Autor Wątek: Kabaret w Wąsoszu????  (Przeczytany 16117 razy)

dido

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« dnia: Listopad 13, 2005, 18:28:16 pm »
Tak sobie od kilku dni myśle, że w Wąsoszu już zajeżdża nudą. Więc może by zaprosić jakiś kabaret. Tylko że trzeba znaleźć jakieś miejsce, gdzie dużo ludzi wejdzie, żeby bilety znowu takie drogie nie były. Sala gimnastyczna odpada bo tam strasznie zła akustyka.
Myślałem o kabarecie Ani Mru Mru oni są chyba teraz najlepsi w Polsce. Więc jakie macie propozycje co do miejsca i kabaretu??

marcin

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2005, 19:39:36 pm »
Mamy Dom Kultury przecież, można też to byłoby zrobić na sali w Cieszkowicach - akustyka najlepsza w okolicy, tylko, że publika może zawieść  smiles19  To musi być Wąsosz. Pomysł bardzo mi się podoba  smiles16

dido

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2005, 14:14:28 pm »
Rozmawiałem z Dyrektorem Domu Kultury. I mówił, że tak owszem prosze bardzo kabaret. Ale! jest jeden problem, że wszystkie kabarety chcą podpisać umowe wcześniej i kase od ręki. A rozpiętość to od 3000-15,000 zł. A wiadomo im lepszy kabaret tym drożej. A jak bilety będą po 50 zł. to nikt nie przyjdzie.

pomyśl:) zanim napiszesz

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2005, 16:34:00 pm »
o czym wy tutaj rozmawiacie, w wasoszu nie ma kasy na nic a bilety po 50 zł to juz kompletna bzdura, gwarantuje ze nikogo nie bedzie, i nie mowie tego zeby wam dopiec ale tak jest, dla przykladu moge wam podac ze kiedys bylem w ZPK na zabawie sylwestrowej i bilety byly po 250 zeta i ponad 130 osob, a teraz widzialem ze sa w cenie 150zł i moge sie zalozyc ze nie bedzie wiecej jak 20 par, jak myslicie jaki jest tego powod????? hmm ja sie domyslam

Anonymous

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2005, 14:33:07 pm »
no fakt w Wąsoszu wieje nudą smiles9 i to maksymalnie..jak coś się organizuje to tylko na wakacjach (większa impra to dni Wąsosza)..ej no sorki kabaret w Wąsoszu i jeszcze Ani Mru Mru...czy wy wiecie o czym mówicie???
No coż pomarzyć można zawsze...(dobrze że za to nie karają:P)
Może by tak jakieś mini kino skołować i puścić w Domu Kultury...chociaż to..jak pamiętam to raz tak już było...hmn... smiles4

gentleman

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2005, 18:31:15 pm »
tak jest ...
zaproście Ani mru mru do Wąsosza ...

no coments

Obserwator

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 24, 2005, 00:56:12 am »
Ani mrummru weźmie kasę i pojedzie.Lepiej kupić trochę kiełbasy i zrobić ognicho.

bee

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2005, 12:44:46 pm »
Tak jest! Większość się nawali. Będą burdy i policja. Prawdziwa impreza!  smiles8

motyl

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 26, 2005, 15:17:25 pm »
Niestety brakuje nam kulturalnych rozrywek , no cóż wypowiadajmy się na luzie póki możemy bo nie podoba się to....... I może być ładny kabaret przeżyjemy ale ......
Sorki jak tylko coś więcej będę wiedziała napiszę . smiles19

RoBal

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 26, 2005, 22:54:08 pm »
zacznijcie od nieprofesionalnych kabaretów... oni też są dobrzy. nie wiem niestety czy działaja takie wokolicach ale czemu nie. wartyo poszukać.

luki

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 26, 2006, 22:58:39 pm »
ja to bym nie zapraszal zadnego kabaretu tylko jakiegosc rezysera z doswiadczeniem bo sam wasosz to niezly kabaret ...

parkinson7

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 30, 2006, 01:47:49 am »
przecież to co się dzieje w Wąsoszu to można nazwać kabaretem n24 , czy trzeba czegoś wiecej??? smiles2

Zaintereseowany

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 30, 2006, 11:42:00 am »
J proponuje gril-party!! Na amfi i jakaś muzyka z głośnika , a kaberet się zacznie sam... na parkiecie!!!
Grile w ręce i na ulice, posiadacze grili nie dajcie się!!!! n23

marcin

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 30, 2006, 12:23:31 pm »
Ciekawe kto za to wezmie odpowiedzialnosc.  smiles20

NIEMY

• Gość
Kabaret w Wąsoszu????
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 30, 2006, 13:14:17 pm »
Cytat: ""marcin""
Mamy Dom Kultury przecież, można też to byłoby zrobić na sali w Cieszkowicach - akustyka najlepsza w okolicy, tylko, że publika może zawieść  smiles19  To musi być Wąsosz. Pomysł bardzo mi się podoba  smiles16

Na sali w ciszkowicach ????????????? to co piszesz to juz kabaret