Autor Wątek: Zanim poprosisz o skasowanie postu  (Przeczytany 2587 razy)

marcin

• Gość
Zanim poprosisz o skasowanie postu
« dnia: Grudzień 09, 2005, 17:51:24 pm »
Jeśli uważasz, że jakiś post powinien być skasowany i zamierzasz mnie o to prosić wpierw przeczytaj. Jest to moja korespondencja z pierwszą osobą, która z tym zwróciła się do mnie.

Witam.

Przykro mi. Nie mogę skasować postu. Proszę sie bronić na forum. Nie mam wpływu na użytkowników, to oni ponosza odpowiedzialność za swoje wypowiedzi(ustalenie osoby jest zawsze możliwe, choć to żmudne i uciążliwe, przy pomocy ISP,TPSA oraz prokuratury), proszę przeczytać regulamin forum.
Jeśli uważa Pan, że zostało popełnione przestępstwo, proszę to zgłosić odpowiednim organom ścigania, będę z nimi współpracował o ile zaistnieje taka potrzeba, jak również udostępnie wszystkie posiadane informacje.
Rozumiem, pana stanowisko, ale niech pan zrozumie moje. Nie jestem cenzorem.

Z wyrazami szacunku

marcin

Drugi e-mail

Witam.

Przeczytałem pana  e-maila. Ja pozapoznaniu się z postem ............., nie dostrzegłem podtekstu, nie analizuje wszystkich postów, a sprawdzam jedynie pod względem wulgaryzmów. Teraz widzę, że to był troszkę nie odpowiedni wpis. Wymoderuję go, ale nie usunę. Zdaję sobie sprawę, iż oskarżenie o  (....)  nie jest zabawne nawet w żartach.
(....)
(Portal) jest po to żeby łączyć i konsolidować. Chcemy współpracować i pomagać, a że na forum możemy czasami spotkać brednie - to jest to cena demokracji.
(....) Proszę też nie próbować mnie zastraszać, to nie odniesie skutku, a jedynie wywoła
moje współczucie dla autora postu.

Pozdrawiam
marcin

smiles14