Autor Wątek: Ortografia ;)  (Przeczytany 18561 razy)

bgransort

• Gość
Ortografia ;)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 05, 2006, 19:06:04 pm »
Oczywiście. Czy trzeba tak wiele zachodu, aby wcisnąć dwa klawisze zamiast jednego. Przeczytac swój tekst przed wysłaniem, poprawić. Moja klawiatura też nie zawsze działa tak, jak należy, więc zawsze sprawdzam, co napisałam. I zawsze mam jakieś "literówki". Poprawiam, znowu czytam. I wcale nie mam za dużo wolnego czasu, aby tak się bawić, ale uważam, że inaczej nie można.

Anonymous

• Gość
Ortografia ;)
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 05, 2006, 19:08:34 pm »
dobry nawyk :)  n5 też siemusze tego nauczyć :)

młody

• Gość
Ortografia ;)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 05, 2006, 20:51:02 pm »
ja staram się wyrobić sobie taki nawyk, ale nie zawsze wychodzi. najgorzej z polskim znakami. ortografia jeszcze jakoś idzie

Anonymous

• Gość
Ortografia ;)
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 09, 2006, 16:00:37 pm »
Blez,  Co się czepiasz polskiej ortografii.?!
Że Ty nie umiesz poprawnie pisać w języku polskim to co się czepiasz innych?
Zazdrość, zwykła zazdrość

Jedno małe pytanko: Blez, kto Ci ścieli łóżko?  smiles22  smiles22  smiles22

No i po co prowokujesz? Odkopujesz posty z kwietnia. Post powinien wylądować w koszu (b4rtus)

Kasik

• Gość
Ortografia ;)
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 10, 2006, 23:29:49 pm »
Nie przesadzajmy z tą ortografią. Czasem można przez nieuwagę nie wcisnąć spacji albo altu. Ale jak ktoś robi już naprawdę takie błędy, że człowiekowi...ostatnio dostałam smsa, a wnim "ktury" i się osoba tłumaczyła, że ona nie ma "ó" w swojej kom. Marko, to może "o" postawić...o to chodzi, a nie o oczywiste przejęzyczenia.

motyl

• Gość
Ortografia ;)
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 26, 2006, 18:01:06 pm »
Znam taką osobę , która uczyła dzieci w I - III . Poprawiała dyktanda ze słownikiem . Wy ją też znacie . Oj niski poziom i to bardzo - a co najgorsze do dnia dzisiejszego. smiles9

młody

• Gość
Ortografia ;)
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 26, 2006, 19:54:31 pm »
No to się zdarza, że ktoś się pomyli, ale nie może to być aż tak ewidentne. Jeden błąd na cały post to nie jest klęska.