Autor Wątek: LO w Wąsoszu  (Przeczytany 29607 razy)

kuśka

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« dnia: Lipiec 04, 2011, 21:01:49 pm »
To jest naprawdę "wspaniały" pomysł. Ciekawe czyim imieniem nazwą?

marcin

• Administrator
  • Newbie
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2011, 22:19:59 pm »
LO im. Benedykta XVI ?  Tak strzelam ;)

toshy

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2011, 00:24:33 am »
Założę się ze te osoby które ukończą tą szkołę to z nich jakieś 95% nie zda matury. Najpierw bym wysłał nauczycieli z Wąsoskich "uczelni" aby się dokształcali bo ich poziom jest imponujący ale dla dzieci z Szkoły specjalnej. Zamiast marnować pieniądze w błoto, zróbcie coś porządnego dla tej młodzieży w Wąsoszu!!

kemot

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2011, 17:35:26 pm »
Cytat: "marcin"
LO im. Benedykta XVI ?  Tak strzelam ;)

Nie strzelaj bo uznają to za zamach !!!  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

SuperMysz

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2011, 18:45:45 pm »
Cytat: "toshy"
Najpierw bym wysłał nauczycieli z Wąsoskich "uczelni" aby się dokształcali bo ich poziom jest imponujący ale dla dzieci z Szkoły specjalnej.

ze szkoły specjalnej, nie z szkoły. Proponuję byś dołączył do dokształcających sie nauczycieli, bo masz braki w słownictwie. Jezeli chodzi o dzieci ze szkoły specjalnej buraku, to nie obrażaj ich, bo to że są słabiej rozwinięci nie oznacza, że można im dawać gorszej jakości opiekę !!! - każdy jest człowiekiem !!!

kemot

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2011, 18:44:14 pm »
Popieram przedmówcę ! Nawet nie wiecie że jedno "z tych" jak ich co niektórzy określacie skończyło studia. Dziwne ale prawdziwe. Do szkoły tej uczęszczają nie tylko dzieci z problemami rozwojowymi, ale i ci którzy mieli problemy w szkole czy w domu i to różnego rodzaju....

toshy

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 15, 2011, 01:13:55 am »
SuperMysz zacznij porządnie czytać!! Czy ja w swoim komentarzu obraziłem choć jednym słowem dzieci ze szkoły specjalnej?? Nie PROSTAKU!! Tylko naszą kadrę dydaktyczną z Państwowych Szkół!! Następnym razem przeczytaj 2 razy zanim coś skomentujesz!! Jeżeli chodzi o moją literówkę to się odwal zabrakło tylko "e".

SuperMysz

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 16, 2011, 11:51:15 am »
Toshy dziecko ja prostakiem nie jestem - za to TY napewno !!! Mojego posta zrozumie tylko inteligentny człowiek, więc nie masz szans, ale postaram Ci go raz jeszcze wyjaśnić. Dzieci obraziłeś - napisałeś, że nauczyciele z wąsoskich szkół mają tak niski poziom, że nadaja się - zaimponowac mogą  tylko dzieciom ze szkoły specjalnej. Nie zamierzam więcej na ten temat dyskutować.  :cry: Oceniając kogoś zacznij od swojego poziomu, a jeśli coś Ci nie pasuje - wyjedź, wyprowadź sie - ochroń swoje dzieci, jeśli takowe masz. Drugie rozwiązanie - napisz do kuratorium i wskaż nauczyciela, który Twoim zdaniem jest niekompetenty i poprzyj to argumentami :) - powodzenia. Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził ! Jesteś prawdziwym Polakiem - znakomicie zrzędzisz i nie potrafisz przystosować się do ogólnych warunków.

blez

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 16, 2011, 15:49:30 pm »
Nie wiem kto wpadł na taki pomysł ale w gimnazjum zamyka się oddziały (klasy) i łączy je dla oszczędności, a ktoś miałby finansować jeszcze LO??! - kto wpadł na taki pomysł ?
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

kemot

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 17, 2011, 08:02:46 am »
Jak to kto ? Nasz mER !!! :roll:

marcin

• Administrator
  • Newbie
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 18, 2011, 10:38:34 am »
Faktem jest, że mamy coraz mniej uczniów - dzieci. Pedagogów chyba przybywa ,ale to takie moje luźne spostrzeżnie. Nauczyciele to w warunkach gminy Wąsosz elita. Warto być z nią w dobrych układach, bo ma wpływ na inne grupy społeczne. Przydaje się to zwłaszcza podczas wyborów ;) Żeby nie narazić się środowisku poprzez "wycinanie" części ciała pedagogicznego, można zyskać ich dozgonną wdzięczność tworząc nowe etaty czyli LO.  Tak ja to odbieram. Może jednak się mylę.
toshy, nauczyciele ze szkoły specjalnej powinni mieć teoretycznie większą wiedzę i umiejętności niż ze szkół normalnych ponieważ ich praca jest zdecydowanie trudniejsza.

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 21, 2011, 20:55:33 pm »
Cytat: "kemot"
Popieram przedmówcę ! Nawet nie wiecie że jedno "z tych" jak ich co niektórzy określacie skończyło studia. Dziwne ale prawdziwe. Do szkoły tej uczęszczają nie tylko dzieci z problemami rozwojowymi, ale i ci którzy mieli problemy w szkole czy w domu i to różnego rodzaju....

Tutaj się zgodzę,córka mojej szwagierki jest tego przykładem :wink:
Czyżby senk zmienił nick :shock: a może to jakiś nowy oszołom...obecnie z Poznania... :oops:
Zawsze znajdę czas by pomóc innym

kuśka

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 26, 2011, 22:58:44 pm »
Cytat: "Mazurek"
Czyżby senk zmienił nick

lSenk był ok !

marcin

• Administrator
  • Newbie
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 22, 2011, 18:30:32 pm »
http://elka.pl//content/view/53243/77/ kolejna odsłona historii powstawania LO w Wąsoszu

senk

• Newbie
  • *
LO w Wąsoszu
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 03, 2011, 20:14:25 pm »
Jestem  Mazurek. Według mnie to też istna ściema. Walczę o Wąsosz, walczę o szkoły. Walczę o szkołę. Skoro tnie się wydatki likwidując oddziały - to nie można udawać, że chce się utworzyć nową szkołę. Aż śmieszne jest to co wyrabia nasza władza. Walczy tak jak byłby z pisu, Może jakiś przemarsz ulicami Wąsosza, najlepiej pod pomnik rynkowy. Najlepiej 13 grudnia.