Autor Wątek: LO w Wąsoszu  (Przeczytany 29622 razy)

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 03, 2011, 20:24:31 pm »
Tak się składa że mam co nieco pojęcia o szkole,jestem związany z tematem dość osobiście  i z racji pełnionej funkcji.To ze brakuje kasy na wszystko nie jest nowością i można mieć pretensje do władzy ze mało daje,ale warto pomyśleć też o nas,o społeczeństwie które myśli ze wszystko nam się należy,ze państwo ma nam dać...to nie takie proste,jak nie zawalczysz to nic nie dostaniesz.Proponuję żebyś sam coś zrobił i potem krytykował innych,bo taki jak ty zawsze tylko płacze jak to inni tu i tam popełniają błędy...a sam uprawiasz dupochroństwo na całej linii nie robiąc nic...
Zawsze znajdę czas by pomóc innym

marcin

• Administrator
  • Newbie
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 04, 2011, 13:42:19 pm »
Mazurek  oczywiście masz rację w tym co piszesz, może poza ostatnim wersem. Jednak jak się to ma do tematu? LO w Wąsoszu nie wypali, bo szkoła to nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim kadra. Kto będzie uczył młodzież? Nauczyciele z LO w Górze czy Rawicza? Może nauczyciele z gimnazjum wąsoskiego? Nic nie mam do tych ostatnich, ale czy naprawdę będą wstanie przygotować licealistów do podjęcia studiów?

kuśka

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 10, 2011, 08:54:52 am »
Cytat: "marcin"
ale czy naprawdę będą wstanie przygotować licealistów do podjęcia studiów?

przecież pokończyli jakieś studia to i będą w stanie

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 10, 2011, 15:54:18 pm »
Nie rozumiem zupełnie co wy macie z tym wykształceniem,jeśli ktoś skończył dzienne studia to ma wyższe wykształcenie od tego co skończył wieczorowe?czy nauczyciel z Rawicza jest mózgiem a z Wąsosza jest kretynem? Marcin,ty jako osoba wykształcona piszesz takie farmazony,ze aż oczy mi mgłą zachodzą ze śmiechu,znam mnóstwo dobrych nauczycieli,nie wątpię ze dadzą radę dobrze przygotować licealistów do dalszej nauki. :shock:

blez

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 10, 2011, 16:21:14 pm »
Cytat: "Mazurek"
jeśli ktoś skończył dzienne studia to ma wyższe wykształcenie od tego co skończył wieczorowe

HEHEHHE no i tu się z tobą nie zgodzę, że ludzie, którzy skończyli wieczorowe i zaoczne mają taką samą wiedzę jak ci co skończyli dzienne. Obecnie studia zaoczne wyglądają tak, że klient płaci - klient wymaga. Wykształcenie na papierze to samo ale niestety wiedzy brak :(
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 10, 2011, 16:46:34 pm »
Tłumaczył pastuch krowie na rowie...a krowa dalej muuuu.
Proszę administratora o usunięcie mojego konta z tego padołu łez. :oops:

marcin

• Administrator
  • Newbie
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 10, 2011, 22:16:04 pm »
Mazurek nie dawno w innym wątku pisałeś, że wykształcenie nie jest istotne tylko umiejętności. Zdecyduj się. Jeśli to co piszesz byłoby prawdą to wszystkie szkoły miały by ten sam poziom.

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 11, 2011, 11:49:12 am »
Wykształcenie nie jest ważne jeśli prowadzisz np.własny interes,często jednak jest wymagane podczas pełnienia pewnych funkcji,nie mylmy pojęc,jeśli ktoś ma wyższe bo skończył studia wieczorowo,a ktoś skończył dzienne to czyje jest ważniejsze?
Nie interesuje mnie czy ktoś kupił dyplom w prywatnej szkole,czy zdobył go nauką i pracą,ważne jest to co ten człowiek sobą reprezentuje jeśli to co robi robi dobrze jest ok,ale jeśli nie ma pojęcia o zawodzie nic mu nie pomoże...rozumiesz? :mrgreen:

marcin

• Administrator
  • Newbie
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 12, 2011, 19:59:13 pm »
Rozumiem ale to nijak się ma do pytania: Czy nauczyciele gimnazjum będą w stanie przygotować młodzież do podjęcia studiów.  
BTW. Studia zaoczne , wieczorowe czy dzienne reprezentują inne poziomy nauczania mimo, że zakres materiału jest taki sam.

Generał Jaruzelski

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 21, 2011, 09:41:54 am »
Cytat: "marcin"
Czy nauczyciele gimnazjum będą w stanie przygotować młodzież do podjęcia studiów.

tak im obiecał...............

a tak naprawde to myśle że zacznie coś działać tak jak koń kiedyś, a jak sie skończy kadencja to odejdzie i zostawi następców z problemem.....

senk

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 27, 2011, 19:27:31 pm »
Teraz tam wojskowi rządzić będą. Wracamy do dobrych starych czasów. Tak utęsknionych przez niektórych.   :wink:

[ Dodano: Wto Gru 27, 2011 7:28 pm ]
http://panorama.media.pl/content/view/407036/9/
Fajne komentarze :wink:

marcin

• Administrator
  • Newbie
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 06, 2012, 22:46:52 pm »

kuśka

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 02, 2014, 12:56:17 pm »
Cytat: "Mazurek"
Proszę administratora o usunięcie mojego konta z tego padołu łez. :oops:

nie wiem dlaczego tego jeszcze nie zrobiono ?

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 02, 2014, 20:48:31 pm »
Sam zachodzie w głowę... Może  dlatego żeby miał kto dyskutować z tobą... Sam nie wiem