Autor Wątek: Dni Wąsosza 2015  (Przeczytany 4904 razy)

kuśka

• Newbie
  • *
Dni Wąsosza 2015
« dnia: Maj 26, 2015, 10:37:45 am »
Czy ktoś wie może jakie atrakcje są przewidziane na Dni Wąsosza 2015 i czy się odbędą czy może zgodnie z wolą mieszkańców będzie Festiwal Kultury Ludowej?

Pruderia

• Gość
Odp: Dni Wąsosza 2015
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2015, 20:06:58 pm »
Ponoć ma być J.Laskowski (ten od piosenki "Kolorowe Jarmarki)

Pruderia

• Gość

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2015, 23:02:54 pm »
Dosyć sztywno została określona grupa odbiorców naszego lokalnego święta.

Pruderia

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2015, 19:44:35 pm »
Jednak wolę disco polo, niż. np black metal i  techno  ;)

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2015, 23:30:06 pm »
Procentowo udział sympatyków disco pewnie jest największy na tego typu imprezach.  Można jednak czasem pokusić się o coś innego, przyciągnąć młodzież. Disco polo to chyba nie ich klimaty. 

Pruderia

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 02, 2015, 17:58:10 pm »
To co może przyciągnąć  młodzież najprawdopodobniej odepchnie/zniechęci nieco starszych... Na pewno mnie.
A co wg Cibie mogłoby przyciągnąć tę młodzież??
 Bo ja w tzw. wieku średnim jestem i wydaje mi się, że młodzież nie lubi tego typu festynów czy imprez. Wolą chyba komputer,  alkohol i inne psychotropy, no i raczej dopiero po zachodzie słońca.

Oczywiście nie twierdzę, że mam rację.

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 02, 2015, 21:34:05 pm »
Nie twierdzę, że łatwo jest zrobić taką imprezę dla wszytkich. Może w ogóle nie jest to możliwe. Jednak tutaj nie podjęto nawet takiej próby.
Też jestem w średnim wieku, ale jakoś siebie nie widzę na tej zabawie  :).
Szczerze to nie wiem co chciała by robić młodzież na takich "dniach". Najlepiej sie ich poprostu zapytać. A z narkotykami to przesadasz. Zobaczysz, o ile bedziesz, jak wielu wstawi się pifkiem. E-sport jest coraz popularniejszy; można byłoby zorganizować zawody o puchar burmistrza.

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 03, 2015, 08:53:05 am »
Ja proponuję zrobić tak:
1. Wybrać w konkursie nowego dyrektora domu kultury (obecny jest z mianowania i trudno znaleźć w internecie jego kwalifikacje na to stanowisko, a efekty i frekwencję na imprezach widać gołym okiem)
2. Zrobić imprezę max. dwudniową z zespołami z różnych gatunków muzycznych (ale dobrymi i znanymi zespołami)
3. Zrobić dużą loterię fantową z kilkoma cennymi nagrodami - to przyciągnie ludzi
4. Nie kupować imprezy tylko ją zorganizować samemu (chyba konieczny nowy dyrektor)
5. Dać zarobić miejscowym firmom
6. Zamówić dla najmłodszych "dmuchany plac zabaw" i zapłacić za całość żeby wszystkie dzieci mogły korzystać za darmo
7. Wieczorem na zakończenie seans filmowy w plenerze (dobry film)
8. Turniej dzikich drużyn dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych na stadionie
9. Turniej e-sportowy w domu kultury (może być problem z ze zrozumieniem znaczenia "e-sport" ale google pomoże)
10. Wyścig rowerowy lub marsz nordic walking kat. open i dla dzieci
11. Można zrobić w niedzielę wielkie grillowanie - każdy przychodzi z grillem - gratis np. węgiel :-)
12. Konkurs pływania na "byle czym" przy amfiteatrze - wcześnie zapowiedziany (czas na zbudowanie jednostki pływającej) i z dobrymi nagrodami powinien się przyjąć

to tylko kilka przykładów żeby było miło atrakcyjnie i niekoniecznie drogo. jeżeli jest tak, że to co się będzie działo musi być pomysłem dyrektora albo burmistrza i wtedy będzie realizowane to z góry zrzekam się praw do w/w pomysłów i pozwalam im to wymyślić na nowo :-)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2015, 09:05:40 am wysłana przez kuśka »

Pruderia

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 27, 2015, 18:06:50 pm »
No i się wkurzyłam na maksa  >:(  Ochroniarze tej impry zabronili wejść z Kubusiem - soczkiem mojego dziecka, bo nie wolno wchodzić z własnymi napojami i jedzeniem. Trzeba kupować za DUŻE pieniądze na miejscu, qrrrrva.
Na szczęście pogoda nie dopisała. Mam nadzieję, że nie uda im się  wiele zarobić.

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 28, 2015, 11:07:10 am »
Szkoda że zawsze ci sami ludzie robią zadyme,ile trzeba mieć wyroków w zawieszeniu żeby posiedzieć? To trochę dziwne że tacy ludzie nie siedzą...  mimo nieciekawej pogody imprezka bardzo udana.
Nawet bez własnego grilla kuska całkiem fajnie się bawił.
Zawsze znajdę czas by pomóc innym

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 01, 2015, 09:29:10 am »
Nawet bez własnego grilla kuska całkiem fajnie się bawił.

nie byłem
impreza dla wybranej grupy mieszkańców czyli fanów disco polo więc Mazurek pewnie był w 7 niebie
ciekawe ile to kosztowało w przeliczeniu na jednego podrygującego?
reklama wydarzenia to marność nad marnościami i gonienie za wiatrem

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 01, 2015, 17:09:19 pm »
Co jak co ale wzrok to ja mam dobry,szkoda że kleisz na forum takiego durnia bo prywatnie to jesteś całkiem fajny gość, może do psychiatry czas się wybrać,Zdrowie psychiczne też jest ważne.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2015, 11:36:25 am wysłana przez Mazurek »
Zawsze znajdę czas by pomóc innym

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 14, 2015, 09:41:56 am »
Oj Mazurek Mazurek. w sumie to chciałbym tak jak Ty widzieć to co chcę zobaczyć. co do Dni Wąsosza to jeżeli uważasz, że była to fajna impreza zrobiona na odpowiednim poziomie to tylko Ci mogę pogratulować dobrego samopoczucia. to, że władza lubi disco polo to nie znaczy, że wszyscy mają tego słuchać za nasze wspólne przecież pieniądze. kto w ogóle ustala zestaw zespołów? czy to robi ON? zobacz jakie dni miasta odbyły się w Rawiczu, Górze, Żmigrodzie i porównaj w którym miejscu znajduje się Wąsosz? to, że sąsiedzi mają o nas takie a nie inne zdanie nie znaczy, że musimy ich w tym przekonaniu utwierdzać. zróbmy wreszcie coś wyjątkowego co zachęci ludzi do wspólnego spędzania czasu, a nie odgrzewajmy co roku tych samych kotletów które smakują już tylko kilku osobom, a może i nawet nie smakują tylko muszą tak mówić !!!

wwww

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 15, 2015, 15:40:22 pm »
KASIA WILK ,,,,,ŁZY,,,,EWA FARNA     TO TEŻ DISKO POLO