Autor Wątek: Peja w Górze  (Przeczytany 1921 razy)

marcin

  • Gość
Peja w Górze
« dnia: Czerwiec 13, 2006, 16:58:37 pm »
Takiej gratki nie może przegapić żaden fan hip – hopu. 1 VII w Górze wystąpi Peja (Slums Attack). Na imprezę tym bardziej warto się wybrać, że cały dochód zostanie przekazany na rehabilitację Tomka Ulmana, młodego górowianina ciężko poszkodowanego w wypadku samochodowym.
- Być może oprócz Peji wystąpi też inna wielka gwiazda hip – hopu, trwają jeszcze negocjacje – mówi Miłosz Bohdanowicz, pomysłodawca i główny organizator imprezy.
Do organizacji imprezy włączył się Dom Kultury w Górze oraz górowski radny miejski Marek Biernacki.
To juz kolejny charytatywny koncert organizowany na rzecz Tomka Ulmana. Na poprzednią imprezę przyszło ok. 400 osób.
- Zapraszam serdecznie do współpracy osoby, które chciałby wesprzeć nas finansowo w organizacji imprezy. Sponsorom zapewniamy na umieszczenie banerów reklamowych w miejscu koncertu oraz loga firmy na plakacie, a także oficjalnych podziękowań w gazecie samorządowej i na stronie internetowej Góry – dodaje M. Bohdanowicz.
Przypomnijmy, że 23 – letni Tomek Ulman z Góry 16 V ub. r. wracał z kolegami z Leszna. Był pasażerem. Siedział z tyłu. „Złapali” pobocze. Kierowca nie mógł zapanować nad samochodem, dachowali, a w końcu auto uderzyło w drzewo. W wypadku ucierpiał tylko Tomek, pozostali mieli szczęście, nic im się nie stało. Dziś leży na stałe przykuty do łóżka.

Źródło: Panorama Leszczyńska