Autor Wątek: A takie dobre forum było  (Przeczytany 8315 razy)

Posłaniec

• Newbie
  • *
A takie dobre forum było
« dnia: Czerwiec 19, 2013, 21:55:22 pm »
No właśnie jak sobie przypominam początki forum miało ono około 40 unikalnych wejść dziennie.Później zgodnie z zamierzeniami administracji miało mieć bardziej charakter informacyjny...........Quo vadis wasosz.net?

Programming is like sex, if you make a mistake you\'ll have to support it your whole life!

marcin

• Administrator
  • Newbie
A takie dobre forum było
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2013, 23:35:02 pm »
Forum to ludzie.
Formuła fejsa widać bardziej przypadła społeczeństwu.

Posłaniec

• Newbie
  • *
A takie dobre forum było
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2013, 06:22:49 am »
Fejs to Fejs podobnie jak np jom social.
Trudno się nie zgodzić z faktem że ludzie wolą komunikować się za pomocą portali społecznościowych.Jednak i tu się mylisz Marcinie gdyż na fejsie też się nic nie dzieje....
Ja wiem że gdyby każdy lajk skutkował darmowym piwkiem u ,,jacka'' sytuacja zmieniłaby się diametralnie jednakże tak fajny pomysł jakim było założenie tego forum bo przyznasz że pomysł sam w sobie był genialny.Trochę szkoda by było gdyby to forum miało umrzeć i już nikt nie patrzyłby władzy na ręce. Forum to nie tylko ludzie bo jak pamiętasz początki mieliśmy sporo postów i kilka pomysłów które zostały zrealizowane.Może czas na nowo wypromować forum?Kto wie może następna generacja młodych wk*ych tchnie życie w to senne miasteczko.W końcu zaglądają tu różni ludzie władza też a więc łatwiej będzie ,,przemycić'' dobry pomysł we właściwe ręce.Marcin nie każę Ci brać 100% przykładu z Zuckerberga jednak można odrobiną pracy i energi zbudować coś z niczego :razz:
Programming is like sex, if you make a mistake you\'ll have to support it your whole life!

b4rtus

• Administrator
  • Newbie
A takie dobre forum było
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2013, 01:04:32 am »
Pewnie przed następnymi wyborami forum się ożywi  :twisted:
There\'s no place like 127.0.0.1

marcin

• Administrator
  • Newbie
A takie dobre forum było
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2013, 21:59:44 pm »
Napewno ;)

kuśka

• Newbie
  • *
Odp: A takie dobre forum było
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2014, 10:23:10 am »
coś niestety ożyło ale słabo. ja uważam, że trzeba obudzić kilku użytkowników mailami jeżeli były poprawne i zachęcić. czy taki generał jaruzelski , spawacz czy może posłaniec albo mikrobart, blez i inni są w ogóle do obudzenia?

Posłaniec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2014, 19:37:28 pm »
Myślę ,że wielu z nas wpada od czasu do czasu....

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2015, 09:11:14 am »
Posłaniec co u Ciebie słychać? Bywasz w Wąsoszu?

Pruderia

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2015, 17:22:35 pm »
Chyba trzeba jakoś zareklamować tę stronę www.wasosz.net

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2015, 22:21:19 pm »
Może  druki bezadresowe przez pocztę? Ale co w nich  napisać? Jak zachęcić ludzi do korzystania z forum? Możne znów portal informacyjny uruchomić... tylko kto poświęci swój czas?

Pruderia

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 25, 2015, 11:50:21 am »
Usługi kurierskie czy pocztowe są drogie. Raczej jacyś wolontariusze mogliby poroznosić ulotki informacyjne reklamujące forum... Na portalach społecznościowych też można puścić link.

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2015, 23:40:33 pm »
 Sprawdziłem cennik poczty. Dostarczenie jednej ulotki to koszt ok. 10 gr. - raczej nie wiele zważywszy, że większość przesyłek miałaby być realizowana na wsiach, gdzie trzeba się przejść od domu do domu, które mogą być sporo od siebie oddalone. Jednak teraz nie mam do tego głowy. Może jesienią, albo zimą, gdy będzie więcej czasu się tym zajmę. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by ktoś inny podjął się próby poinformowania mieszkańców gminy o tym forum.

Pruderia

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 02, 2015, 18:01:28 pm »
A czy na stronie urzędu ( http://wasosz.eu ) jest link do forum? Przydałaby się tam informacja o Twym poletku Marcinie.

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 02, 2015, 21:38:00 pm »
Raczej nie jestem ulubieńcem burmistrza  ;) Więc aktywizacja forum nie jest mile widziana.

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 03, 2015, 08:58:38 am »
"Raczej nie jestem ulubieńcem burmistrza" - dlaczego tak twierdzisz? burmistrz nie ma uprzedzeń do nikogo więc twoje stwierdzenie jest bezpodstawne  8)