Autor Wątek: Publiczne Gimnazjum - opinie  (Przeczytany 55709 razy)

Anonymous

• Gość
Publiczne Gimnazjum - opinie
« dnia: Listopad 19, 2005, 12:45:00 pm »
W związku z usunieciem na prośbę użytkownika postu rozpoczynającego  temat , umieszczam w tym miejscu owo pytanie dotyczące naszego gimnazjum.

Co o nim sądzicie, co można zmienić, a co jest wartościowe?

marcin

---------------------------------------------------------

no to prawda,wozna jest wizytowka szkoly,hehehehe.pani L.K. ja swietna, I B gora...

ciekawski7

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2005, 23:49:02 pm »
Witam
Sądze że niestety niedługo wykończy się pani Enryka, jeśli bedzie dalej tak postępować tak jak robi to do teraz. Co do nauczycieli to są spoko,byłem uczniem tego gimnazjum, nie raz oberwało mi się od nich ale ja im bardziej ryłem psychike wiec wychodzi na jedno. Za najsłabsze ogniwo całego zespołu uważam panią dyrektor Haline Mielnik, która niewątpliwie wypełnia swoje obowiązki poniżej swoich oczekiwań, nie angażuje się zbytno w sprawy pracowników, najważnejsze jest to żeby dobrze się pokazac przed panem innymi dyrektorami, reszta juz ją nie obchodzi........

Tajemnicza nieznajoma

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2005, 00:02:14 am »
Na wstepie pozdrawiam pania od polskiego B.G. która nauczała mnie dużo na temat naszego pięknego języka, oraz pana opiekuna z sali gimnastycznej, który czasami dba o czystosc naszej sali

-----------------------------------------------------------------

MODERACJA- nie oskarżamy nikogo nawet w żartach, chyba że istnieją dowody, jednak i wtedy domniemywamy niewinność! Bierzcie odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, zastanówcie się czy nie wyrzadzacie nimi krzywdy.

administrator

RoBal

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2005, 00:03:01 am »
heh...nom byłam uczennicą tegóz gimnazjum i szczerze Wam powiem, żen ie wspominam dobrze tej szkoły. dla mnei to nei była prawdziwa szkoła tylko powiedzmy pokazówka. każdy myślał, że jak już jesteśmy giomnazjum i mamy gimnazjum, to się wsio naprawi,a prawda była inna. dla mnie niepotrzebnie zmianiano cały systemszkolnictwa, ale to już inna bajka i szerszy temat. poza tym, nie cierpiałam atmosfery w tej szkole: wszystko na opokaz, wszystko dla władzy. nei wiem jak wy, ale nei chciałabym tam wracać i szczerze mówiąc, od czasu opuszczenia tej szkoły, nie byłam tam ani razu.
poza tym, mam bardzo niemiłe wspomnienia z tamtego okresu dotyczącem ojego zycia osobistego. Nie wiem, czy się coś zmieniło w tej szkole czy nie - mam nadzieję, że dla innych gimnazjum jest przyjemną formą szkoły i nikt się tam tak nie męczył jak ja:)
pysy - pani woźna rulez;)
mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam moją wypowiedzą jesli tak - to przepraaszam

chisteryk

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2005, 20:36:39 pm »
dbają o czystość?
toż to tam się można zajechać
wszędzie piach
 smiles11

[ Dodano: 2005-12-12, 20:37 ]
jak na pustyni
czy u nas już chodniczków zrobić nie można i zasiać trawki smiles11

[ Dodano: 2005-12-12, 20:38 ]
wożna wywala tego tony smiles11

[ Dodano: 2005-12-12, 20:39 ]
a jak wygląda boisko
istna żwirownia
może lepszy interes byłby na tym co?
 smiles22

[ Dodano: 2005-12-12, 20:39 ]
chodniczki chodniczki dla dzieci

[ Dodano: 2005-12-12, 20:43 ]
a nie gminne pieniądze ładować w czyjeś mieszkania
i to gdzie
w naszej szkole
miała być taka wielka
a tu co?
ośrodki zdrowia (przecież był już jeden i wystarczał całkowicie
prywatne mieszkania, pytanine za czyje pieniądze?
czy ktoś wzioł w łapę?
a my chodniczków nie mamy
no i pani wożna się tak męczy smiles22

