Ankieta

Czy uważasz kampanie w Google za skuteczną formę reklamy?

Tak
1 (100%)
Nie
0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: Kampania AdWords dla każdego biznesu  (Przeczytany 865 razy)

sljak

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • Kowalskimark - kampanie AdWords i YouTube
Kampania AdWords dla każdego biznesu
« dnia: Listopad 20, 2014, 15:29:43 pm »
Docieraj do swoich klientów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. To właśnie, w przeciwieństwie do innych form reklamy, daje kampania reklamowa AdWords. W dodatku siecią reklamową objęte jest 80% stron na całym świecie. Reklamy trafią do konkretnych, zainteresowanych Twoją propozycją klientów. Na bieżąco informowany będziesz o korzyściach jakie osiągasz z tej najlepiej mierzalnej formy reklamy.
Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords i tak jak Ty jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie, tak ja specjalizuję się właśnie w akcjach marketingowych w Internecie. Ciągle pogłębiam swoją wiedzę w tym temacie, korzystając ze wsparcia firmy Google. Zleć mi prowadzenie kampanii a jako nowy klient dostaniesz promocyjnie 2 miesiące zarządzania kampanią bezpłatnie. Każdy nowy klient AdWords otrzymuje również 250 PLN na kliknięcia.
Świadczę również usługi dodatkowe: tworzenie stron opartych na WordPress, pozycjonowanie stron internetowych pod wybrane słowo kluczowe, tworzenie profili w mediach społecznościowych i zapełnianie ich contentem, tworzenie banerów i logo, konwersja pików Word – PDF, PDF – Word i innych.
Zapraszam do współpracy!
Kontakt: email: s.kowalski@kowalskimark.com.pl Tel: 509674504