Autor Wątek: usuwanie użytkowników - propozycja  (Przeczytany 16407 razy)

Anonymous

• Gość
usuwanie użytkowników - propozycja
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 27, 2006, 19:13:55 pm »
chodzilo mi o glupawe wyzywki, jezeli myslisz ze takie teksty jak JE........Ć SPARTĘ WROCŁAW!!!!!!!!!!!!!!!! to prawdziwe kibicowanie, to jestes w wielkim bledzie.
jeszcze troche czasu minie zanim zatrybisz o co w tym chodzi.

logowanie nie ma sesu, do neta zagladam bardzo zadko. pozdrawiam.

akaczon

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 27, 2006, 20:10:27 pm »
Jeśli logowanie nie ma sensu to ja  nie widzę sensu ,abyś gościu wogóle wypowiadał się na tym forum.Masz coś konkretnego do zaoferowania i masz odwagę to się zaloguj , w przeciwnym wypadku złosliwe posty będą usuwane.Mam chęć powrócic do starej zasady - goście głosu nie mają.

Blez

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 27, 2006, 21:31:10 pm »
TAK TAK ale się nam akaczon zrobił bojowy. Tacy goście z takimi poglądami powinni wylatywać bo pewnie śa to jakieś dzieciaki które się dopadły do netu i piszą bzdety. Jeszcze tu sieje herezje na temat logowania  n3

akaczon

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 27, 2006, 21:50:07 pm »
Nie lubie anonimowych cwaniaków.Masz odwagę to się zaloguj i powiedz co ci siedzi  na wątrobie. n26 Do tej pory mnie to  p...n4  , ale w tej chwili to mała przesada.Tym bardziej ,że Admin już sie wypowiedział w tym temacie.Gość chyba czytac nie umie.!!!!!!!!!!!!!!!!

krystian

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 30, 2006, 12:22:59 pm »
dobra tylko nie usuncie mojego:) dosyc czesto londuje na forum ale czesto jako gosc ponieważ siedze na kablu telefonicznym i nie mam zbyt wiele czasu na pisanie i przegladanie. choc nie ukrywam czytam nowinki:)
pozdrowienia dla ludzi z forum