Autor Wątek: Dni Wąsosza 2014  (Przeczytany 3675 razy)

kuśka

• Newbie
  • *
Dni Wąsosza 2014
« dnia: Czerwiec 04, 2014, 13:57:14 pm »
Na stronie gminy nie ma żadnej informacji o Dniach Wąsosza które przecież odbywają się w ostatnich dniach czerwca jest za to informacja o Festiwalu Kultury Ludowej. Wie ktoś może czy jest to "zamiennik" Dni Wąsosza czy coś całkiem nowego. Z ogłoszenia można się dowiedzieć że będzie wiele atrakcji m.in. występy zespołów ludowych i podobno jakiejś gwiazdy z kręgu muzyki disco polo czyli zespół "BOBI". Jest też podanych kilka nazwisk wyblakłych celebrytów którzy mają odwiedzić Wąsosz w tych dniach lecz nic się nie pisze w jakim celu przybywają. Program imprezy bez godzin i harmonogramu ! Zapowiada się niezła zabawa :-)

blez

• Newbie
  • *
Dni Wąsosza 2014
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2014, 22:33:38 pm »
Hmmmmm mam chyba jakieś mroczki :p
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

kuśka

• Newbie
  • *
Dni Wąsosza 2014
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2014, 11:31:50 am »
byłem i było bardzo fajnie - mam trochę autografów od wspaniałych aktorów i bardzo mnie ucieszył widok naszych wysportowanych urzędników. widać że nie tylko za biurkiem siedzą. bardzo dziękuję za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy Panu Dyrektorowi bo warto było być na takiej pięknej biesiadzie. zespoły w sobotę dały z siebie wszystko a występ Pana BOBIEGO był ozdobą wieczoru. dziękuję !!!

marcin

• Administrator
  • Newbie
Dni Wąsosza 2014
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2014, 12:42:39 pm »
kuśka,  ty tak na poważnie, czy to post w polewie sarkastycznej?

blez

• Newbie
  • *
Dni Wąsosza 2014
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2014, 20:37:21 pm »
hehee no było piknie, a te wspaniałe karuzele :)
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

kuśka

• Newbie
  • *
Dni Wąsosza 2014
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2014, 10:58:26 am »
marcin, co Ci będę tłumaczył jak sam dobrze wiesz :-)

Pruderia

• Gość
Odp: Dni Wąsosza 2014
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2015, 17:13:41 pm »
A w tym roku ponoć atrakcją ma być J.Laskowski

kuśka

• Newbie
  • *
Odp: Dni Wąsosza 2014
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2015, 10:05:32 am »
Fajnie - Laskowski to nowa fala rocka - będzie dużo ludzi !!! Ciekawe kto będzie obsługiwał stoiska i dlaczego nie będzie to nikt z Wąsosza? :-)