Autor Wątek: Lodowisko  (Przeczytany 5762 razy)

bee

• Gość
Lodowisko
« dnia: Luty 22, 2006, 22:53:11 pm »
Wprawdzie zima ma się ku końcowi ale co powiecie na ogólnie dostępne lodowisko. Za czasów gdzy chodziłem do podstawówki było konstruowane lodowisko na boisku. Dlaczego teraz nikt tym się nie zajmie ?   smiles5

Blez

• Gość
Lodowisko
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2006, 21:44:36 pm »
Może troszke nie na temat samego lodowiska ale co tam.
Szkoła nie robi lodowiska bo ktoś by musiał go cały czas pilonować. Najlepszym tego przykładem jest Ośrodek Szkolno Wychowawczy. Dzięki inicjatywie tamtejszych nauczycieli i dyrektora uzyskano środki na utworzenie takiego lodowiska (kupiono folie na boisko do ktorej nalano wody). Wszystko by było super i dzieci miały by się gdzie wyszaleć gdyby nie banda wandali (ci co wiedza jakich to niech wiedza a ci co nie wiedza niech się dowiedzą ale nie odemnie), która poszła w nocy i poprzewracała huśtawki, i zniszczyła folie. Dzieci se nie pojezdziły.
Nawiązując do tego wszystkiego gdyby w szkole powstał lodowisko część ludzi była by zadowolona i korzystała z tego lecz również było by to pole do popisu dla tych których rozpiera energia. No i klops takich inicjatyw pewnie u nas nie będzie dopóty dopóki ludzie się nie zmienią i nie zaczną myśleć że można cośzrobić, a nie zniszczyć.  n5

bee

• Gość
Lodowisko
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2006, 22:00:34 pm »
Chołota  n1  Nie potrafią nic innego tylko rozpierduche robić. Ze sportu to trenują bieganie po wino.
Smutna polska rzeczywistość. Rzeczywiście aż szkoda zachodu aby cokolwiek zdziałać  smiles5
Zimą często jeżdże na narty do Czech. Przejeżdżając z zainteresowaniem oglądam zacięcie naszych sąsiadów do sportu. W każdej miejscowości wielkości Wąsosza (a często mniejszych) mają lodowisko i z tego co widziałem to frekwencja dopisuje. Hokej jest u nich sportem na równi jak u nas piłka nożna. Nie wspomne już o stokach narciarskich. Co druga wichura ma swój stok i wyciąg(i). Nie są to jakieś rewelacje ale miałem przyjemnośc jeździć na takich stokach i naprawde są zadbane. Bilet na dzisięć zjazdów na takim stoku kosztuje na złotówki przeliczając około 11zł . U nas pewnie by się nie opłacało. Stawiam browarka dla pepików  n23

Blez

• Gość
Lodowisko
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2006, 23:50:51 pm »
No jasne wszedzie w normalnych krajach tak jest.
Tylko że u nas nie niszczy wszystkiego "stara gwardia" pijaca sapokojnie winko pod sklepem i usmiechająca sie do wszystkich miło "a moze dasz złotóweczke"
Największymi niszczycielami są obecnie dzieciaki podstawówka - gimnazjum które był może z nudów i innych dziwnych powodów idzie zrobić gdzies jakąś rozpierduche tak dla zabawy żeby móc się pochwalić kolegą z klasy jaki to ja jestem bohater rozwalilem cos i nic mi nie zrobili. Niestety to est nasza polska rzeczywistość. I tak będzie jeszcze długo dopóki ludzie nie zmienią swojej mentalności i dziwnych poglądów na wychowanie dzieci (TERAZ ROMAN G. ICH NAUCZY ..... hehe żarcik n5 )   n4

Anonymous

• Gość
Lodowisko
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2006, 17:43:03 pm »
banda wandali zniszczyla ta folie poniewaz ktos ich wygonil z pasterki z kosciola...   http://wasosz.com.pl/viewtopic.php?t=260&sid=13f4388376c31915f71c34c247ddb168

justyna1

• Gość
Lodowisko
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2006, 16:39:31 pm »
ja tam za karami cielesnymi nie jestem ale jakby rodzice spuścili by mu porząny łomot i dostałby szlaban na wszystko przez długi to może by zmądrzał i nauczyby się szanować cudza własność n3  n4