Autor Wątek: Tak ogółnie ;p  (Przeczytany 35391 razy)

dido

• Gość
Tak ogółnie ;p
« dnia: Listopad 08, 2005, 19:36:11 pm »
Ja już do Wąsosza do szkoły nie chodzę, może to i lepiej. Gdyż teraz chodzę do Rawicza do LO nr 2 . I polecam z tego względu, że jest wysoki poziom nauczania. I jak ktoś myśli, że przyjdzie i będzie bąki zbijać to się grubo myli. Trzeba się uczyć i to nieźle. Więcej informacji tu: www.zs3rawicz.home.pl

Posłaniec

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2005, 20:24:12 pm »
Hmmm tam się świetnie piwo pije smiles2
Oczywiście nie uczyłem się tam tylko ''podziwiałem widoki'' z koleżankami i kolegami.
Jako szkołę polecam uczyła się tam moja dobra koleżanka i jakoś wyszła na ludzi.

kasiaD

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2005, 23:28:31 pm »
tak chwalicie rawicz,a jak skończylam gorowskie LO i tez dobrze wspominam. Poziom to raczej pojęcie względne, tak naprawdę zalezy tylko od nas jaki poziom reprezentujemy  smiles23

Posłaniec

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2005, 10:05:20 am »
Nie no teraz to droga kasiu ciut przesadziłaś smiles2
Z całym szacunkiem jak można porównywać mercedesa do maluszka smiles15
I to samochód i to .To fakt.Tylko klasa ciut inna.
Ale masz w jednym rację.Hołowczyc w maluszku szybciej dojedzie do celu niż łajza w merolu.Czyli to od nas zależy czego się nauczymy i ile zostanie w tych naszych łepetynach. smiles12

akaczon

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2005, 22:38:21 pm »
ja skończyłem 1LO w rawiczu ale popieram [dido] -  braciszek chodził do 2LO i naprawde tam jest wysoki poziom ale z nauczycielami żylo mu sie lepiej niz mi - zresztą to inne czasy byly -teraz wszystko się zmienilo !!!!

marcin

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 13, 2005, 15:11:21 pm »
LO Góra górą  smiles23  Czy poziom wysoki... było kilku olimpijczyków, nauczyciele różni, od bardzo wymagających do odwalających swoją pracę. Ja bardzo miło wspominam szkołę, choc nie byłem prymusem, dawałem sobie dobrze radę. Teraz wszystko jest inaczej to inne LO, inna młodzież. Wydaje mi się jednak, że dla wielu gimnazjalistów, podstawowym kryterium wyboru szkoły jest możliwość dojazdu do niej. Z Cieszkowic jest bardzo kłopotliwy dojazd do Rawicza  smiles3

pIOrtEk

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2005, 09:24:09 am »
Ja chodze do 3LO in Góra City  smiles2  popieram Marcina ^, poziom jest taki jaki jest smiles2  Nauczyciele raczej sympatyczni :D nie narzekam na nich, wręcz niektórych bede bardzo mile wspominał (prof. Stryganek)  smiles11  smiles11  Ogólnie szkołe polecam, ma pare wad, ale czy to ważne... najważniejsze zeby była maturka zdana  smiles6   o kurde matura za pare miesięcy... ajć... smiles9  smiles9  smiles9  fu** ...

motyl

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2005, 19:56:53 pm »
Skończyłam L.O w Rawiczu powaga wysoki poziom , dlatego pragnę aby młodzież opuszczała gimnazjum wąsowskie przygotowana bez względu na to , w którym L.O będzie kontynuowała naukę smiles8

aniaS

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 20, 2005, 18:34:11 pm »
Popieram Cie motylku w jednym przypadku. Poziom LO nr 1 w Rawiczu jest wysoki, Twoj nie bardzo skoro nie wiesz jak sie pisze przymiotnik od nazwy Wasosz. Dido  pisze głupoty. Poziom LO nr 2 w Rawiczu jest zupełnie niziutki. A mialam o Tobie takie dobre zdanie. Rozczarowales mnie.

motyl

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 20, 2005, 19:09:52 pm »
Aniu zachowujesz się jak recenzentka - śmiać mi się chce? Tylko nie wiem czy mogę , bo może nie pozwolisz! smiles11

Posłaniec

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 20, 2005, 20:38:26 pm »
Och przestańcie się kłócić.
A powiem wam jedną rzecz zanim miałem internet nie robiłem błędów ortograficznych.
Teraz robię je nagminnie smiles2 Wina gadu-gadu pisz i nie myśl niech inni to robią za ciebie

dido

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 20, 2005, 22:14:46 pm »
aniaS, hmm a z czego wnisokujesz swoją tezę?? Chodziłaś do LO nr 2 czy tylko słyszałaś smiles15 Nie chodziłaś to się nie wypowiadaj. Pisałem o gimnazjum bo 3 lata tam spędziłem to mogę się wypowiadać smiles8 Do LO nr 2 także chodze i stwierdzam, że poziom jest wysoki. Świadczą o tym np. tegoroczne wyniki maturalne. Gdzie LO nr 2 wypadło lepiej niż LO nr 1 smiles24

RoBal

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 20, 2005, 22:34:33 pm »
A CZY TO WAŻNE DO JAKIEJ SZKOŁY CHODZIMY?? WAZNE JEST TO, CZY CHCEMY SIĘ UCZYĆ I JAK SIĘ UCZYMY. KAŻDY MA PRAWO WYBORU I NIE KLASYFIKUJMY SZKOŁY WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA. DLA MNIE KAŻDA PLACÓWKA JEST DOBRA, DOPÓKI DOPUTY KTOŚ CHCE SIĘ UCZYĆ. KONIEC KROPKA.

gentleman

• Gość
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 20, 2005, 22:53:33 pm »
szkoła ma pomagać, a jesli ktos jest mało inteligentny, nie rozgarnięty - to żadne szkoły mu nie pomogą.
Wykształcony wcale nie znaczy że mądry ...

b4rtus

• Administrator
  • Newbie
Tak ogółnie ;p
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 21, 2005, 07:45:31 am »
Cytat: ""marcin""
LO Góra górą

też tak mówie smiles4
There\'s no place like 127.0.0.1