Autor Wątek: Remontujemy Wąsosz !!!  (Przeczytany 27424 razy)

bic

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 17, 2006, 22:39:28 pm »
Jeśli chodzi o stadion to jest otwarty praktycznie przez cały tydzień -  są boiska na których można pobiegać za piłką, jest boisko do plażówki zrobione przez kilku zapaleńców w zeszłym roku - wszystko dostępne i to bezpłatnie. Tylko jest mały problem - chęci trzeba mieć własne smiles20

NIEMY

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 17, 2006, 23:22:07 pm »
Cytat: ""jomajur""
Ja proponuję zrobić "coś" z dawnym biurowcem po SKR.

BUDYNEK PO BIUROWCU MA JUZ WLASCICIELA

marcin

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 17, 2006, 23:22:50 pm »
Ja mam niemiłe wspomnienie. Jakieś 5 lat temu, pojechałem na stadion, żeby zmierzyc sobie czas na 1000m. Tak się złozyło, że chyba był to koniec treningu, a może meczu; nieświadom weszłem sobie na bieżnię  i.. wysłuchałem kazania. Od tamtego czasu nie chodze na stadion   n43  Jeśli dziś jest inaczej to super, ale raczej nie mam ochoty tego sprawdzać.

Blez

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 17, 2006, 23:28:07 pm »
Po prostu nasi piłkarze mieli tajny trening to pomaga heheheheh n3

bic

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 17, 2006, 23:50:40 pm »
jest inaczej - warto sprawdzić  n5  a tak przy okazji- jutro o 15 jest mecz - zapraszam. Przeciwnik - Chojnowianka Chojnów  smiles20

Anonymous

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 27, 2006, 17:30:44 pm »
Dom Kultury jak on wyglada!!!
Masakra!!

chisteryk

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 18, 2006, 08:18:40 am »
a co powiecie o spękaniach naszego gimnazjum
szkoła się rozpada
chociaż taka młoda
jakiś błąd w budowie
a może grunt niestabilny?
jeszcze 2 - 3 latka a można będzie przez te szpary świat na zewnątrz zobaczyć
a szkoda n7
podstawówka się trzyma
czyżby stara niemiecka dobra robota?
gdzie nasi fachowcy????? smiles21

[ Dodano: 2006-08-18, 08:20 ]
w katowicach hala runeła
ktoś został pociągnięty do odpowiedzialności
oby u nas nie.........runeło nic na głowę n7

bee

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 18, 2006, 22:34:24 pm »
Runąć pewnie nie runie ale większość inwestycji w ostatnich latach była załatwiana najmniejszym kosztem. Firma wygrywała przetarg oferując najniższą cenę no i na czymś trzeba było zaoszczędzić. Popatrzcie na krawężniki w Wąsoszu, rozsypują się a granitowe stały tyle lat tylko niestety ktoś uznał je za nieodpowiednie (co się z nimi stało?).
Jednym z plusów wejścia Polski do UE jest to że aktualnie wydawane pieniądze są dokładniej kontrolowane. Przykładem może być np. zerwanie nowej jezdni (chyba Sienkiewicza) we Wrocławiu bo ktoś chciał zaoszczędzić na jakimś materiale i niestety robił dwa razy. Koszty poniósł ogromne ale następnym razem pomyśli pięć razy.  n5

Posłaniec

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 18, 2006, 23:21:54 pm »
Kostka cóż została rozszabrowana oraz sprzedana za bezcen.A przecież można było wybrukować chociażby amfiteatr.......Lub jakąś boczną uliczkę.Na kostce nie da się grzać 100km/w bez obawy o zawieszenie,ale przetrwałaby jeszcze moje pokolenie jeżeli nawet nie następne.......Ulica cóż wystarczy spojrzeć jak wyglądają te remontowane nie tak dawno dziura na dziurze a w tej dziurze jeszcze1..........

marcin

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 19, 2006, 09:35:34 am »
Cytat: ""bee""
(co się z nimi stało?)

Ok siedem sztuk jest w parku w Cieszkowicach, zrobiliśmy z nich krąg ogniska. Sam je wkopywałem i zalewałem betonem. Jak będzie trzeba - oddamy n22

chisteryk

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 19, 2006, 14:58:19 pm »
nowa szkoła w pobielu podobna do naszego gimnazjum
szpary jak po wielkim częsieniu ziemi
mówicie , że ktoś to zrobił za tanie pieniądze, ok
ale przecież ktoś to musiał odebrać smiles21
 n3

Blez

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 19, 2006, 15:16:05 pm »
Jakoś się pewnie odebrało  n9

marcin

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 19, 2006, 21:43:04 pm »
n9 + $$$$  
W dzisiejszych czasach samym alkoholem raczej wiele się nie zdziała. Nie żebym miał doświadczenia, tylko tak mi sie wydaje.

MILO

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 24, 2006, 21:33:55 pm »
macie racje z domem kultury, amfiteatrem i innymi ale jest wiecejrzeczy ktore mozna by odremontowac np:parkiet starej sali i ogolnie budynek co z tego ze sa te okna jak budynek...heh!! Jest jeszcze pelno rzeczy ktore mozna zrobic ale ...............SRODKI!! n7

Anonymous

• Gość
Remontujemy Wąsosz !!!
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 10, 2006, 12:20:32 pm »
Cytat: ""MILO""
macie racje z domem kultury, amfiteatrem i innymi ale jest wiecejrzeczy ktore mozna by odremontowac np:parkiet starej sali i ogolnie budynek co z tego ze sa te okna jak budynek...heh!! Jest jeszcze pelno rzeczy ktore mozna zrobic ale ...............SRODKI!! n7
Jesli chodz o srodki to nie mamy o czym myslec, czesc z nich przeznaczona jest na konika p.Burmistrza (z calym szacunkiem) czyli na pilke nozna. W calym Wasoszu latem obowiazywaly ograniczenia w korzystaniu z wody a na stadionie woda lala sie strumieniami i to przez caly sezon(nawet gdy padalo).Jesli chodzi o amfiteatr to "po co" inwestowac pieniadze w remont skoro i tak nie bedzie kasy na organizowanie imprez? Dom kultury - coraz glosniej sie "slyszy" o tym ze ma byc przeniesiony do starego osrodka, a moze calkiem przestanie istniec; to po co remonty sprzedac budynek i niech inni sie martwia? smiles5  n32