Autor Wątek: Publiczne Gimnazjum - opinie  (Przeczytany 55711 razy)

motyl

• Gość
Publiczne Gimnazjum - opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 18, 2005, 19:20:01 pm »
Szkoda słów na temat gimnzjum miało służyć młodzieży............ Wcześniej pisano o najsłabszym ogniwie zespołu kadry ped. potwierdzam .Masz rację , to nie sztuka ładnie się uśmiechać ale praca .Przecież ta pani nie ma pojęcia jeżeli chodzi o sprawy związane z dokumentacją .Proszę spróbujcie zapytać o rzecz konkretną wytłumaczy się brakiem czasu i odeśle Was do zastępcy Pana Pędziwiatra. Mądry człowiek udzieli wyczerpujących odpowiedzi na zadane mu pytania i nigdy nie odeśle z kwitkiem

marcin

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 18, 2005, 19:27:54 pm »
Co myślicie na temat wąsosowskiego gimnazjum, co można zmienić , a co jest wartościowe waszym zdaniem?

motyl

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 18, 2005, 19:42:22 pm »
Marcin wypadałoby zmienić panią dyr. kadra ogólnie rzecz biorąc w duże mierze po podyplomówkach przecież takie gimnazjum powinno wysyłać dalej ludzi wykształconych bynajmnie przygotowanych do nauki w szkołach średnich niestety jest inaczej młodzież trafia z takimi tyłami że głowa boli ok. po części nie chciało się uczyć a po części zasługa nauczycieli.Szacunek mam dla K.S ,U.Ż , K.K,Z.P ,R.M przepraszam jeżeli ktoś został pominięty ale te osoby to numer 1

marcin

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 18, 2005, 19:50:12 pm »
Ja nie znam nauczycieli z gimnazjum, ani pani dyrektor. Nie wypowiadam się, bo nie mam podstaw. Ten temat został założony przez ucznia, ale został "poproszony" o jego wykasowanie.  Bardzo wychowawcze  smiles7

motyl

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 18, 2005, 20:07:18 pm »
Znam uwierz mi to co piszę nie jest wyssane z palca.Dzięki za stworzenie możliwości wolności słowa tak mnie to męczyło ale komu powiesz???????Wiesz jak to ludzie potrafią ubarwnić coś :niedosłyszanego: smiles9

Maruda

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 20, 2005, 01:31:43 am »
No cóż, do aniołków nie należałem , ale lata szkoły , te dobre dla mnie i te złe chwile wspominał będe zawsze z sentymentem , i chociaż dzisiaj co niektóra nauczycielka odwraca odemnie głowe - to jej to wybaczam. Nie byłem orłem , przygotowanie jednak te patriotyczne ( tylko do szkoły ) zachowałem do dzisiaj . Gorzej z poziomem nauczania , chociaż - no cóż powiem jedno , od niektórych wymagano więcej , od innych mniej - ale życie samo przepuściło nas przez sito i .......jesteśmy , czym jesteśmy .Poziom nauczania był kiedyś w naszej szkole bardzo wysoki , jak jest teraz ? smiles22 . nie wiem , jednak wydaje mi się że zabranianie krytyki w tej formie dotychczasowej  jest niedopuszczalne - to powinno zdopingować krytykowanych do lepszej pracy .

aniaS

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 20, 2005, 14:23:33 pm »
Masz rację, podobno prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Kto to powiedział?

Maruda

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 20, 2005, 15:19:15 pm »
O j ! zabolało , słyszałem to dawno temu - bij zabij nie pamietam iii , kieruję po odpowiedż do znawców historii Rzymu , Grecji , i całej Hellady - a więc znawcy do dzieła ! pytanue zadane iiiii ............... czas ruszyć szare komórki .

dido

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 20, 2005, 15:55:08 pm »
'Prawdziwa cnota krytyk się nie boi' zostało to użyte przez Ignacego Krasickiego w "Monachomachi".

