Ankieta

Wybory na burmistrza

Janik Stanisław
18 (34%)
Przybylski Jan Stanisław
12 (22.6%)
Stuczyk Zbigniew Stanisław
23 (43.4%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: Listopad 01, 2010, 19:51:11 pm

Autor Wątek: Wybory Samorządowe 2010 - kandydaci na burmistrza  (Przeczytany 85202 razy)

agnostyk

• Newbie
  • *
Wybory Samorządowe 2010 - kandydaci na burmistrza
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 23, 2010, 10:16:06 am »
Już po wyborach, wygrał najlepszy. Po co jeszcze te niepotrzebne dyskusje. W końcu mamy demokrację i należy przyjąc do wiadomości, kto wygrał i żyć dalej... Na tym polega dorosłośc. No ale niektórzy widocznie jeszcze nie dorosli :wink:

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 23, 2010, 14:28:46 pm »
Szaraczek tak czytam twojego posta i nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Widać, że masz problem.
Pisząć o przegranej wyraźnie odniosłem się do wypowiedzi waszego guru-SuperMysz.
Widać przecież, że coś się jednak zmieniło w samym mieście podwzględem preferencji wyborczych. Pisanie przez zwolenika p. Stuczyka, że Wąsosz pokazał klasę jest naciągane, bo własnie w mieście osiągnął on najsłabszy wynik. Tylko tyle i nic więcej.
Cytat: "agnostyk"
Po co jeszcze te niepotrzebne dyskusje
Analiza wyborów jest zbędna? Na jakim świecie żyjesz? Jeszcze z tydzień będą trąbić o tym w TV.

aga72

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #212 dnia: Listopad 23, 2010, 15:27:03 pm »
Owyborach będzie się mówiło jeszcze dłużej niż tydzień w niektórcy miastach 5 grudnia druga tura. W taki oto sposób media będą miały o czym szumieć przez następne 3 tygodnie.

[ Dodano: Wto Lis 23, 2010 3:29 pm ]
Mam pytanie co sądzicie o konflikcjie Korei Północnej z Koreą Południową czy do konfliktu międzynarodowego?

SuperMysz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #213 dnia: Listopad 23, 2010, 16:00:01 pm »
Cytat: "marcin"
Pisząć o przegranej wyraźnie odniosłem się do wypowiedzi waszego guru-SuperMysz.

Nie jestem niczyim guru, a pisać mogę sobie różne rzeczy (nawiązuję tutaj do zarzutów co do mojej wypowiedzi odnośnie pokazania klasy, wg ciebie wypowiedzi naciąganej) - ja i wielu ludzi uważa, że społeczeństwo naszej gminy w większości ma i pokazało klasę, a tobie wcale to się nie musi podobać.To jest właśnie demokracja - każdy ma swoje zdanie i każdy wybiera, to co jego zdaniem jest najlepsze.Takie ciąganie tematu i krytykowanie Stuczyka nie ma tutaj racji bytu, wiem że ciężko jest ci się pogodzić z decyzją większości, ale jeśli to aż taki problem, to powinieneś zwrócić się do specjalisty.Nienawiść jest bowiem chorobą duszy ... Jeśli pojawia się w kimś od czasu do czasu, to można być spokojnym, jeśli zaś gości dłużej - trzeba działać.Życzę Ci wszystkiego dobrego. :wink:

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #214 dnia: Listopad 23, 2010, 17:33:39 pm »
Gdybym miał inne oczekiwania, to może byłoby mi ciężko pogodzić się z wygraną burmistrza. Ja jednak byłem pewien tego zwycięstwa bardziej niż ty. Inna sprawa, że mnie ono nie cieszy.
Gmina pokazała "klasę" to się zgodzę, ale pisałeś o Wąsoszu, a on w/g twoich kryteriów jej nie pokazał. Wogóle taka rozmowa jest bez sensu. Załóżymy sobie temat: Analiza wyborczych wyników, oraz błędy podczas kampanii kandydatów. :)

senk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 23, 2010, 22:57:11 pm »
Jeśli burmistrz idzie przez Wąsosz niech ma pewność. że więcej niż co 2 obywatel Wąsosza , który wziął udział w głosowaniu nie jest za nim. W terenie może zgrywać panisko. Jednak w Wąsoszu co drugi głosujący go nie lubi i to jest prawda. Trudno wam to strawić? :lol:

szaraczek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 24, 2010, 12:08:03 pm »
Jak ty idziesz przez Wąsosz (o gminie nie wspomnę) powinieneś się czuć o wiele gorzej niż Stuczyk (choć uważam że on nie ma ku temu powodu)...a resztę sobie dopowiedz.

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #217 dnia: Grudzień 12, 2010, 17:17:01 pm »
Ja oczywiście dołączam się do postu szaraczka :lol: