Autor Wątek: Remont SP w Wąsoszu  (Przeczytany 2109 razy)

marcin

  • Gość
Remont SP w Wąsoszu
« dnia: Lipiec 08, 2006, 19:24:35 pm »
Po wakacjach Szkoła Podstawowa w Wąsoszu zyska nowy blask. Już za kilka dni urzędnicy mają rozstrzygnąć przetarg i wybrać wykonawcę, którego zadaniem będzie odnowienie elewacji zewnętrznej oraz wymiana stolarki okiennej w placówce.
Budowlańcy zainteresowani przetargiem swoje oferty powinni złożyć w Urzędzie Miejskim Wąsosza, Plac Wolności 17, 56 - 210 Wąsosz do najbliższej środy tj. 12 VII do godz. 10.30.
Jedynym kryterium wyboru wykonawcy będzie zaproponowana cena ( znaczenie 100%). Nie oznacza to jednak, że zadanie zostanie powierzone byle komu. W specyfikacji zaznaczono, że wykonawca musi załączyć do swojej oferty wykaz wykonanych robót budowlanych w okresie ostatnich 5 lat , a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – wykaz robót, odpowiadającym swoim rodzajem i wartością robotom budowlanym stanowiącym przedmiot zamówienia, z podaniem ich wartości oraz daty i miejsca wykonania oraz załączeniem dokumentów potwierdzających, ze roboty te zostały wykonane należycie.

Źródło: Panorama Leszczyńska/ A. MachowskaAnonymous

  • Gość
Remont SP w Wąsoszu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2006, 12:28:16 pm »
o to bardzo miła wiadomość. nie oszukujmy się, już wcześniej należało o tym pomyśleć, bo elewacja szkoły pozostawia wiele do życzenia...