »
Murzyn? Tak was uczą w szkole?  (brawo)

ufo

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2006, 12:39:15 pm »
Cytat: ""bee""
Murzyn? Tak was uczą w szkole?  (brawo)

Mnie tak uczyli i pewnie 99% innych przedszkolaków (byc może nawet Ciebie). Przypomnij sobie jeden z pierwszych wierszyków jaki wpajają panie przedszkolanki. W moim przypadku był to "Murzynek Bambo..."

bee

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2006, 13:24:58 pm »
Nie chodziłem do przedszkola. Ale rzeczywiście masz rację  n24  Chyba nadal uczą tego wierszyka  smiles21

młody

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2006, 15:35:31 pm »
Ale problem, dobrze - człowiek rasy czarnej? Podoba się?

bee

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2006, 17:04:09 pm »
Moż być. Bez obrazy ale słowo "murzynka" kojarzy mi się z taką kobietą jak z "W pustyni i w puszczy" albo ewentualnie z "Chaty wuja Toma". W USA aktualnie prawidłową i nieobraźliwą formą jest "afroamerykanin" ale to dotyczy czarnych z obu ameryk a to była przecież dziewczyna z Włoch. Kiedyś oglądałem wywiad z jakimś czarnym muzykiem i powiedział, że najbardziej nie lubią jak nazywa się ich murzynami. Lepiej jest już mówić "czarny".

No na zakończenie:
Czy ty wiesz, jak ja byłem młody to też byłem Murzynem i grałem w kosza? Poważnie! Tak robiłem. Patrz!

sorki z offtop    n6

młody

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2006, 18:22:54 pm »
Hehehe, fajnie afroamerykanin. Dzisiaj włosi pojechali do Karpacza.

aftermath

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2006, 19:20:49 pm »
tak naprawde to ona jest z afryki, tylko na stopa sie zabrała bo oni jechali dłuższą trasą...........

Al Bundy

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2006, 19:32:19 pm »
To prawda są dziś w Karpaczu ale już są blisko Wąsosza.Te szczawiki z gimnazjum u których włosi mieszkają to mają fajnie,wspólne wyjazdy,ogólna zabawa i laba w szkole--szcześciarze he he.

Al Bundy

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 04, 2006, 18:49:28 pm »
Nie no chamowa gość przegina n26  nie są tacy żli sam ma jednego w domu i jest naprawde spoko.Troche wiecej tolerancji gościu!!!!!!!!

Dobra_Wilczyca

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 04, 2006, 19:38:44 pm »
Ciekawa jestem jak nasi uczniowie wspominają pobyt na wymianie u Włochów. Czy ktoś ma jakieś informacje, a może sam opowie jako uczestnik zdarzeń?

victor

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 07, 2006, 17:42:30 pm »
a moze afrowlochanin he he he

Caus

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 21, 2006, 23:39:08 pm »
Afro nie afro.... Ale ja się tak z jedną włoszką zżyłem (((i nie tylko))), że ją włoski dyrektor siłą ode mnie wyrywał  smiles5    smiles5    smiles5  .... Mam zamiar utrzymać z nią kontak i może kiedyś jeszcze raz ją zobaczyć  smiles24  ...  WŁOSI SĄ SUPER!!!!!