Autor Wątek: Publiczne Gimnazjum - opinie  (Przeczytany 55712 razy)

kasiaD

• Gość
Publiczne Gimnazjum - opinie
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 27, 2005, 20:20:42 pm »
Dziekuje Pani bardzo za pozdrowienia  smiles16 , ale przede wszystkim za to, że zaszczyciła nas Pani swoją obecnościa na forum.
Przykre jest to, ze niekórzy traktują te strone jak podwórkową scianę na ktorej anonimowo wypisuje sie rózne rzeczy niekoniecznie prawdziwe.  Mam jakieś nieodparte wrażenie, ze nasze społeczeństwo niestety nie dorosło do cechy demokracji, jaką jest wolnośc słowa. Chodzi mi w tym przypadku o wypowiedzi niektórych osób na forum, jak równiez reakcje ludzi na temat powstania samego forum- czyli miejsca gdzie mozna podzielic sie swoim prywatnym zdaniem na kazdy temat.
Osobiscie wierzyłam i wierzę w pozytywne znaczenie tej strony, chciałabym połaczyc siły w słusznej sprawie- rozwoju naszej gminy, nie przykładam ręki do "obsmarowywania" kogokolwiek tylko dla sportu. Doskonale wiem jak przykro jest kiedy ktoś oskarza bez zadnych podstaw!

Posłaniec

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 27, 2005, 22:07:29 pm »
Dziękuję pani za pozdrowienia.
Ten portal jest miejscem wymiany poglądów przez ludzi ,dla których nie bez znaczenia są losy naszej gminy.
Kwestię mniej lub bardziej konstruktywnej krytyki pozostawię bez odzewu chociażby dlatego,że staramy się stworzyć tutaj atmosferę demokracji.
Mam tylko taką cichą nadzieję ,że ludzie krytykujący kogokolwiek będą chociaż na tyle uczciwi aby się przedstawić.

RoBal

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 29, 2005, 00:11:28 am »
smiles11 bardzo dziękuję za pozdrowienia. jest mi miło, że ktoś zainteresowany zabrał głoś, ponieważ nie jest sztuką kogoś bluzgać, natomiast mówinie w sposób kulturalny o wadach lub zaletach na dany temat, w tym przypadku na temat gomnazjum. nei powiem, że szkoła jest idealna, bo to nieprawda, ale są tam ludzie, którzy dokładają wszelkich starań by było lepiej i napewno tak włąsnie się dzieje. co do ludzi, którzy anonimowo bluzgają, to według mne i zakompleksieni i pełni dystansu do ludzi i śiwata ludzie, którzy boją się ujawnić po to, by nie zostać posądzonymi o to własnie na forum publicznym. gratuluję odwagi pani Basiu, a wam anonimowicze - zyczę takiej odwagi, by móc spojrzeć na siebie czasem w lustrze z krytycyzmem. smiles10

motyl

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 30, 2005, 20:48:06 pm »
Szczęśliwego Nowego Roku 2006 ; to o Pani zapomniałam była Pani spoko nauczycielką .Nie podpiszę się nazwiskiem jeszcze przez dwa lata , to nie jest tchórzostwo . Nie pozwolę żeby odgrywano się na.......... .Pozdrawiam smiles20

[ Dodano: 2006-01-23, 19:54 ]
Teraz niech się wypowie kadra ped. gimnazjum co Oni myślą o usunięciu młodego nauczyciela chemii.Czy to była słuszna decyzja czy też nie? Dużo wiecie na temat młodzieży gimnazjalnej - zapraszam do dyskusji .O tym dyskutuje cała Polska!!!!!!

[ Dodano: 2006-04-13, 15:18 ]
Największym zainteresowaniem cieszy się EDUKACJA dlaczego ? Widocznie coś w tym jest - prawda p.Gransort ? n5

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 27, 2006, 15:48:23 pm »
Kompetencje gimnazjum no orły - jak Wam poszło ? Jak nauczyciele wypadną bo ich też ocenimy  smiles2

bgransort

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 27, 2006, 16:45:56 pm »
Ależ, drogi Gościu, dlaczego wyczuwam w Twoim poście tyle złośliwości? Gimnazjaliści nie pisali "kompetencji", tylko egzamin gimnazjalny. Wczorajszy egzamin był dosyć prosty, dzisiejszy dużo trudniejszy. Wyniki za kilka tygodni. Oby były jak najwyższe. Zobaczymy. Ale, w końcu, to nie matura. Prawda,Gościu?

