Autor Wątek: naziemna telewizja cyfrowa  (Przeczytany 5254 razy)

Paweł

• Newbie
  • *
naziemna telewizja cyfrowa
« dnia: Lipiec 28, 2012, 23:09:15 pm »
Witam czy ktoś orientuje się jaka antena dvb-t jest potrzebna na nasz teren Wąsosza i okolic? Sam zakupiłem kierunkową ale nie jestem zadowolony programy się zacinają podejrzewam że za słaba dałem za nią 50 zł . Jakie programy w tej chwili są nadawane na naszym terenie które można oglądać? Proszę o porady oraz opinie waszych doświadczeń dvb-t  

Widzę brak zainteresowania moim tematem . Zmieniam zdanie co do mojej anteny przewiesiłem ją wyżej na dach poziom sygnału wzrósł obraz nie zacina się.

Poziom sygnały 60%
Jakoś sygnału 100%

programy jakie odbieram: TVP1 ,TVP INFO, ESKA, TTV, Polsat, atm rozrywka, TVP2, polo tv, TVN, TV4, TVN7, puls2, 6, Polsat sport news, tv puls,

blez

• Newbie
  • *
naziemna telewizja cyfrowa
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2012, 21:11:53 pm »
To wszystko zależy, w którym miejscu mieszkasz. Ja mieszkam na górce a więc antena leży na strychu i odbiera wszystko bez zacięcia. Natomiast montowałem to u babci koło kościoła to była tragedia. Była to podobna antena jaką masz na zdjęciu. Generalnie na wrocław (ślęża) łapała sygnał ale zanikał i ścinało. Teraz jest na dachu i skierowana na Śrem i jest super wszystkie kanały bez ścin - tylko brak tvp info wrocław, a zamiast tego jest poznań.
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P