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 20, 2005, 16:23:14 pm »
no a ja tak daleko sięgłem wstecz , że aż boli .. myślałem że tylko starożytni mędrcy tak ładnie tworzyli że zawsze ich cytujemy , a tu popatrzcie  Nasz rodak w takim zapomnieniu a taki mądry . no i pamiętają o nim  Ano to chylę czoło i o wybaczenie proszę za swoje nieuctwo . no cóż jacy nauczyciele tacy i uczniowie , teraz widać jak mnie nauczyli  smiles16  smiles16

Edit by b4rtus: Maruda, dawaj dobry przykład i loguj się prosze

Maruda

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 20, 2005, 16:53:41 pm »
Oj ! no i jeszcze słusznie mi się dostało , ajajaj to bolało poskarże się że tu biją  smiles16  ale uwaga słuszna - należało mi się

aniaS

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 20, 2005, 18:18:43 pm »
Brawo dido. Dobrze ze chociaż Ty nauczyłeś się czegoś w gimnazjum, bo inni twierdzą że niczego. Gratuluje Ci i pozdrawiam.

motyl

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 20, 2005, 18:57:10 pm »
Od przymiotnika do rzeczownika , od jednej osoby po drugą i wyczytałam aniu ,że chcesz pracować w gimnazjum, ewentualnie już pracujesz.Zatem trzeba walczyć.Pisząc o poziomie nauczania w liceach rawickich widzę,że pojęcia nie masz .OK ja akurat skończyłam L.O1 tam kiedyś był wysoki poziom teraz L.O2 bije na łeb na szyję widziałaś dane na ten temat?Wątpię smiles24

aniaS

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 20, 2005, 19:56:12 pm »
Ok. Spodobałas mi sie. Obawiałam sie ostrzejszej reakcji a tu spoko. Popytam co inni mowia na temat liceów rawickich. O tym ze poziom jedynki spadł, już slyszałam. Pozdrowienia

[ Dodano: 2005-12-20, 20:06 ]
Ja tez poszlam Twoja droga- od -do... I wiem kim jestes. Absolwentow gimnazjum i LO nr 1 w Rawiczu jest kilku. I tak chwalisz dyrektora podstawowki... oj, oj.

bgransort

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 27, 2005, 16:19:21 pm »
Witam, od jakiegoś czasu obserwuję jako gość, co się dzieje na tym forum, na innych również. Postanowiłam się zarejestrować, aby móc dokonywać sprostowań, jeżeli będę uważała, że powinny się takie pojawić. Będę podpisywać się własnym nazwiskiem, ponieważ nie wypada mi inaczej. Na początek chciałabym pozdrowić osoby, które zadziwiły mnie swoją dojrzałością, obiektywnościa i mądrością, a ich posty podobaja mi się, ponieważ są pisane zgodnie z etyką dziennikarską. Pozdrawiam: Posłańca, Marudę, RoBala, Marcina, kasięD,  Akaczona. Mam nadzieję, że nadal z przyjemnością będę czytała ich wypowiedzi.
Mam prośbę do ........, na razie ich nicki pozostawiam do swojej wiadomości, aby skończyli z krytykanctwem, a zajęli się konstruktywną krytyką. Jeżeli wymieniają z nazwiska osoby, do których coś mają, to niech też się podpiszą. Czyżby bycie tchórzem-anonimem leżało w ich charakterze? Jestem pracownikiem gimnazjum i jestem zaskoczona opiniami  naszych absolwentów. Naprawdę było Wam tu tak źle? Nie pozostały żadne sympatyczne wspomnienia? Czyżby to była szkoła- koszmar z najgorszego snu??? Nie wierzę...

[ Dodano: 2005-12-27, 16:23 ]
Jeszcze jedno.

Kiedy "rzuca się mięsem", słowo nie staje się ciałem, tylko ochłapem.
Słowo jak ptak-lecąc, może napaskudzić.
Proszę, aby niektórzy, zanim coś napiszą, zastanowili się, o co im tak naprawdę chodzi.