Autor Wątek: Wiara to bardzo intymna część każdego z nas.  (Przeczytany 7283 razy)

marcin

• Gość
Wiara to bardzo intymna część każdego z nas.
« dnia: Listopad 14, 2005, 15:42:44 pm »
Ten post jest pierwszym w tej części forum.
 Czy będziemy prowadzić tu dyskusje, czy każdy opowie jak wierzy i w kogo. Okaże się,
czy jesteśmy silni w wierze czy poszukujemy, a może jesteśmy zagubieni..
Ten post napisałem by pokazać , że w żadnym wypadku nie ma w nas pustki, co mogło by sugerować forum. Czasem poprostu nie mamy czasu zastanowić się nad naszą wiarą, duszą, co jest typowym objawem naszego, chyba niezbyt dobrego, stylu życia.

młody

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2005, 10:14:02 am »
ja np wierze w boga ale za bardzo go nie rozumiem,jak on moze na nas wszystkich patrzec-na caly swiat...trudno to zrozumiec

Posłaniec

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2005, 16:18:20 pm »
Bóg ma pomocników.On sam nas nie widzi.Zresztą Bóg ma więź emocjonalną z nami .Może po prostu czyta nasze myśli.Ale obstawiam pomocników.

młody

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2005, 18:09:26 pm »
no moze i tak.ale tych pomocnikow musi byc dosc duzo...a te wiezi emocjonalne to chyba nie...

RoBal

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2005, 19:36:51 pm »
ja wirzę w Boga, ale zawód mnei psotyka ze strony samego Kościoła jako instytucji. Bo wiecie - nikt nie jest doskonał y Kosciół też takowy nei jest. Ale to, że Bóg nasz jest z nami związany emocjonalnie wierzę naprawdę mocno - bardzo pomaga mi w zyciu i jest ze mną nawwet gdy ja czasem sobei tego nie życzę. Nie możliwe jest zycie bez Niego i tych pomocników też.  smiles11

Posłaniec

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2005, 20:25:27 pm »
Tak jasne to że czasami może nie życzymy sobie spojrzenia Stwórcy to fakt,ale podejdźmy do tego tak jakby patrzył na nas dobry Przyjaciel,który jest gotów w każdej chwili pomóc.

mirek

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2005, 03:23:25 am »
PO TYLU LATACH ODNALAZŁEM TO CO UTRACIŁEM      KORZENIE WSPOMNIENIA
WIEM SKĄD ODSZEDŁEM LECZ POWRÓCIŁEM  I BŁĄDZĘ ,SZUKAM WCZORAJ CHOĆ JUŻ JEST DZIŚ.GDZIE JA JESTEM ,CZY W DOMU WASZYM ODNAJDĘ  TO CZEGO NIEMAM  CZY TYLKO WSPOMNIENIE TAMTEJ CHWILI WIERZĘ ŻE ZNALAZŁEM BO BÓG JEST ŻYJE I DAJE NADZIEJĘ WARTO JEST SZUKAĆ. 20LAT TEMU ZOSTAWIŁEM TU CZĄSTKĘ SIEBIE TERAZ WROCIŁEM PO NIĄ  I CZYŻ TO NIE WIARA PRZEPRASZAM WZRUSZYŁEM SIĘ TERAZ JESTEM MOCNIEJSZY POZDROWIENIA Z SZCZECINKA

bee

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2005, 08:19:19 am »
Bez obrazy ale na forach nie krzyczy się tzn. nie pisze dużymi literami. Przynajmniej jest tak przyjęte w innych forach, w których jestem użytkownikiem.

ciekawski7

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2005, 23:11:50 pm »
witam wszytskich!!!
Mam jedno pytanie, ale jak ważne. Czy kroś może wie co się stało z jaguarema albo BMW naszego księdza prałata??? Interesuje mnie to z tego powodu gdyż byłem zainteresowy kupnem tego auto. Próbowałem skontaktowac się z księdzem ale niestety nie mi się to nie udało. Czy ktoś mi pomoże?????

marcin

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 04, 2005, 14:56:40 pm »
Miłe to co napisałeś  spiskowcu  smiles19  
Jest takie słowo "szacunek" sprawdź jego znaczenie w słowniku języka polskiego, chodź ty zacznij szukać w słowniku wyrazów obcych smiles3