Autor Wątek: Dom Kultury - kiedy otwarcie?  (Przeczytany 21920 razy)

senk

• Newbie
  • *
Dom Kultury - kiedy otwarcie?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 15, 2010, 15:37:41 pm »
Dobry taki DK - chociaż ile mieszkań byłoby??Kolejka po mieszkanie komunalne pewno by się zmniejszyła. Czy będzie sekcja BRYDŻA? A może wiecie kto w Wąsoszu pogrywa? :grin:

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 15, 2010, 18:54:23 pm »
Może powstanie sekcja gier komputerowych? :) Pisze się na strategie.

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 15, 2010, 22:59:41 pm »
Cytat: "senk"
Czy będzie sekcja BRYDŻA?

ja bym tam pograł ale nie ma z kim :-)

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 19, 2011, 21:33:40 pm »
Dzisiaj w DK odbył się  przegląd piosenki,występowały dzieci z powiatu,był konkurs w kilku kategoriach.Niestety moje rozczarowanie jest ogromne,po tym spektaklu pełniący obowiązki dyrektora kolejny raz udowodnił że zajmuje niewłaściwe stanowisko.Organizacja konkursu poniżej krytyki zero organizacji,a samo jurry to żenująca amatorka nie mająca krzty wiedzy na temat muzyki,masakra,straciłem czas ostatni raz,teraz wiem że nie warto tam więcej  zaglądać.
Zawsze porównywałem Wąsosz i Górę i zawsze Wąsosz wypadał o niebo lepiej,niestety tym razem szok,brak mi słów żeby opisać to co tam zobaczyłem i usłyszałem.
Mam nadzieje że ktoś wyciągnie z tego jakieś wnioski.

kemot

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 22, 2011, 06:59:04 am »
Już dawno mówiłem a raczej pisałem że Nasza kultura poszła w p....u. A funkcję dyrektora powinien zająć ktoś kto ma o tym pojęcie.

RUDY 102

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 22, 2011, 09:05:16 am »
No slyszalem o  tym przegladzie ale jaki dyrektor taki przeglad nie wspomne juz o jurorach pozdr

SuperMysz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 23, 2011, 20:51:38 pm »
Cytat: "Mazurek"
po tym spektaklu pełniący obowiązki dyrektora kolejny raz udowodnił że zajmuje niewłaściwe stanowisko.Organizacja konkursu poniżej krytyki zero organizacji,a samo jurry to żenująca amatorka nie mająca krzty wiedzy na temat muzyki,masakra,straciłem czas ostatni raz,teraz wiem że nie warto tam więcej zaglądać.

Jak zawsze w 100 % popieram Mazurka. Jeśli nie ma się pojęcia o muzyce, to nie powinno sie w tej sprawie zabierać głosu, a co gorsza oceniać i podcinać skrzydła utalentowanym uczestnikom. Wielu z występujących tam dzieciaków naprawdę pokazało, że potrafi "grać", ale gdy oceniający mają mniejszą wiedzę na temat muzyki, niż uczestnicy ...  Panie Dyrektorze - szerzej oczka otworzyć i zacząć w końcu słyszeć "WSZYSTKICH" uczestników. :neutral: