Autor Wątek: Regulamin  (Przeczytany 10996 razy)

marcin

  • Gość
Regulamin
« dnia: Listopad 01, 2005, 17:08:01 pm »
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli na tematy głównie związane z naszą gminą.

2. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja portalu wasosz.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na forum.

3. Nazwa użytkownika na forum (nick) nie może być obraźliwa, wulgarna lub wprowadzająca w błąd innych użytkowników. Administrator może zmienić nick, uwzględniając w pierwszej kolejności propozycję użytkownika o spornej nazwie.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach tego forum postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp.

5. Spamowanie na forum, oraz umieszczanie postów nie związanych z danym tematem będzie karane w postaci systemu ostrzeżeń, a posty będą umieszczane w koszu. Wartość ostrzeżeń: 3 - zakaz pisania na forum, 6 brak możliwości przeglądania forum

6. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum  treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady netykiety.

7. Administratorzy i Moderatorzy mają prawo zmieniać i usuwać wiadomości, których treść jest niezgodna z prawem i regulaminem.
W przeciwnym wypadku nie mają prawa naruszać treści wiadomości.

8. Użytkownik wypowiadając się na forum portalu tym samym wyraża zgodę na umieszczenie wypowiedzi lub jej fragmentów w innych publikacjach portalu.