Autor Wątek: Pieniądze na działanie  (Przeczytany 5237 razy)

marcin

• Gość
Pieniądze na działanie
« dnia: Czerwiec 16, 2006, 13:04:11 pm »
Do 15 lipca można aplikować o środki w ramach ogólnopolskiego programu grantowego dla społeczności lokalnych z gmin wiejskich, którego celem jest budowanie społeczeństwa informacyjnego poprzez nowoczesną edukację oraz aktywizacja mieszkańców polskiej wsi. Program Rzeczpospolita Internetowa (Fundacji Grupy TP) zakłada finansowanie projektów w następujących obszarach tematycznych: edukacja i rozwój , nasz region , integracja i tolerancja Zgłaszającym projekt może być szkoła, stowarzyszenie lub fundacja działająca na terenie gminy wiejskiej. Aplikuje ona w imieniu Grupy Działania angażującej lokalnych partnerów: młodzież szkolną, samorządy, organizacje pozarządowe, parafie kościelne, przedsiębiorców, media, inne istniejące na danym terenie jednostki (biblioteki, świetlice koła zainteresowań).
Planowane jest przyznanie wsparcia w postaci grantów finansowych w wysokości od 5 do 50 tys. zł oraz sprzętu multimedialnego stanowiącego Pakiety Startowe.
Więcej informacji:
Na stronie http://www.rp-internetowa.pl
Bezpłatna infolinia 0800 201 201
(infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 15:00)

Źródło: Dolina Bryczy

as

• Gość
Pieniądze na działanie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2006, 00:04:36 am »
[ja mysle ze to wszystko to lipa wybory sie zblizaja wiec obiecanki cacanki to wszystko "warcholstwo" smiles4

marcin

• Gość
Pieniądze na działanie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2006, 00:08:29 am »
Jakoś trudno mi się z Toba zgodzić.

majka

• Gość
Pieniądze na działanie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2006, 13:26:31 pm »
Mi też trudno się z tym zgodzić!