Autor Wątek: Czas na odkrycie prawdy.  (Przeczytany 8905 razy)

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
Czas na odkrycie prawdy.
« dnia: Styczeń 04, 2012, 21:56:55 pm »
Czy waszym zdaniem ktoś piszący w taki sposób jak nasz przyjaciel senk zasługuje na szacunek? Jak można szanować kogoś kto nie szanuje samego siebie?
Pytanie brzmi;czy czas ujawnić kim jest senk?
Wielu z forumowiczów byłoby zdumionych po ujawnieniu tej jego tajemnicy.

Niech zdecyduje większość :mrgreen:  nie Marcin...

Zawsze znajdę czas by pomóc innym

blez

• Newbie
  • *
Czas na odkrycie prawdy.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:16:38 pm »
HEHEHHEE narazie 100% na tak :)
Jak Senk zagłosuje to bedzie 50/50 :P
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

many

• Newbie
  • *
Czas na odkrycie prawdy.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2012, 09:00:19 am »
Ja jestem ZA
Uważaj nikt nie jest anonimowy ?.

marcin

• Administrator
  • Newbie
Czas na odkrycie prawdy.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2012, 17:16:15 pm »
A ja jestem przeciw. Jako administrator czuję się zobowiązany do ochrony prywatności użytkowników tego forum. Osobiście życzyłbym sobie, abyśmy wszyscy wiedzieli kto kim jest, jeśli jednak ktoś chce pozostać anonimowy uszanuję to.
BTW takie demaskowanie jest niepoważne.
Sondę wyłączam. Temat pozostawiam otwarty, ale proszę bez wygłupów.

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
Czas na odkrycie prawdy.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2012, 17:34:04 pm »
Generalnie jako administrator powinieneś być bezstronny i nie masz moralnego prawa do zajmowania stanowiska tak lub nie,jak jest w praktyce każdy wie,bez urazy ale twoje zdanie w tym temacie mnie nie interesuje.
Jest demokracja i rządzi większość wiec nic do gadania na szczęście nie masz,bo wiadomo ze to twój klakier  i stoi po tej (niewłaściwej )stronie co ty.Nie leży w twoim interesie zeby go ujawniać,bo jak to zrobię to kto tu na tym dziwnie ukierunkowanym kaczyzmem forum będzie pisał... :mrgreen: generał jaruzelski?

marcin

• Administrator
  • Newbie
Czas na odkrycie prawdy.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2012, 19:24:20 pm »
Nie mam moralnego prawa do zajmowania stanowiska? To cytat z konferencji prasowej PiSu? ;)
Mam moralne prawo do zajmowania stanowiska w każdej kwestii jaka mnie interesuje, jak każdy obywatel tego kraju :)
Chyba wyraźnie napisałem, że wolałbym forum bez anonimowości, ale rozumiem, że nie każdy ma odwagę, lub chęć ujawnić się. Burmistrz ma spore wpływy, a i krytykę nie lekko znosi. Ty jako zwolennik czujesz się bezpieczny, szkoda, że nie chcesz zrozumieć drugiej strony barykady, no może "barykadki" ;) Proszę tylko nie pisz, że tu się nienawidzi p. Stuczyka i obraża jego osobę. Znajdź przykład na forum czegoś takiego.

Prywatność każdego użytkownika forum jest dla mnie ważna. Czy to Senka, którego chyba wszyscy już znają, prócz mnie, czy SuperMyszy, którego też chyba wszyscy znają, poza mną :) Nie ważne jakie ma ktoś poglądy. Są pewne zasady, których należy przestrzegać. Jedną z nich jest prawo do prywatności.
Wiele razy zarzucano mi brak obiektywizmu, wiele razy zwolennicy burmistrza opuszczali to forum i jakoś wszystko dalej się toczy; powoli ale jednak.

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
Czas na odkrycie prawdy.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2012, 21:06:35 pm »
Cynizm bije z tego postu,jako administrator powinieneś być bezstronny,inaczej sens traci to forum,proszę cię jesteś inteligentnym człowiekiem,nie rób ze mnie idioty...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2017, 20:50:32 pm wysłana przez Zupełnie nikt. »

marcin

• Administrator
  • Newbie
Czas na odkrycie prawdy.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 06, 2012, 21:45:25 pm »
Staram się być bezstronny. Nie robię z ciebie idioty ani z nikogo innego. Tymczasem Ty obrażasz innego użytkownika forum. Czy bezstronnością jest pozwalanie na łamanie netykiety i naruszanie czyjejś prywatności?
Proszę o ten przykład gdzie napisane jest, że burmistrz jest " taki a taki" w formie przyjętej przez Ciebie gdy ostatnio napisałeś o senku. Podajesz go a ja przyznaję ci rację.  Kto z kogo chce zrobić idiotę?

Ankietę usunąłem, nie po to byś stworzył nową. Proszę Cię o rozwagę.

RUDY 102

• Newbie
  • *
Czas na odkrycie prawdy.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 07, 2012, 23:01:46 pm »
Widze Mazurek ze sie nudzisz ! Ja popieram Marcina skoro piszecie ze i tak wszyscy wiedza kto to Senk to po co to pisac ??? Trzeba bylo nie podawac sie za Mazurka tylko za Walczyka albo Oberka hehe!!!

marcin

• Administrator
  • Newbie
Czas na odkrycie prawdy.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 08, 2012, 14:44:28 pm »
Rudy 102 nie potrzebnie prowokujesz. Do czego doprowadzi taka rozmowa?
Mazurek nie jest anonimowym użytkownikiem forum i chwała mu za to.

blez

• Newbie
  • *
Czas na odkrycie prawdy.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 08, 2012, 20:27:30 pm »
Kurcze widzę, że wszyscy wszystko wiedzą tylko nie ja :P
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

marcin

• Administrator
  • Newbie
Czas na odkrycie prawdy.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 09, 2012, 01:07:15 am »
:idea: Napisz do senka na pw i umówcie się na piwo.