Autor Wątek: Zmiana systemu portalowego.  (Przeczytany 4499 razy)

marcin

• Gość
Zmiana systemu portalowego.
« dnia: Marzec 11, 2006, 15:13:11 pm »
Zgodnie  z wolą większości (patrz tutaj) zostanie zmieniony system portalowy. Tak jak była mowa w innych wątkach, zmieniamy strone główna, a forum pozostaje po staremu. Jeszcze nie wiem kiedy się z tym uwiniemy.

Kwestia logo...
Nie było głosowania w tej sprawie, jednak poza jednym, które nadesłał PiotrK, wszystkie były mojego autorstwa. Od jakiegoś czasu na forum znajduje się logo w kształcie kostki. Dodałem je, żeby zastąpić nieaktualne logo WOŚP. Wielu osobą się spodobało, więc jeśli nikt nie ma nic przeciwko, pozostanie ono naszym symbolem. Ewentualne veto z uzasadnieniem prosze umieścić w tym wątku.

Pozostała jeszcze sprawa herbu naszej gminy.
Ostatnio znalazłem na stronie Niezależnego Forum Górowskiego informację, że jeśli strona jest prowadzona nie w celach zarobkowych, można edytować herb jednostki samorządu  terytorialnego, bez zgody organu tego samorządu.
Przyznam się, że przeszukałem orzecznistwo Sądu Najwyższego i nie znalazłem rozstrzygnięcia tego problemu. Wysłałem zapytanie o podanie namiarów na to orzeczenie do administratora tegoż forum, jednak nie otrzymałem odpowiedzi. Poczekamy.