Autor Wątek: ODŚNIEŻANIE  (Przeczytany 5901 razy)

RUDY 102

• Newbie
  • *
ODŚNIEŻANIE
« dnia: Grudzień 30, 2010, 14:55:10 pm »
Brawo Panie Burmistrzu Brawo !  Duży szacun za to odśnieżanie Wąsosza. Nawet rawiczaki tak ładnie nie mają Brawo !!!!

toshy

• Newbie
  • *
ODŚNIEŻANIE
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2010, 16:30:14 pm »
RUDY 102 : Powiedz mi jedno co ma pan burmistrz do odśnieżania?? Jeśli nie wiesz to ja ci odpowiem-> nic, z tego co wiem to odpowiedzialni za odśnieżanie są komunalka i wódo-ciągi !! i w tym roku z pomocą przyszedł pan Jachimowski któremu należy się wielki szacunek i podziękowania

blez

• Newbie
  • *
ODŚNIEŻANIE
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2010, 18:33:38 pm »
Rejon Czeladzi i okolicznych wiosek ma do odśnierzania pan P. - kierowca z gminy - chyba też posiada jakiś sprzęt do tego przystosowany.

Wąsosz podzielony jest chyba na pół - komunalni i wodociągi.

Mnie ciekawi coś innego - według jakiego klucza i priorytetu jest wywożony śnieg z ulic naszego miasta. Z tego co zaobserwowałem to wywieziono śnieg z Sienkiewicza, Niepodległości, Polnej, Parafialnej, Zamkowej, Placu Kościelnego.

Jeżeli gdzieś jeszcze to proszę o dopisanie.

kemot

• Newbie
  • *
ODŚNIEŻANIE
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2011, 10:04:51 am »
Jeszcze Rzemieślnicza. Co do klucza odśnieżania to odśnieżono "okolice" newralgiczne w życiu "statystycznego Wąsoszanina" czyli kościół i teren w pobliżu imprezy sylwestrowej. Przynajmniej dzieci skorzystają częściowo idąc do szkoły. 1-go Maja odśnieżono tylko z jednej strony ulicy, ale tam i tak ludzie chodzą ulicą bo szerokość chodników jest zajedwabiście szeroka.

[ Dodano: Sob Sty 01, 2011 10:12 am ]
A tak na marginesie to komunalni tak przejęli się odśnieżaniem, że chyba zapomnieli tu i tam śmieci powywozić. Na przykład idąc wczoraj w okolice kościoła widziałem już nie małe kopczyki w, na i obok kubłów na ul. Kilińskiego. Ale z tego co wiem to tam zawsze był i chyba jest problem z tym tematem. Nasłuchałem się już nie raz o tej sprawie od znajomego który tam mieszka. Dosłownie "brudna sprawa" !!!

[ Dodano: Sob Sty 01, 2011 10:17 am ]
Cytat: "toshy"
RUDY 102 : Powiedz mi jedno co ma pan burmistrz do odśnieżania?? Jeśli nie wiesz to ja ci odpowiem-> nic, z tego co wiem to odpowiedzialni za odśnieżanie są komunalka i wódo-ciągi !! i w tym roku z pomocą przyszedł pan Jachimowski któremu należy się wielki szacunek i podziękowania

Nie robi tego za friko i nie tylko on .

SuperMysz

• Newbie
  • *
ODŚNIEŻANIE
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2011, 14:11:37 pm »
Jakie to wszystko jest ... nawet nie potrafię określić jakie. Wszystko jak zwykle źle, cokolwiek by się nie działo.Przykre to wasze pisanie. Słyszałem niedawno w tv, że Polacy jeszcze nie dorośli do korzystania z internetu, gdyż używają go tylko do obrażania, oczerniania i poniżania...Zastanówcie się proszę nad tym, zanim następnym razem uruchomicie klawiaturę, weźcie pod uwagę jakieś jaśniejsze strony, nie bądźcie z wszystkim na nie  :cry: zaproponujcie jakies rozwiązania, może podrzućcie jakieś podpowiedzi, żeby nikt nie popełniał gaf...niekoniecznie trzeba to robić złośliwie, krytycznie i wrogo.

RUDY 102

• Newbie
  • *
ODŚNIEŻANIE
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2011, 00:09:30 am »
A mnie sie wydaje toshy ze to TY nie masz zielonego pojecia o tym odsiniezaniu bo sienkiewicza  odsiniezala firma wynajeta gdzie nasza komunalka czy wodociagi jeszcze przez 100 lat nie bedzie miala takiego sprzetu a firma jak sie nie myle to byla z Krobi znam nazwe ale po co ci to wiedziec pozdr

kemot

• Newbie
  • *
ODŚNIEŻANIE
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2011, 08:23:13 am »
Po pierwsze nie robię tego złośliwie. Tylko stwierdzam fakty. Cieszę się że znaleziono jakąś alternatywę do braków sprzętowych w Naszej gminie, tylko jakim kosztem?
 Po drugie wydaje mi się, że wszystkie ulice wzdłuż drogi krajowej 36 powinien oczyścić administrator tej trasy, gdyż do "drogi" nie należy sam szosa, ale i chodniki. Wiem zaraz napiszecie że 36 ma kupę kilometrów. Jednak ktoś za utrzymanie bierze grubą kasę.