Autor Wątek: Galeria?  (Przeczytany 4003 razy)

Posłaniec

• Newbie
  • *
Galeria?
« dnia: Listopad 05, 2010, 08:09:00 am »
Wiem gdzieś dawno dawno temu o tym pisałem.Pragnę zauważyć jeszcze raz,że na forum brakuje galerii?Może wystarczy poszukać chociaż specjalnie nie widzę tego przed oczami mymi.
Będąc tutaj czasem zastanawia mnie fakt jak wąsosz dalej wygląda.Poza tym lubię oglądać zdjęcia jak kiedyś wyglądał.
Mamy XXI wiek nawet telefony komórkowe wyposażone są w możliwość zrobienia zdjęcia.
Może warto albo -utworzyć dział historia,lub galeria a zdjęcia wrzucać czy na fotosika  tinypic czy na bardziej popularne serwisy jak fb.Bo wiem ,że galeria pewnie znacznie obciążyłaby forum.
Fotografia to świetna zabawa i allternatywna metoda spędzania czasu.Może do tego jakieś podkategorie?Wiem,że to forum to nie deviantart ale......może więcej byłoby postów na forum?

Programming is like sex, if you make a mistake you\'ll have to support it your whole life!

marcin

• Administrator
  • Newbie
Galeria?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2010, 09:01:05 am »
Dawno cię nie było :) Galeria była jeszcze miesiąc temu. Nikt z niej nie korzystał - w sensie nie dodawał zdjęć. Obciążenie serwera żadne, mamy duże zasoby, ale jak nikomu to nie potrzebne ... Jakąś galerię dodam gdy będę miał chwilkę.