Autor Wątek: Tajemnica Fatimy  (Przeczytany 51389 razy)

Blez

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 12, 2006, 21:44:54 pm »
No niestety się obudzą dopiero jak ich ograbią. Wtedy pójdą do mafi po pomoc n10 , a ona powie "Sp. . . aj dziadu"

Anonymous

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 18, 2006, 19:54:57 pm »
Nie czytałam do końca pierwszego posta Marudy, ale co nieco o tym wiem od babci. Pomijajc moje osobiste przekonania, cała ta historia jest mocno naciągana. Poza tym porównywanie tego z Harrym Potterem jest troche takie niebardzo...
 A moje osobiste zdanie na ten temat? - wielkie kłamstwo stworzone po to, żeby wiernych jakoś przyciągnąć...ciekawe, że te cuda zawsze dzieją się "gdzieś tam" a nigdy wśród nas!

Kasik

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 18, 2006, 19:55:56 pm »
Przepraszam za niezalogowanie się, ostatni post jest mój smiles17

marcin

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 19, 2006, 00:11:01 am »
Cuda zdarzają się wśród nas, tylko trzeba mieć oczy szeroko otwarte  n36

Blez

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 19, 2006, 12:48:38 pm »
Cytat: ""marcin""
Cuda zdarzają się wśród nas, tylko trzeba mieć oczy szeroko otwarte

Jakieś zdjęcia, materiały - jakoś ostatnio niewidze  n35

marcin

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 19, 2006, 13:09:42 pm »
Cytat: ""Blez""
Jakieś zdjęcia, materiały - jakoś ostatnio niewidze

Bo nie wrzuciłeś żadnego swojego zdjęcia :p

pan horhe

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 20, 2006, 22:22:13 pm »
byłem kiedyś w Fatimie, dobre żarcie mają..............

[ Dodano: 2006-11-20, 22:22 ]
tanie piwko......

[ Dodano: 2006-11-20, 22:23 ]
fajna dyskoteka...

morgana

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 20, 2006, 22:49:54 pm »
A może to nie była Fatima, tylko Sfinks???I tu, i tam ludzie jakby...z innego wymiaru...

pan horhe

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 20, 2006, 22:56:50 pm »
nie nie to napewno była Fatima,tam był taki wielki napisz WELOCME TO FATIMA, to gdzieś za Rawiczem,  nawet Doda koncert dawała wtedy, fajnie było............

Kasik

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 10, 2006, 23:43:50 pm »
Jeśli chodzi o cuda...w Bibli jakoś też nie widzę wkładki na końcu ze zdjęciami udowadnijącymi, że cuda Jezusa to fakt, a jakoś w nie wierzymy. Ja byłam świadkiem cudów. Przykład? Kolega, narkoman, który kilka razy trafiał na odwyk, za każdym razem uciekał i właściwie nie miał już żadnych szans na przeżycie, spotkał kogoś, kto mu powiedział, że Jezus go kocha. Dostał Biblię, zaczął ją czytać i dzisiaj jest głęboko wierzącym młodym, zdrowym człowiekiem. Moja babcia, pijaczka straszna, tóra właściwie staczyła się już pod sam grub prawie, poznała Jezusa i dzisiaj jest wierzącą osobą, która nie pije, nie pali itd.
  Cuda istnieją, trzeba tylko przestać oczekiwać, że Bóg zstąpi na naszą prośbę na ognistym rydwanie!

Posłaniec

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 11, 2006, 00:10:41 am »
Cuda się zdarzają każdego dnia.Np pielęgniarka na porodówce każdego dnia ogląda cud narodzin.Przecież mogło się nie stać a stało się.Co do odmiany ludzi jest trudniej ,ale przecież pod wpływem innych stajemy się lepsi lub gorsi.Grunt to uwierzyć.W bibli jest opisanych znacznie więcej cudów.Np zafascynowany jestem starym testamentem gdzie Bóg był bardziej skory do interwencji na Ziemi.Teraz patrzy na nas z góry i ma w nosie to co robimy możemy się pozażynać i będzie ok.Szkoda troszkę szkoda ,że piorunem nie strzeli od czasu do czasu.

Kasik

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 11, 2006, 00:15:11 am »
Wcale nie patrzy obojętnie, wręcz przeciwnie. A pomyśl co by było, gdyby dzisiaj, tak jak kiedyś, obsypywał nas trąd, kiedy źle postąpimy. Każdy z nas musiałby chodzić siwy...

Posłaniec

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 11, 2006, 00:23:32 am »
Wiesz swoje przeżyłem więc trudno mi uwierzyć w opatrzność Bożą.Wierzę,że istnieje Bóg,że stworzył Ziemię.Ogród Eden.Wierzę,że kilka razy zesłał na Ziemię Anioły by naprawili niedociągnięcia ludzi.Gdyby każdego znas obsypywał trąd bardziej zbliżylibyśmy się do Szefa.jesteś posłuszny słuchasz moich wskazówek mojego Słowa świetnie.Nie chcesz mnie słuchać cierp ciało coś chciało.Byłby to wyraźny dowód na istnienie Szefa a tak mamy jeden wielki yy bałagan.Każdy robi co chce nawet krzywdzi innych.

pan horhe

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 11, 2006, 00:24:59 am »
a w M jak Miłość aktorka ma gruźlice, a niby na to sie juz nie choruje............

Kasik

• Gość
Tajemnica Fatimy
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 11, 2006, 00:26:03 am »
A wiesz co jest napisane? Że błogosławieni, którzy uwierzyli, chociaż NIE widzieli. O to też w tym chodzi, żeby wierzyć tak po prostu, a nie za to, że widziało się cud. Jesteś trochę jak ci, co zostali nakarmieni 5 chlebami i 2 rybami a potem wołali do Jezusa "pokaż nam cud!!" smiles19