Autor Wątek: 1% podatku na Orlę Wąsosz - tak czy nie?  (Przeczytany 13967 razy)

kuśka

• Newbie
  • *
1% podatku na Orlę Wąsosz - tak czy nie?
« dnia: Luty 12, 2011, 18:53:48 pm »
chciałem przekazać 1 % podatku na rzecz naszego klubu bo w tamtym roku nie zdążyłem ale chyba nici z tego pomysłu - nie mogę ich znaleźć w wykazie organizacji OPP za 2010 - pewnie zapomnieli złożyć sprawozdanie i zostali wykreśleni - już za tydzień Walne Zgromadzenie - może będzie o tym mowa :-) a może ktoś mnie wyprowadzi z błędu - może w złym miejscu szukam?

szukałem tutaj

SuperMysz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2011, 21:11:16 pm »
A może tak na chore, niewinne i potrzebujące dzieci ???? Żal mi ludzi, którzy ładują 1 % podatku w coś co faktycznie tego nie potrzebuje. Orla Wąsosz poradzi sobie bez tego, niektóre chore i niewinne dzieci niestety nie !!! :cry:

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2011, 22:59:24 pm »
Cytat: "SuperMysz"
Żal mi ludzi, którzy ładują 1 % podatku w coś co faktycznie tego nie potrzebuje

g.. cię obchodzi na co przeznaczam swój podatek  :!:

kemot

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2011, 08:26:57 am »
Zasranym obowiązkiem "państwa" jest opieka zdrowotna narodu a nie tylko dzieci. Mimo tego że Owsiak i inni robi dobrą robotę, twierdzę że to właśnie fundacje nauczyły nasze rządy tego że "jak my nie damy to dadzą fundacje" ! A g...wno prawda, to jest ich za... any obowiązek !!! Na co odprowadzamy składki ? Na pałace "zusowskie" ???

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2011, 15:29:21 pm »
Tak sobie myślę kuśka ze mnie też gówno obchodzi na co przeznaczysz swój podatek,ale jak czytam tern tekst,to mam ochotę dać ci takiego kopa,ze twoje własne gówno utkwi w twoim przełyku i się nim udławisz,tak jak ja dławię się twoimi postami. :twisted: Wiesz kim jestem i gdzie można mnie znaleźć więc zapraszam.
Zawsze znajdę czas by pomóc innym

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2011, 18:33:51 pm »
Cytat: "Mazurek"
mnie też g... obchodzi na co przeznaczysz swój podatek

i tego się trzymaj !

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2011, 20:24:43 pm »
Dlaczego piszesz mi PW a zablokowałeś możliwośc odpowiedzi?
Gdybyś wiedział co znaczy choroba w rodzinie,gdybyś widział łyse dzieciaki no co dzień,gdybyś widział minę dzieciaka którego matka może nie przeżyć do jutra bo ma raka  a wczoraj wycinała z nim kólka z bibuły,to byś inaczej śpiewał,a na piłkę patrzył byś :twisted:  pod innym kontem.
Zawsze znajdę czas by pomóc innym

Generał Jaruzelski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2011, 23:36:09 pm »
Cytat: "Mazurek"
kólka z bibuły

albo   Blaszanego kogucika...albo z piernika chatkę..............

SuperMysz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2011, 16:49:11 pm »
Kuśka żal mi ciebie - zas...nym obowiązkiem władz jest finansowanie klubów sportowych i innych instytucji - nikt nie umrze, jak nie dostanie jednego procentu.Gó..no mnie obchodzi, że zas.nym obowiązkiem państwa jest dawanie pieniędzy na chore dzieci ? Mam się trzymać takiego myślenia ??? Nigdy w życiu !!! Kemot, Kuśka - jak najmniej ludzi waszego pokroju - mam nadzieję, że was i waszych rodzin-dzieci nigdy nie spotka tragedia nieuleczalnych chorób, bo nikt na to nie zasługuje .... Najlepiej stwierdzić, że czyimś obowiązkiem jest dawanie i że naród uczy rząd - my inteligentni ludzie o tym wiemy, ale wiemy też, że należy pomagać wszystkim potrzebującym, a nie być jaak wy - EGOISTAMI !!!
Nienawidzę egoistów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

kemot

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2011, 18:05:41 pm »
super myszaku egoistą jesteś sam !!!
 Jeśli chodzi o choroby w rodzinie to nie życzę ci tego co mam ja w rodzinie ale nie czas i miejsce tu na to. Wiec tylko że moja żona jest nieuleczalnie chora, a jedno z dzieci ma również przewlekłą chorobę i najprawdopodobniej jest to również choroba nie do wyleczenia. Radzimy sobie z tym jakoś i nie mów mi proszę że jestem egoistą. A jeśli jestem to takie typy jak ty i całe dotychczasowe życie mnie tego nauczyło. Biadolić każdy potrafi, a i tak pomoc dostają tylko ci z "szerokimi plecami".
 Wcale nie neguję pomocy potrzebującym, tylko wpłacając 10 czy 100 na fundację to może 70 % z tej kwoty trafi do potrzebujących a reszta ???

SuperMysz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 14, 2011, 20:09:34 pm »
Jakby każdy myślał tak ja ty, to nikt by nie pomagał, bo każdy by każdego rozliczał ! Nie ty jeden masz chorych w rodzinie - wyobraź sobie, że ja też, ale nie oskarżam nikogo o kradzieże choćby 30 %, bo to nie pomoże potrzebującym ! Ja nie biadolę - zasugerowałem tylko by przekazywać 1 % podatku dla chorych dzieci, a wy prowodyrzy jak zawsze zrobiliście z tego aferę i się kłócicie ! Obojętnie jaki temat nie zostałby podjęty to kończy się kłótniami  - Polacy ! :cry:

blez

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 14, 2011, 20:21:47 pm »
Dyskusja schodzi z tematu proszę o odpowiedź na pytanie "kuśki" - jeżeli ktoś posiada taką wiedzę. Czekam do Walnego Zgromadzenia potem zamykam.

Cytat: "kuśka"
chciałem przekazać 1 % podatku na rzecz naszego klubu bo w tamtym roku nie zdążyłem ale chyba nici z tego pomysłu - nie mogę ich znaleźć w wykazie organizacji OPP za 2010 - pewnie zapomnieli złożyć sprawozdanie i zostali wykreśleni - już za tydzień Walne Zgromadzenie - może będzie o tym mowa :-) a może ktoś mnie wyprowadzi z błędu - może w złym miejscu szukam?
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

senk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 20, 2011, 23:21:43 pm »
Może 1% oddamy wszyscy na nasze przedszkole - może nie będzie zamykane we ferie :wink:

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 28, 2011, 22:53:29 pm »
Cytat: "blez"
Czekam do Walnego Zgromadzenia potem zamykam

ale zamknąłeś :-) sprawdziłem - orla nie wysłał sprawozdania i została skreślona z OPP! gratuluję :wink:

blez

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 29, 2011, 12:54:28 pm »
Dzięki kuśka, więc zamykam hehehe
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P