Autor Wątek: Remontujemy Wąsosz !!!  (Przeczytany 27425 razy)

Blez

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 10, 2006, 22:12:11 pm »
Po co budować nowy plac zabaw ?? Można by odremontować stary w przedszkolu i tam mogą się dzieci bawić.

Anonymous

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 10, 2006, 22:16:12 pm »
Plac zabaw przy przedszkolu nie jest zbyt bezpieczny ze wzgledu na swoj wiek;sam sie tam bawilem jakies 30 lat temu. Miejsce dobre -napewno lepsze jak na ul. Swierczewskiego przy samej drodze. n7

Posłaniec

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 10, 2006, 22:34:41 pm »
Wyobrażasz to sobie?Grupka 10 latków bawiąca się z 4 latkami.Toż to mamsakra.Kto będzie odpowiadał w razie wypadku?A przecież wystarczy ,że przerośnięty dzieciak popchnie malca.Przedszkole już kiedyś dostało kasę na remont i przejadło te pieniądze.Wiem to było dawno bla bla bla stara śpiewka.Przedszkolaki niech mają swój plac a troszkę starsze dzieci swój.Tak by było sprawiedliwie.
mimo ,że rawicz ma plac zabaw wspólny dla wszystkich to jednak nikt nie prowadzi dzieci mniejszych niż 4 lata.A nowy plac przydałby się na pewno.A jeżeli dom kultury powstanie w ośrodku to takie miejsce mogłoby stać się miejscem integracji młodzieży.
Może jakieś miejsce na ognisko?Występy artystyczne?Może galeria?Nie no z tą galerią się zapędziłem ,ale wąsosz mógłby stać się bardziej rozrywkową miejscowością.Nie krytykuję w tym poście wąsoszan.

marcin

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 10, 2006, 23:25:25 pm »
Cytat: ""majka""
No właśnie!

Ale co?

Dzięki @bic za wyjaśnienie (teoria spiskowa upadła, ale jest jeszcze kilka pod ręką smiles23 )

[ Dodano: 2006-11-10, 23:28 ]
Cytat: ""Posłaniec""
Nie krytykuję w tym poście wąsoszan.

Uśmiałem się gdy to przeczytałem  smiles11
Cytat: ""Posłaniec""
oże jakieś miejsce na ognisko?Występy artystyczne?

To chyba jest na amfiteatrze?

Posłaniec

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 11, 2006, 22:52:16 pm »
Żeby iporządkować amfiteatr dostosować go do realiów i unowocześnić potrzebne by były pieniądze równe kosztowi postawienia czegoś nowego.Jak zwykle w wąsoszu sprzedaje się najcenniejsze miejsca by zmienić je albo na pijalnie albo na sklep.Wiem gmina wszędzie szuka pieniędzy ,ale nie tędy droga.
Rozumiem,że aby życie rozrywkowe i kulturalne kwitło potrzebni są młodzi ludzie chcący coś zrobić dla wąsosza oraz publiczność,która potrafiłaby to docenić.Porównam to do wybierania się sójki za morze niby że niby pragnie planuje etc ,ale i tak pozostaje na miejscu.Mało ludzi o otwartych umysłach pozostaje w wąsoszu.Dobra wystarczy bo off topic się zaczyna.

tomas10

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 29, 2007, 08:04:47 am »
Ten temat wraca jak bumerang. Tak wyglądają Nasze drogi-trzeba uważać bo można połamać nogi. smiles22 Przykładami można sypać jak z rękawa. Oto jeden z nich.

pavlo_91

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 29, 2007, 23:11:12 pm »
Mogli by coś z tym zrobić bo nie jedno krotnie widziałem jak ktoś się przewracał o te dziury

nothing

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 30, 2007, 00:18:58 am »
jest wiele takich miejsc. ulica kol ejowa (za nowym mostem na suchodole) np., jest tragiczna!!! a samo załatanie dziury nic nie da. zróbmy zrzutę na nowy asfalt!!!!

tomas10

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 01, 2007, 11:14:12 am »
Cytat: "nothing"
jest wiele takich miejsc. ulica kol ejowa (za nowym mostem na suchodole) np., jest tragiczna!!! a samo załatanie dziury nic nie da. zróbmy zrzutę na nowy asfalt!!!!
Zrzuta może być konieczna, bo na asalt kasę przekazano na organizację EURO 2012. Do zrobienia jest tyle dróg i autostrad. :D