[ Dodano: 2006-04-27, 16:55 ]
Drogi, Motylku, rzeczywiście, edukacja cieszy się zainteresowaniem, ale nie największym. Większym gmina czy bank pomysłów i jeszcze kilka innych. To chwalebne, że młodzi ludzie interesują się edukacją, szkoda tylko, że w tej formie, internetowej, a nie innej, czyli tej właściwej, szkolnej. Ciekawa jestem, czy Ty myślisz jeszcze o dalszej edukacji? A może podjęłaś już jakieś studia? Sądzę, że raczej nie kierunek humanistyczny. A może się mylę?

motyl

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 28, 2006, 20:37:48 pm »
Droga Pani bgransort - jest Pani nauczycielką ,czy ma Pani coś  przeciwko  dalszej edukacji ludzi młodych mam zamiar podjąć studia raczej zaoczne a kierunek wybiorę sama . Chyba nie ma Pani nic przeciwko temu ? Kierunek wybiorę sama a poza tym mam Rodziców , którzy mogą mi doradzić. Jeżeli to będzie humanistyczny to co Pani sugeruje ? Ma Pani pracę ..... Proszę spać spokojnie mimo  ,że język polski lubiłam to nigdy nie wybrałabym kierunku humanistycznego . Pozdrawiam .

bgransort

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 28, 2006, 21:17:11 pm »
Ja również serdecznie Cię pozdrawiam. Nic nie mam do Ciebie, drogi Motylku. życzę Ci wszystkiego najlepszego na drodze realizowania swych aspiracji edukacyjnych. Zwróć jednak uwagę na to,że to Ty rozpoczęłaś tę zbędną dyskusję, zwracając się akurat bezpośrednio do mnie. I naprawdę nie wiem, dlaczego.  smiles2

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 02, 2006, 20:39:57 pm »
Dzisiaj uczniowie gimnazjum i LO Góra pojechali na tydzień do Trento we Włoszech. Można im zazdrościć słonca, pięknych krajobrazów alpejskich i wielu innych atrakcji...

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 02, 2006, 20:41:04 pm »
Sorry, nie dzisiaj, ale wczoraj. Jak ten majowy week-end szybko leci...

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 10, 2006, 16:03:41 pm »
Dlaczego tak dużą złośliwości można wyczuć w opiniach motylka? Czy masz coś do zarzucenia nauczycielom gimnazjum? Przecież to Wy (uczniowie) cały czas powtarzacie, ze nauczyciele nic nie robią, że nie potrafią tłumaczyć itd. To zadaje sobie tylko pytanie kto nauczył was tego wszystkiego? Jakoś idziecie dalej na studia- przynajmniej częśc z Was i zdobywacie wykształcenie. A wątpię czy sami to osiągacie bo raczej zadan domowych nie odrabiacie,a wasze przygotowanie do lekcji też pozostawia wiele do życzenia.!!!!

nothing

• Gość
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 11, 2006, 20:29:13 pm »
Pewnie Motylek nie lubi nauczycieli z gimnazjum, dlatego to wszystko. Nie mnie jednak oceniać i sądzić forumwiczkę. Być może ma swoje powody, dla których pisze w ten sposób o szkole i nauczycielach. Może się, Motylu, wypowiesz na ten temat?

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 11, 2006, 21:16:56 pm »
Pisałam gdzie chodziłam do Liceum ........ czytałeś Drogi nothing . Tam doznałam olśnienia jacy mogą być nauczyciele - tak wymagający ale super przekazywali wiedzę. Swoje uwagi napisałam wcześniej i nie będę w nieskończone drążyła tematu . Czy lubię nauczycieli z gimnazjum czy też nie daj proszę spokój, moja sprawa i przykro mi nie wypowiem się .Pozdrawiam smiles2

motyl

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 11, 2006, 21:19:10 pm »
Przepraszam powyższa wypowiedż jest moja zapomniałam sie zalogować -sorki n24

bgransort

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 11, 2006, 22:27:46 pm »
To nie jest dobry argument. Znam szkołę, do której chodziłaś, ponieważ ukończyły ją i moje dzieci. Osiągały tam prawie takie same wyniki w nauce, jak i w szkole podstawowej. Nigdy złego słowa nie powiedziały na żadnego z nauczycieli wąsoskich, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że poziom człowieka zależy głównie od niego samego, w mniejszym stopniu od nauczycieli. Znam świetnie wymagania pani B. uczącej w LO j.polskiego. Znam pana P, słynnego z dziwnych zachowań, też polonistę. Własnie oni uczyli moje dzieci. Tylko, że ja też niejednokrotnie musiałam im pomagać, mimo że do takiej świetnej szkoły chodzili. Teraz są już na studiach i wiedzą, że swoje osiągnięcia zawdzięczają głównie swojej pracy, w mniejszym stopniu nauczycielom. Ale najłatwiej jest znaleźć winnego swojej sytuacji, a nie widzieć winy w sobie.
Różnica między LO a gimnazjum polega na tym, że do gimnazjum musi się chodzić, do LO chce się chodzić. Wszystko, co jest koniecznością, jest z reguły źle postrzegane.
Na koniec zacytuję słynne słowa "Reszta jest milczeniem", bo myślę, że czas zakończyć
wszystkie te paszkwile i złośliwośći w stronę gimnazjum. My, nauczyciele, naprawdę ciężko pracujemy. Niejeden z nas wolałby uczyć w LO, gdzie miałby do czynienia z młodzieżą, która chce się uczyć i nie sądzi, że nauczyciel jest w stanie włożyć wiedzę łopatą do głowy.