[ Dodano: 2005-12-12, 20:43 ]
a szkoła miała być taka wielka smiles22

[ Dodano: 2005-12-12, 20:46 ]
mam pytanie do radnych, pana burmi---strza
ja też dostanę mieszkanko?
zrobicie mi?
ktoś zrobił jakiś przetarg czy coś takiego?
jakie były kryteria dla tych  co dostali
czy  rzeczywiście dostali jak już ci najbardziej potrzebujący
czy robi siętylko robotkę dla kumpli lub za łapówkę?
 smiles15

[ Dodano: 2005-12-12, 20:47 ]
rozpisałam się , ale to boli smiles22

Rysia

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2005, 22:48:53 pm »
Nie podoba mi się, co niektórzy tu wypisują. Obrazić kogoś łatwo, urazić jeszcze łatwiej. A chyba nie o to chodzi. Nie można pisać czegoś, co nie jest udowodnione. Chyba, że ktoś chce w ten sposób się zemścić i wyładować swoje frustracje. Niektórzy chyba nie przykładali się do nauki w gimnazjum, widać to po niezrozumiałym sposobie pisania i ilości błędów ortograficznych. Gimnazjum to super szkoła. Ja nie chodziłam do gimnazjum, ale pewnie dobrze bym się tu czuła. Pozdrawiam panią Erykę. To super babka.

[ Dodano: 2005-12-14, 22:51 ]
Dobranoc wszystkim smiles18

Posłaniec

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 15, 2005, 16:44:58 pm »
Rysiu masz rację łatwo kogoś obrazić,ale chyba po raz pierwszy przyznam chisterykowi rację.
Szkoła miała być duża,ale wraz ze zmianą władzy zmienił się także punkt widzenia na kształt wielkośc i zastosowanie szkoły.Przez co powstało to co powstało.
Wiem tylko jedno mialo być inaczej nieważne jak by to oceniać czy dobrze czy źle.
A tak na marginesie ośrodek to duuuuuuuuuuuuże nieporozumienie ,a łapie klientów stosując chwyty poniżej pasa a fe

Pisak

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 16, 2005, 13:24:29 pm »
-----------------------------------------
MODERACJA - Ładny start  smiles7 Gratuluje  smiles3

SaVioL

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 17, 2005, 19:30:46 pm »
Ogólnie nasze gim jest bardzo fajne  smiles3 ! Mamy dosyć dobrą kadre nauczycielską... Pani Dyrektor bardzo fajna, Pani Woźna też spoko   smiles3   tylko no fakt ze można by było zrobić coś z tym boiskiem bo jest tragedia ... dzieciaki w afganistanie grają na leszych  smiles24  smiles23  a co do mieszkania to bez komentarza pozostawiam ... wogóle jakieś nieporozumienie z tym !!! pozdro

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 17, 2005, 20:14:43 pm »
Masz rację, też tak myślę. W gimnazjum brakuje swietlicy a bedą prywatne mieszkania. Co do ośrodka to nie mam nic przeciwko. Gimnazjaliści też często tam goszczą. Pewnie nie chcą być na niektórych lekcjach.

Rysia

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 17, 2005, 20:22:47 pm »
Wesołych Świąt. Napiszcie cos swiatecznego o gimnazjum.  smiles16

Posłaniec

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 17, 2005, 20:29:18 pm »
Do Gimnazjum gwiazdor nie przyjdzie bo mósiałby pół lasu na rózgi wyciąć smiles11

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 17, 2005, 22:01:07 pm »
Masz rację. Fajnie to ująłeś, MUSIAŁBY wyciąć, może i więcej jak pół lasu. Pozdrowienia dla Posłańca.

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 17, 2005, 22:05:38 pm »
Pozdrowienia dla Tajemniczej Nieznajomej od pani BG. Podaj jakiś szczegół o sobie w celu identyfikacji i osobistych pozdrowień.  smiles11

Posłaniec

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 18, 2005, 13:47:52 pm »
Ależ dziękuję Gościu  smiles16
Również Ciebie pozdrawiam i zapraszam do rejestracji  smiles8
My nie gryziemy