Autor Wątek: szoalety miejskie  (Przeczytany 9610 razy)

chisteryk

• Gość
szoalety miejskie
« dnia: Sierpień 10, 2006, 14:24:35 pm »
smiles3 smrodliwa sprawa, czy jest nie do rozwiązania
czy taką potrzebę może załatwić ktoś kto przyjechał do naszego miasteczka?
miejsce: RYNEK(plac wolności?) n32

[ Dodano: 2006-08-10, 14:25 ]
XXI wiek?:)

[ Dodano: 2006-08-10, 14:26 ]
co wy mieszkańcy Wąsosza o tym myślicie
nie powinno być nam wstyd?
 smiles21

młody

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2006, 15:19:05 pm »
No pomysł dobry, ale do naszego małego rynku nie panują toalety. Można by je zrobić troszkę dalej, ale oczywiście na rynku jakieś nakierunkowanie dla potrzbujacego musialoby być.

nothing(sorry że bez log)

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2006, 20:48:19 pm »
fakt faktem, potrzebę mozna załatwić na bp, ale jeśli ktoś nie porusza się w tamtym kierunku, to trudniejsza sprawa. kibelki są potrzebne... nawet dla tutejszych :)

młody

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2006, 21:25:24 pm »
No prawda, ale o to trzeba dbać. Wzorem mogą być toalety na rynku w Rawiczu, czyśiutkie. Obrzydzenie nie bierze gdy sie "zachce".

Anonymous

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2006, 22:44:09 pm »
Bardzo trafny temat do rozmowy. Dwa dni temu bylem z dzieciakiem na runku i nagle mówi mi że zaraz zrobi siku i to w spodnie.comam zrobić,szukac słoika a może  dlamnie do kieszeni,czesto bywam na miescie i wiem jak to ludzie z malymi dziećmi załatwiają i ja też tak zroiłem a co miałem wyjście,nie.Pewien starszy pan zwrócił mi uwagę .Napewno miał rację . Ale czy dziecko mialo narobić w spodnie.Bylem też i dziś około 13.00 na rynku pod tartakiem stoi mocno wstawiony starszy jegomość i leje a co mu tam chce mu się i już .I NIKT MU UWAGI NIEZWRÓCIŁ.

Anonymous

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2006, 22:46:28 pm »
PS.Niekiedy dorośli  niesą lepsi od dzieci. n15  n15

Anonymous

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 11, 2006, 01:02:30 am »
Udostępnić publicznie toaletę w urzędzie. W końcu nie jest to prywatna firma.

Anonymous

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 11, 2006, 02:16:56 am »
lNie nie w urzędzie.Ale u pana co zwrucił mi uwagę ten pan był kiedyś jednym z rajców
naszczęście niejest no już niejest. PANIE BYŁY RAJCO a pamięta pan lata 90-94 coś pan gadal jak żeś pan Polskę budował a komuna niszczyla a o szaletach zapomniał pan.Jak można budować kraj bez szalet. A PAMIETASZ PAN ULICĘ PARAFIALNĄ jaka tam była dzióra, samochody się zapadały a pan gdzie wtedy był . Zaco pan pobierał diety.A na drodze koło cmentarza jakie były dziury, kiedy je zasypano i wkońcuasfaltem zaklejono niestety nie za pańskiej kadencji.Tego pan niewidział i niewidzi ale 5-letnie dziecko tak.Imówisz pan tu ustępu niema a POLSKĘ pan żeś  budował i pański koleś spod tartaku też co może  nie. a o szaletach Pan nic niewiesz poco panu powierzono zaufanie , Byś pan bzduru plutł o komunie która kraj niszczyla a pan budowal bez szalet.

młody

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 11, 2006, 11:07:31 am »
Urząd to zły pomysł. Ale ludzie z osiedla, którzy z dziećmi idą na rynek, nie mają wyjścia, zostaje im tylko drzewko. Powtarzam się, ale nie może być tak, że zrobią toalety, a nikt o nie nie będzie dbał. W tydzień staną się najgorszym "elementem" miasta. A tak być nie może.

chisteryk

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 15, 2006, 22:01:28 pm »
dlaczego miałyby być w tydzień zniszczone
jak się do porządnego kibelka wchodzi, to się też później porządek zostawia
może znalazłoby się tam jakieś nowe miejsce pracy i to co najmniej dla 2 osób smiles21
panowie pomyślcie wybory się zbliżają
może to ktoś wykorzysta w swoim przedwyborczym programie
WC  - panowie pomyślcie smiles21

[ Dodano: 2006-08-15, 22:02 ]
facet to sobie pod drzewkiem stanie
czy ktoś pomyślał o kobietach? smiles5

Caus

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 27, 2006, 19:16:14 pm »
No cóż... Ciekawy temat ale nie bede sie duzo rozpisywal... smiles24  A wiec pomysł z WC-tami jest przyj n4 ... Dlaczego?? smiles14 ... Prosty przykład: idzie sobie 3 ostro wstawionych 20-latkow  smiles21  wpadajado takiej ubikacji i " nie ma potem po co tam wchodzic n32 " A znalezienie bezpiecznego miejsca w Wąsoszu jest conajmniej niemozliwe... n20 . Tak sadze... Jesli ktos mysli inaczej chetnie poslucham...

chisteryk

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 31, 2006, 14:16:58 pm »
miesiąc sprzątania kibelków, można przecież zamątować kamerki, prawda smiles21
20 latkom się odechce,jak miesiąc posprzątają

Caus

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2006, 23:12:25 pm »
BYAHAHAHAHAHAHA smiles2 ... kamery w wąszoszkiej toalecie, nie bo jeb n4 ... Stary, na jakim ty świecie żyjesz??!! Gdyby Gmina miała kupić kamer do kibli to by musiała pierw sprzedać jakiemus obcokrajowcowi pół terenów gminy, albo nałozyć takie podatki że sie w pale nie mieści, albo musiałby być rok 2999 gdzie kamere cyfrowa będzie można (mam nadzieje) kupić za jakiej 50gr... smiles21 ... Rozbrajająca wypowiedż mi przedstawiłeś.. Uśmiałem sie jak koń... smiles2  smiles2  smiles2

Blez

• Gość
szoalety miejskie
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 25, 2006, 23:20:21 pm »
chisteryku, za rozboje polskie sądy dają mniejsze wyroki niż sprzątanie kibli w Wąsoszu. A czy nie bała byś się wejść do takiej toalety sama wieczorem gdzyby obsługialo cię trzech 20 latków którzy rozwalili pół miasta.  smiles20