Autor Wątek: ufo-prawda czy fałsz  (Przeczytany 10416 razy)

akaczon

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« dnia: Maj 18, 2006, 23:51:30 pm »
Ogladam różne programy naukowe, mam kilka książek na ten temat.Fascynuje mnie ten temat.Ogladam właśnie serial na TVN-ie "Wybrańcy obcych".Czy Oni tak naprawdę istnieją ?Co z przypadkami aktywności zjawisk w Wylatowie?Co sadzicie o Obcych i życiu pozaziemskim.Może Oni to teraz czytają smiles2  n18

ufo

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2006, 00:00:21 am »
Obcy są wśród nas. smiles2

akaczon

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2006, 00:04:14 am »
Tak ,tak Ty jako ich przedstawiciel powinieneś dużo na ten temat wiedzieć-kiedy inwazja???  n20

marcin

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2006, 00:20:31 am »
Dzi ś widziałem obcego, omal nie miałem z nim kontaktu III stopnia. Było to w Górze na Wrocławskiej. Ta forma płyneła cała szerokością drogi; niby jechała na rowerze, ale ten wehikuł był prawdopodobnie napędzany talemniczym płynem, który był przyczepiony w butelce do bagażnika. Napewno deuter bo czego jak nie H²D używa się do przemieszczania w przestrzeni ogame  smiles2

kosmitka

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2006, 00:23:18 am »
heh... jestestem 100%kosmitką.

b4rtus

• Administrator
  • Newbie
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2006, 00:26:27 am »
a pijesz kwas z akumulatorów, czy to już przereklamowane?  n9

Ferret

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2006, 10:55:03 am »
Ja odniose sie do pytania w tytule: ufo prawda czy fałsz.
Według mnie prawda tylko, że przynajmniej w większości przypadków to robota ziemian.
Latające spodki były budowane już przez hitlerowców w Czechach. Na szczęście nie byli w stanie wdrożyć sprzętu do produkcji seryjnej. Silnik odrzutowy i "nieziemskie" możliwości lotne (dokładnie takie jak to spodki latające mają). Po wojnie majstra od spodków przejeli Towarzysze a później podebrali go Amerykanie. I tak fruwa sobie po niebie któraś tam z kolei generacja spodków a nam kit wciskają że to obce.
Jeżeli kogoś interesuje ziemskość spodków polecam pasmo Discavery . Troche cierpliwości i uda się Wam obejrzeć program , poznać zdjęcia , historie i póżniejsze losy hitlerowskiej cudownej broni.

A czy tam gdzieś w kosmosie są inne cywilizacje ? Sądze , że to bardzo prawdopodobne.
Pozdrawiam

edit: byki

bee

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2006, 14:02:52 pm »
Swego czsu (jak jeszcze byłem młody i często zabierali mnie humanoidzi  smiles5 ) czytałem troche literatury o tematyce ufologicznej. Polecam książki Erich von Daniken'a lub z polskich autorów Arnolda Mostowicza. Warto spojrzeć na świat także z innej strony   n38

Blez

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 19, 2006, 16:33:21 pm »
Łe tam to ufo to wielka siciema - jak nie zobacze i nie dotkne to nie uwierze. Pare razy słyszałem w TV wypowiedzi "naukowców" o ufo, że istnieje , że to, że tamto no ale w końcu jakoś się trzeba wybić i pokazać światu, a że chwytają się wszystkiego co się da to już ich problem.

akaczon

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 19, 2006, 20:38:08 pm »
Swiat zna wiele przypadków-choćby amerykanska strefa 57.Coś w tym jest prawdy.Obcy gdzieś są , ale czy naprawdę?Czy to tylko przykrywka przed innymi doświadczeniami?

Blez

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 19, 2006, 21:08:10 pm »
Myślę, że raczej to drgie. Akaczon czyżbyś się za dużo facetów w czerni naoglądał :PP

akaczon

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 19, 2006, 21:35:17 pm »
"Faceci w czerni " to bajka mam lepsze żródła informacji - kto wie czy nie prawdziwe.Poszukaj w necie ,lub poczytaj kilka ksiażek naukowych o tej tematyce, a sam zaczniesz się zastanawiać.

Blez

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 19, 2006, 22:25:29 pm »
Nie chyba nie skorzystam po prostu napisać wszystko można. Jak u mnie na trawniku wyląduje jakiś dziwny pojazd i wyjdzie z niego ROMAN G. to uwierze, że kosmici naprawde istnieją.

bee

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 19, 2006, 22:32:44 pm »
Cytat: ""Blez""
jak nie zobacze i nie dotkne to nie uwierze

"błogosławieni Ci,którzy nie widzieli a uwierzyli"

Blez

• Gość
ufo-prawda czy fałsz
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 19, 2006, 22:44:36 pm »
Trudno najwyżej nie będę błogosławiony :)