Autor Wątek: spływ kajakowy  (Przeczytany 4154 razy)

099

• Gość
spływ kajakowy
« dnia: Czerwiec 26, 2006, 15:55:06 pm »
w koncu po długim oczekiwaniu spływ ruszył pełną parą, tylko jak długo będziemy sie nim cieszyc. to co widziałem na rzece troche mnie przeraziło. dzieciaki i nie tylko sieją totalną demolke(niedługo kajaki będą wyglądac jak tratwy, ktos tego pilnuje!!!)  ten spływ ma byc wizytówką naszego miasta, narazie chyba tak nie jest. most kolejowy, jest niezle dziurawy wydaje mi sie ze warto by było go jakos zabezpieczyc.
ps. brawo ochrona spisalia się na medal, nikt nie dostał sie na scene n9 ,  n16   gdzie grała wspaniała grupa top one n16 (kaja była lepsza  n5 )

motyl

• Gość
spływ kajakowy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2006, 15:55:31 pm »
Tak spływ kajakowy powinien być naszą wizytówką - a zależy to od Nas również .Powinny być osoby , które będą pilnowały i dbały o ten spływ .Ale do spływu dołączyłeś dni Wąsosza - po co ochrona skoro społeczeństwo lokalne spoko .Proszę zacznijmy zacząć pilnować samych siebie - ludzi obok nas . Będzie ok.A nie tylko wytykać. smiles2

Posłaniec

• Gość
spływ kajakowy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2006, 22:03:23 pm »
Wiecie co powiem tak byłem widziałem.Nie udało się wypożyczyć kajaku ,ale miejsce w wąsoszu jest bardzo profesjonalnie przygotowane, - tiekno sączące się z pobliskiego baru.+ za miejsce do rozpalenia ogniska wiatę i porządek.
Dodatkowy atut to wc.Brawo. O wrażeniach z trasy opowiem gdy będę miał ją za sobą.

b4rtus

• Administrator
  • Newbie
spływ kajakowy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2006, 22:42:18 pm »
Mam takie małe pytanie, czy ktoś może zabrać aparat na spływ i zrobić troche fotek. Można by wrzucić na forum. Będą zachęta do korzystania ze spływu.  n24

Blez

• Gość
spływ kajakowy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2006, 22:47:37 pm »
Kurcze byłem dzisiaj i nie pomyślałem mój błąd naprawie go następnym razem  n24