Autor Wątek: Tak ogółnie ;p  (Przeczytany 35379 razy)

Maruda

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 21, 2005, 23:01:53 pm »
Oj ludziska! nie kłóćta się ,tu naprawdę nie ma o co .   Ja też chodziłem do ogólniaka w  Górze - ile ? no trochę  smiles22  chodziłem do szkoły w Rawiczu  - ile ? no trochę  smiles22  Ale też i chodziłem do innych szkół - ile ? no trochę  smiles22 . A teraz powiem jedno największa szkoła przed wami - i najważniejszy egzamin , życie . Wierzcie mi to gęste sito , przesiew będzie brutalny i bezwzględny niewielu sobie z tym poradzi , to egzamin gdzie trzeba się przygotować, - tu nie posmarujesz , a ściąga .ech zobaczycie sami

RoBal

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 22, 2005, 18:41:17 pm »
za mądrości przekazane pokoleniom powinni obdarować Cię jakąś nagrodą, Marudo:) Bardzo dobrze mówisz:D

parkinson7

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 31, 2005, 18:30:33 pm »
Ja skończyłem LO w Górze i naprawde mam miłę wspomnienia z okresu w którym chodziłem do tej szkoły. Tylko jeden minus - miasto!! Brudne, śmierdzące, jakoś źle mi się kojarzy. Ale szkołe dobrze wspominam smiles2  Początki wiadomo -  trudne, nowe otoczenie, nowi ludzie. Ale za to druga klasa i trzecia to już wypas smiles24  Zaczynaja sie spotkania i imprezy a co najważniejsze - osiemnastki smiles6 .  Trzecia klasa to co niektórym zaczyna odbijac, ze względu na maturę, ale i tak jest fajnie. Poprostu nie mogę się doczekać kiedy bedzie jakieś spotkanie klasowe w któym bedzie można powspominać stare czasy smiles2 Na nauczycieli tez nie narzekam, neiktórzy gorsi, niektórzy lepsi, wyluzowani, ogólnie ok.

Blez

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 08, 2006, 20:31:28 pm »
LO Góra rządzi  smiles24

Pozdrawiam szefową sekcji porządkowej za moich czasów KaśkeD

kasiaD

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 13, 2006, 17:42:45 pm »
Cytat: ""Blez""
LO Góra rządzi  

Rzadzi sie swoimi prawami.... smiles23
Skoro wspomniano o sekcji porzadkowej to ja pozdrawiam moja szefowa-Pania Jadzie Sokolowska smiles24

b4rtus

• Administrator
  • Newbie
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 13, 2006, 18:02:34 pm »
Cytat: ""kasiaD""
Pania Jadzie Sokolowska

Ach ta Pani Jadzia smiles2
"Bartek, stop talking smiles22 "
There\'s no place like 127.0.0.1

RoBal

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 13, 2006, 20:07:15 pm »
Pani Jadzia rząądzi:)))))))))))))) Mam z nią Angola i nie powiem, ciśnie nas strasznie, ale jest fajna... Nie pytajcie dlaczego... Po prostu:) smiles11  smiles11  smiles11  smiles11  smiles11  smiles11  smiles11  smiles11  smiles11  smiles11

bee

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 13, 2006, 21:13:13 pm »
Miałem z nią angielski niedługo po tym jak zaczęła uczyć w LO Górze. Nie zapomne: "Kto przetłumaczy - Malczik ma dwa jabki ?"  I od tego nazywaliśmy ją Jabki. Bardzo miło wspominam panią Sokołowska i pozdrawiam serdecznie.

RoBal

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 14, 2006, 12:17:29 pm »
smiles2 niezłe!!!! Ale i tak jest kochana. Mimo wszystkich bań i takich różnych jazd:) To ja pozdrowię od dawnych uczniów:D

Blez

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 15, 2006, 21:29:27 pm »
Ja pani Jadzi nigdy nie lubilem, chyba dlatego że nie trawie anglika z ruskim akcentem. Cóż długo tam nie zabawiłem bo tylko 2 lekcje - akurat były sklejone - musiałem  smiles24

RoBal

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 16, 2006, 18:00:06 pm »
Nikt Cie za to nie wini i w sumei każdy ma prawo do swojego gustu. A nauczycieli tak jak rodziny - się nie wybiera. Fakt, rosyjsi akcent nei za bardzo, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić... smiles11  smiles2

mirek

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 18, 2006, 14:22:39 pm »
dobrze że wyprowadziłem się z Wąsosza bo jak czytam takie dyrdymały,to mnie miota we wszystkie strony ,jeśli masz kasę, plecy, skończysz jaką tylko chcesz  a jak nie masz, to skończysz jak ci co są po studiach w pośredniaku , a może się mylę, jeśli tak
to dlaczego ? jak szukałem pracy to nikt się nie pytał jakie miałem oceny a co potrafię.
Więc rozmawiając o poziomach nauczania warto zadać sobie pytanie" co oni mnie nauczą w tej szkole i czy to mi się przyda.Wolałbym być łajzą w merolu niż miec w głowie tylko jak mówi stare powiedzenie;jak sie niema miedzi to sie na d...e siedzi.
Przepraszam dotkniętych

Maruda

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 18, 2006, 16:15:43 pm »
A  prawda jest okrutna , dzisiaj nie koniecznie ludzie mądrzy za władzę się mają , lecz dysponujący odpowiednimi układami . Stopnie , w niejednym przypadku się wypłacze , w innym kupi , i a w jeszcze innym coś za coś .  Uzasadniam : ludzie na stanowiskach państwowych przechodzą z jednego stanowiska na inne niekoniecznie dysponując odpowiednią wiedzą , a jak to się ma do faktu zatrudniania ludzi z grona powiązanych układami do rzeczywistego uczciwego oczekiwania innych na pracę , lecz ich jedynym grzechem jest brak siły przebicia ( niech każdy to sobie tłumaczy sam jak chce )

RoBal

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 18, 2006, 21:53:47 pm »
Mirku masz rację, owszem. A posty nt. pani S były po to, by się rozerwać. Przynajmniej ja je tak potraktowałam.

mirek

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 19, 2006, 15:36:07 pm »
No bardzo przepraszam za me wyciąganie fla.... ale za bardzo byłem gnębiony w przeszłośći tym Konradem W..... em zresztą dużo wody w rzece musi upłynąć by czas zatarł rany a tak mówiąc szczerze to mocno przywiązałem się emocjonalnie do Wąsosza że :
LUBIĘ TO MIASTO BO TU SIE URODZIŁEM
LUBIĘ TO MIASTO TU MŁODOŚĆ SPEDZIŁEM
ale niestety nie dane mi było mieszkać dalej,
a tak na marginesie to powiem że mnie ustrzelili w ntej klasie
a i tak tech elekt skończyłem tylko na studia kasy i czasu zabrakło
a ktoś mówił że jak zsz skończę to będzie szczytem moich możliwosci
co za naród co za ludzie tak dobijać człowieka gdybym mógł cofnąć czas.
Kradłbym,kłamał teraz bym miał !!!!!!!   a tak jestem tylko małym pionkiem